Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szociális gondozó és ápoló tanfolyam tapasztalatok.nehézségek, vizsga fórum

Szociális gondozó és ápoló tanfolyam tapasztalatok.nehézségek, vizsga (beszélgetős fórum)


12. április29 (válaszként erre: 11. - Április29)
2013. jún. 22. 00:04
vagy esetleg zala megye környékén?
11. április29 (válaszként erre: 10. - Ágica32)
2013. jún. 22. 00:01
tud vki arról, hogy zala megyében lesz vhol vizsga mostanság?
2013. jan. 24. 14:20

Sziasztok!

Tud valaki a vizsgáztatással kapcsolatban információt adni?

Köszönöm

2013. jan. 10. 16:23

Az ország másik végén: Hajdúböszörményben. Iskolarendszerű képzés, így évi 12000 ft. 2 éves, másfél év megvan belőle.

De sajnos én nem tudok olyan tanfolyamot, amivel könnyenb el lehet helyezkedni.

Korábban megcsináltam a tb-bérügyi szakelőadóit, de hozzám se szóltak a munkáltatók, mikor állást kerestem.

8. ágica32 (válaszként erre: 5. - Sanka02)
2013. jan. 10. 15:14

Mikor kezdted és hol van a képzés pontosan?

Győrben?

2013. jan. 9. 20:18

Nagyon telített a szakma, ehhez hozzájön a közalkalmazotti körben évek óta fennálló létszámstop. Véleményem szerint annak érdemes elkezdeni a tanfolyamot, aki jelenleg is e területen dolgozik, de nincs még meg a végzettsége. Aki nem dolgozik, hanem ettől a tanfolyamtól, illetve vizsgától reméli a sikeres munkahely találást, annak nehéz dolga lesz.

Rengetegen keresnek állást ezzel a végzettséggel, köszönhetően annak, hogy a munkaügyi központok és különböző pályázati támogatással az önkormányzatok éveken át túl sok ilyen tanfolyamot indítottak. 2011-ig idősek otthonában dolgoztam, rengeteg jelentkező volt munkára folyamatosan.

6. nana06 (válaszként erre: 4. - Ágica32)
2013. jan. 9. 16:44
Győrben
2013. jan. 9. 14:54
Én most csinálom. Tényleg folyamatosan készülni kell, de teljesíthető. házi segítségnyújtásban dolgozom.
2013. jan. 9. 14:35

Szia.

Melyik városban indul a képzésed?

2013. jan. 9. 09:18
Ohh ez a téma engem is érdekelne. Sajnos fél éve munkanélküli vagyok, most a munkanélkülin keresztül be fogok iratkozni egy ilyen tanfolyamra...remélem bekerülök a keretbe...
2013. jan. 8. 19:29
Anyukam kb. negy eve vegezte el munkaugyon keresztul. Ra kb. egy evre kapott munkat egy szoc. otthonban. O eleg sokat tanult, ha jol emlekszem egy nonek kellett potvizsgara menni a vegen! Tobb helyen voltak gyakorlaton:szoc. otthon, korhaz apolasi osztalya, bolcsode. Mindig irtak kis dolgozatokat is, folyamatason kellett keszulni.
2013. jan. 8. 15:35

Sziasztok!

Várom azok hozzászólásait akik elvégezték vagy éppen folyamatban van a Szociális Gondozó és Ápoló képzésük.Érdekelnek a tapasztalataitok,gyakorlat tételek és a vizsgáztatás.

köszi elöre is!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook