Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tudja, hogy Budapesten milyen a 18. kerület? Itt az ingatlanok olcsóbbak mint máshol, miért van ez? Köszönöm a válaszokat! fórum

Ki tudja, hogy Budapesten milyen a 18. kerület? Itt az ingatlanok olcsóbbak mint máshol, miért van ez? Köszönöm a válaszokat! (tudásbázis kérdés)

1 2
14. Berillke (válaszként erre: 13. - D3c6e89fee)
2009. szept. 12. 19:07

Igen, lehet benne valami, mert az a korosztály is felnőtt, elkerült valahová stb..

Habár amilyen fiatalok vannak manapság a kisebbség soraiból, hááááát...

A lényeg, hogy nagyon tüzetesen terepet kell szemlézni, szomszédokat, környéket csekkolni és csak azután szabad bárhol is lakást venni.

13. d3c6e89fee (válaszként erre: 12. - Berillke)
2009. szept. 12. 19:02

De közel hozzá, egy sokkal jobb helyen:-)


Nem tagadom, hátam közepére nem kívánom, hogy egy ilyen helyen lakjak, csak azt mondtam, hogy már szerintem nem olyan gáz, mint pl 10-12 éve...

12. Berillke (válaszként erre: 11. - D3c6e89fee)
2009. szept. 12. 18:59

Na akkor megvan a lényeg: szerencsére nem ott lakok


Én is örülök, hogy nem ott lakom :-)))))


Juhéjjj :-)))

11. d3c6e89fee (válaszként erre: 10. - Berillke)
2009. szept. 12. 18:57
Hajléktalanokat én ezen a lakótelepen nem szoktam látni. Az meg, hogy milyenek a lépcsőházak meg a liftek arról ne is beszéljünk. Szerencsére nem ott lakok, de nagyon sok ismerősöm lakik ott és még egyiknek sem volt semmi baja sötétedés után.
10. Berillke (válaszként erre: 9. - D3c6e89fee)
2009. szept. 12. 18:51
Mondjuk azért megy még a szipózás és a liftbe "pottyantás", hajléktalanok húzódnak meg a környéken stb. Szóval attól, hogy bekamerázták, még nem lett jobb a környék, most sem vennék arra lakást, sőt nem is sétálgatnék szívesen ott sötétedés után....
2009. szept. 12. 18:48
Ott van például a Havanna lakótelep, aminek régen nagyon rossz híre volt. Mára már nem, mivel be van kamerázva az egész.
8. Berillke (válaszként erre: 7. - L.Niki18)
2009. szept. 12. 16:16

Erre írta Manilu, panel és társai!

Nagyon nem mindegy hol vannak, hiába olcsó.

Tájékozódj a környékről nappal és éjszaka (na persze nem egyedül). Ha nincsenek rossz környéken és te is haza mersz menni egyedül, akkor semmi baj.

2009. szept. 12. 16:00
www.ingatlanok.hu oldalon vannak olcsóbban lakások, panelok.
6. Manilu (válaszként erre: 4. - Manilu)
2009. szept. 12. 15:35
Az is igaz,hogy világéletemben a zöldövezeti részben,kertes házban laktam,és a havannára,vagy bármi ilyesmi helyre,mint panel és társai még ha fizetnének sem költöznék,a lakópark még elmegy,ma már gyönyörűek vannak.
2009. szept. 12. 15:24
Mondjuk ha pl. az eszembe jut, hogy a Havanna lakótelepen a 90-es évek elején még lovat tartottak és vágtak (!) saját felhasználásra, akkor szerintem ilyen és ehhez hasonló esetek miatt gondolhatják ezt az emberek. Tény, hogy sok rossz része is van, ahol olcsóbb árfekvésben találsz lakást, de az is igaz, hogy már ez a kerület is feljövőben van, ahogy írták a többiek (új lakóparkok stb).
2009. szept. 12. 15:14
Mi is a 18.kerületben lakunk,én mióta megszülettem 23 éve,nem tudnám elképzelni,hogy más kerületbe költözzek,mi most keresgélünk így kerületen belül új házat,de én nem tapasztaltam,hogy olcsóbb lenne,mint más.Jó nyilván a Budai ingatlanárakkal nem lehet összehasonlítani.Én szeretek itt élni.
2009. szept. 12. 15:02
szüleim a XVIII. kerületben laknak, nagyon szép családi házas övezetben! szépségszalonjuk is van ott! én nem tapasztaltam,hogy a környékükön olcsóbbak lennének az ingatlanok...
2009. szept. 12. 15:00

A 18. kerület az Pestlőrinc, Pestszentimre, nem gondolom, hogy nagyon olcsóbbak lennének. Nagyon szép részek és területek vannak mindkét helyen. Lakóparkok, kertes-családi házak, panel épületek, új építésű társasházak, parkok, jó a közlekedés.

Biztos van 1-2 ronyó része mint bármelyik kerületnek, talán ott valamennyivel olcsóbb.

2009. szept. 12. 14:56
Ki tudja, hogy Budapesten milyen a 18. kerület? Itt az ingatlanok olcsóbbak mint máshol, miért van ez? Köszönöm a válaszokat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook