Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki vett már részt elsősegély tanfolyamon és milyen a vizsga? fórum

Ki vett már részt elsősegély tanfolyamon és milyen a vizsga? (beszélgetős fórum)


1 2 3
39. Keditke (válaszként erre: 38. - Tavaszi szél)
2010. aug. 17. 21:24
Mi ez a nagy vigyor?? Te már túl vagy rajt??
38. tavaszi szél (válaszként erre: 6. - 8a897208fc)
2010. aug. 17. 20:59
:D
2010. aug. 17. 20:53

Sziasztok!!

24-én kezdem az elsősegélyt ,a vizsgatételeket megkaptam [link]

Nem tudjátok hol találom meg kidolgozva a tételeket (sehol nem találom ).

Annyira izgulok ,hogy milyen lesz majd a vizsga :(!!

36. hukka
2010. márc. 4. 20:16
Szerintem nem nehéz, nekem is jogsihoz kellett. A "babát mesterségesen lélegeztettem", ezt a tételt húztam ki. Egyet fogadj meg nekem: ne állj ki úgy vizsgázni:"csak ezt a tételt ne húzzam ki"...mert azt fogod.Minden vizsgára úgy megyek, azt a tételt húzom ki, amit a legjobban tudok! /és így is van/
35. 85fc95f0f6 (válaszként erre: 34. - Cristhine)
2010. márc. 4. 09:18
Kedves Cristine! Ne félj a vizsgától, nem fog fájni. Egyébként ha a tanfolyamot már végigjártad, akkor nem lehet semmi baj. Nekem az a tapasztalatom, hogy az oktatók ahol csak tudnak, ott segítenek.
2010. márc. 1. 13:00

Sziasztok

Nagyon érdekelne az elsösegély vizsga ,menete,meg úgy az egész.Nekem 2010.Márc.09-re van idöpontom,de az a legrosszabb,hogy semmit sem tudok a vizygáról.Ezért kérem a segitségeteket.a Mester utcába fogok menni.Elöre is köszi,aki információt tud adni.

üdv.:Cristhine

2008. okt. 30. 17:23
Nekem 1 éve volt elsősegély vizsgám a jogsihoz kellett.Elsőre sikerült , de azért őszintén bevallom nekem nehéz volt , én könnyebbnek gondolttam ,az elmélet még nem is annyira , de a gyakorlat egy részben kicsit kínos is egy vadidegen egészséges embert vizsgálni mintha beteg lenne számomra ez volt nehéz.Persze alapvető dolgok azért vannak ha valaki ezeket nem tudja , az biztos megbukik.pl:eszméletlen beteg vizsgálata, ellátása persze az se mindegy hogy vizsgálatot vagy ellátás kér a vizsgáztató , mert ez két különbözö dolog.Vagy tudni kell lélegeztetni.Szerintem is a gyakorlat kicsit nehezebb , egy rossz fogás ,és már meg is buktál.
2008. okt. 30. 11:40
aha!!!!
2008. okt. 30. 11:39
te egy éve vezetsz?ahhoz kellett a vizsga,ugye?
2008. okt. 30. 11:38
hát nekem még van tartozásom az oktatónak,de rendes volt,h engedett így vizsgázni,elvileg nem lehetne.de a nagyrészét már kifizettem,várom a novemberi ösztöndíjam+fizetésem és meglesz:))
2008. okt. 30. 11:33
bizony!!!!de nekünk már ezzel sem igazán törődni......SIKERÜLT!!!!!!ÖRÜLNI KELL NEKI!!!NA ÉS PERSZE KIHASZNÁLNI!!!
2008. okt. 30. 11:32
főleg,ha vmi nem sikerül elsőre...:S
2008. okt. 30. 11:25
azt gondolom!!!!!nem volt olcsó,ezt énis tapasztaltam!!!
2008. okt. 30. 11:23

na,gratulálok!!!!te is ügyi vagy!!!!:)énsem gondoltam volna,hogy sikerül és hogy egyszer lesz jogsim.nekem csak a forgalom volt,ami nem elsőre ment,de nembaj,kellett még a gyakorlat,"csak"a pénztárcám bánta:S

alig várom,h meglegyen és mehessek!!!!

2008. okt. 30. 11:18
ügyi vagy!!!a lényeg hogy megvan!!!Ezen többet nem kell idegeskedned!!!Én nagyon féltem...nem hittem magamban,de minden elsőre!!!!
2008. okt. 30. 10:59
igen,megvan a jogsim,el se hiszem,hallod!:))))annyira sokáig húzódott,h azt hittem,sosem lesz vége...de még nincs,mert még okmányirodában is fizetnem kell 4000 ft-ot,hogy kaidják.jó,mi?:S meg mire jönnek a papírok,aztán mire küldik...de az én részemet megtettem:)
2008. okt. 30. 10:54
örülök!!!és így a jogsi?Megvan ugye?
2008. okt. 30. 10:53

én tegnap voltam pont iylen vizsgán,jogsihoz kellett és ez volt utolsó lépés:)

nem volt nehéz egyáltalán.rendi volt a vizsgáztató,10 perc alatt végeztem:)

köyvet azért nem árt átnézni.meg én csak iylen egyszeri alkalmas,felzárkóztató tanfoylamon votlam és sikerült.

2008. okt. 30. 09:58
1éve voltam vizsgáni,és szerintem nem olt nehéz!Nekünk tételt kellet húzni,és elkell mondani mindent amit tudsz.De ne úgy képzeld el,h pl.mi a biológiai halál...hanem,egy motoros balesetet szenved,és pl vérzik a jobb lába,és nem tud mozogni,mit teszel,és milyen ktést alkalmazol.ilyenek voltak!
2008. okt. 30. 09:30
Az elmélet könnyű, de a gyakorlat nehéz
2008. aug. 15. 18:24
könnyüü..átse néztem ment minden elsöre..aki azt nem tudja h hkell elálitani egy vérzést ..vagy h mit kell tennni egy szénmonoxid mérgezésnél az ne akarjon jogsit...
2008. aug. 15. 17:51
Egész friss élmémy, engem pl. kivágtak.Valójában az egész vizsga olyan volt, mint valami rémálom. A vizsgásztató mint egy gestapó tisz, még véletlenül sem segitett volna egy szóval sem, csupán közölte, hogy ez nagyon szigorú követelmányű vizsga.Nem volt valami jó élmény. Hátfőn csont nélkül átmentem kreszből /B,A/ egyszerre, erre bumm. Na ha annyira kell az a 3900 ft tessék befizetem.
2008. aug. 4. 10:47
könnyű, vicc az egész. Alvás előtt mesének jó lesz elolvasni :))
2008. júl. 29. 12:39
Tanulni kell, mint mindenhol, egyáltalán nem vészes, bár amikor én vizsgáztam, előttem négyen jöttek ki csekkel....De valószínűnek tartom, hogy csak arról volt szó, hogy ellinkeskedték a dolgot és ezt látták a vizsgáztatók is.
2008. júl. 29. 11:54
Nekem nagyon laza volt, és nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók is. Az egyik ismerősömet úgy engedték át, hogy megmondták neki, hogy ha balesetet lát ő legyen az első aki továbbhajt onnan.
2008. júl. 29. 11:36
Nekem tök laza volt úgy éreztem magam, mint egy ovis előadáson, egy idős bácsi volt a vizsgáztató és kb.egy kérdést tett fel, majd mondta, hogy átmentem.
13. Purple
2008. júl. 29. 11:21
Na, akkor én vagyok az ellenpélda. Nem jelent gondot a tanulás, meg lusta sem vagyok, de szerintem nem volt szimpi a képem a vizsgáztatónak. Mindenki azt mondta h ez a legkönnyebb része a jogsiszerzésnek, hát engem megbuktatott a szemét. :(
12. j357
2008. júl. 29. 11:18
már jó régen vettem rajta részt, nekem annak idején a baba mesterséges lélegeztetése jelentett gondot (ha jól emlékszem az kötelez volt a vizsgán is, ott szerencsére sikerült), a tnafolyamon a tnaár azt hitte hogy direkt bénázom, én fújtam pedig a levegt amennyire tudtam, a baba mellkasa mégsem emelkedett...
2008. júl. 29. 10:58
Ma megyek a 3. tanfolyamra, még pénteken lesz egy alkalom, utána közvetlen vizsga előtt- remélem jól sikerül és nem izgulok majd nagyon.
10. b59d693a46 (válaszként erre: 9. - Autossuli)
2007. dec. 17. 21:21
Köszi szépen, szerencsére túlvagyok rajta. :) A héten már forgalmi vizsga lesz. De biztos jól fog jönni másoknak, én sehol sem találtam a kidolgozott tételeket.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook