Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki tud ezen kiigazodni? fórum

Ki tud ezen kiigazodni? (beszélgetős fórum)


1 2
7. b73e24f31f (válaszként erre: 6. - Adryca)
2010. ápr. 7. 07:44
Hát így fogja elveszíteni, mert már úgy vagyok vele: mit foglalkozok én a hülyeségeivel? Nem lesz gyerek és kész, aztán ha megunom fel is út le is út. Úgy fel tud idegesíteni az ellentmondásosságával.
6. Adryca (válaszként erre: 3. - 40163fd81d)
2010. ápr. 7. 07:42
Igen valószínűleg fél, de azért kérdezget, hogy : Mivan Te nem szeretnél???- mert a lahatőséget megakarja tartani, hogy majd lehessen neki, ha kész rá.
5. b73e24f31f (válaszként erre: 3. - 40163fd81d)
2010. ápr. 7. 07:42
Én is ezt gondolom, meg azt is mondja. De egyik szavával üti a másikat. Tisztára felidegesít!!!!
4. b73e24f31f (válaszként erre: 2. - Adryca)
2010. ápr. 7. 07:40
De ezaz! Hogy én sem akarok most!!! Isten őrizz! De nem jut el pici agyáig! Még a gyógyszert se ő mondta hogy szedjem. Én kezdtem el magamtól. Múltkor meg arról beszéltem neki, hogy milyen mellékhatásai vannak a fogamzásgátlónak, azt mondta akkor ne szedjem! Ez is érdekes volt Mr. "nem akarok gyereket most-tól"
2010. ápr. 7. 07:38
Szerintem szeretne családot alapítani,ő is gondol a gyerekvállalásra,de ezek az ő félelmei,amiken egyenlőre nem tud urrá lenni.
2. Adryca (válaszként erre: 1. - B73e24f31f)
2010. ápr. 7. 07:37

Az én pasim 32. Kb ugyan ez. Nekem is most született unokahúgom, még meglátogatni se jött el. Mondván őt nem érdeklik a gyerekek. Ő mindig azt mondja, hogy szeretne gyereket 5 év múlva - 4 éve vagyunk együtt azóta mindig 5 év múlva :)

Egyszerűen még nincs rá készen, szeretne de még nem most. A te párodnál is ez lehet. Ők akarják irányítani, hogy mikor, úgy vannak vele, hogy ne erőltesd rá, de ne is foszd meg alahatőségtől...

2010. ápr. 7. 07:30

A sztori: amikor megismertem a páromat(34) ő úgy mutatkozott be nekem mint aki családot szeretne, gyerekeket. Több mint másfél éve vagyunk együtt, de azóta nem ezt mutatja nekem. Ha gyerekekről van szó állandóan azt kell hallanom: "ha rajtam múlna kihalna az emberiség". Meg amikor az unokahúgomról meséltem, hogy milyen aranyos(6 hónapos), akkor "felvilágosított" engem, hogy most jön az a korszak amikor mindig ott kell lenni vele, mert elszalad, elesik stb. Én mondtam, hogy éééés?! Erre ő: "de napi 24 órában ám". Mondtam neki ne aggódjon én nem fogok neki gyereket szülni, nem fogom "csőbe húzni", mert már felmérgelt. Akkor meg jött azzal, hogy "miért? nem akarok gyereket?" Nagy csodálkozó szemekkel. Utána meg bújt, meg nyalizott nekem. Többször is volt már ilyen, arról beszél nekem, hogy mennyi gond van egy gyerekkel, meg hogy nem vagyunk gazdagok, de amikor már azt mondom jól van nem kell gyerek, akkor meg rosszul lesz. De amúgy is ezerszer elmondtam már neki, hogy én most nem akarok egyáltalán, sőt! De ha az unokahúgomról, vagy egy kisbabáról áradozok, rögtön úgy reagál, mintha én most azonnal fel akarnám magam csináltatni.....wááááááá

Noooormális?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook