Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki szül 2010 márciusában Siófokon? fórum

Ki szül 2010 márciusában Siófokon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
100. 470abc56d9 (válaszként erre: 99. - Vircike)
2010. jan. 19. 11:16

Én múlt héten kérdeztem rá a dokimnál, hogy milyen esetekben lehet vagy nem lehet bent az apuka!

Ő azt mondta császárnál és ha látogatási tilalom van akkor nem lehet bent, mondjuk én akkor nem is szeretném, így nem is győzködtem, de szerintem is függ a dokitól! Meg kell vele beszélni, főleg ha előre tudod, hogy császár lesz!

2010. jan. 19. 10:36

Sziasztok!


Én is úgy tudom, hogy nem lehet benn a császárnál az apuka.

Én is betöltöttem a 40.hetet és be kellett feküdnöm

de szerencsére velem csak egy napot vártak:)

Csecsemős nővérekről annyit,hogy van aki aranyos és van bunkó is. Sok az ellentét abban, hogy ki mit mondd általában a csecsemősök mindig mást:D A kórházi védőnő viszont nagyon kedves mindenben segít és mindent megmutat. Én azt mondom,hogy egyáltalán nem kell félni a Siófoki kórháztól:) Ja igen én is az egy ágyas szülőszobán szültem és kifejezetten barátságos volt. Vajúdásra van labda,kád és bordásfal is. Lehet sétálni is. Nekem indított szülésem volt és nagyon gyors 5 óra alatt kibújt a kisfiam és csak az utolsó fél óra fájt. Mindenkinek ilyen gyors vagy gyorsabb szülést kívánok:)

98. rekag (válaszként erre: 97. - Detti05)
2010. jan. 17. 10:19
ha a dokimon múlik akkor biztosan bent lehet a férjem is, feltéve hogy nem a főorvos lesz ügyeletben. :)
97. Detti05 (válaszként erre: 96. - Rekag)
2010. jan. 17. 10:11

Én nem tartom kizártnak,hogy meg lehet oldani,kérdezd meg a dokidat,lehet ő el tudja majd intézni,hogy bemehessen az apuka.

Pl:itt ha betöltöd a 40,hetet akkor be kell feküdni a kórházba és ott 1 hetet várnak még és ha nem indul meg a szülés akkor megindítják,viszont én kértem a dokimat,hogy ne kelljen befeküdnöm mert itt a másik gyerek is és azt mondta,hogy jó ha lejár az idő akkor másnap reggel 8-ra menjünk és megindítja a szülést.Ez így is lett a Kristófnál,Leventét szerencsére nem kellett mert ő megindult spontán.

96. rekag (válaszként erre: 95. - Detti05)
2010. jan. 17. 09:33
:((( hát ezt sajnálom, mert nálam valszeg császár lesz, és így nem lesznek fotók, meg hát a férjem nagyon bent szeretne lenni.
95. Detti05 (válaszként erre: 94. - Rekag)
2010. jan. 17. 09:13
Szia,császárnál nem lehet bent az apuka itt Siófokon.
94. rekag
2010. jan. 17. 07:50

Sziasztok!

Csajok, arról tudtok valamit, hogy császárnál bent lehet az apuka Siófokon is?

93. prodi (válaszként erre: 83. - Detti05)
2010. jan. 16. 22:56
Szia! Köszi az infót, sokat segítettél! Mégis az a legjobb ha olyan valakitől halljuk aki már tapasztalt.
92. prodi (válaszként erre: 81. - 470abc56d9)
2010. jan. 16. 22:40
Március 7.-re vagyok kiírva és kisfiút várunk mi is!:) Az újraélesztős előadás érdekelne, de én sajnos nem vezetek!:( /mert utálok!!!:)/ Megpróbálok itt helyben találni valamit! Kérdeztem a dokimat a szülésznővel kapcsolatban, de azt mondta, szerinte nem kell fogadni, mert olyan kevés szülés van, hogy jut ránk idő bőven. Fehérvéron állítólag 2800 szülés van évente!!! Majd meglátjuk!:)
2010. jan. 16. 19:34
Szívesen.
90. 470abc56d9 (válaszként erre: 89. - Detti05)
2010. jan. 16. 18:14

Na majd figyelek, ha arra járok!:-)

Köszi az infót!

89. Detti05 (válaszként erre: 88. - 470abc56d9)
2010. jan. 16. 17:37
Fiatal szülésznő,de nagyon aranyos és kedves.Vékony,barna rövid hajú és ha jól emlékszem Timinek hívják.
88. 470abc56d9 (válaszként erre: 87. - Detti05)
2010. jan. 16. 17:20

Értem! Akkor nem egyről beszélünk!:-)

Nem is tudtam, hogy a Szabónak ott dolgozik a felesége, pedig ő a dokim!:-) Na ennek utána nézek!:-))

2010. jan. 16. 14:27
Egy sötét barna hajú csajszi,ha jól tudom Ildikó a neve.Elég mogorva ránézésre,de egy idő után már kedves.Én féltem tőle először,de mikor már a szülőszobán voltunk nagyon kedves lett és mikor legközelebb jött dolgozni átjött az újszülöttre is megnézni minket.Viszont a lepény megszületése után neki lejárt a munkaideje,így az éjszakás látott el a továbbiakban aki a Szabó doki felesége volt és ő is kedves és érti a dolgát.
86. Detti05 (válaszként erre: 84. - 470abc56d9)
2010. jan. 16. 14:22
E
2010. jan. 16. 11:12

Sziasztok kismamik!


Bocsi,de estig nem tudok jönni. De este még írok:)

Addig is szép napot mindenkinek.

84. 470abc56d9 (válaszként erre: 83. - Detti05)
2010. jan. 15. 22:07

Persze! Egyetértek Veled, ezért írtam én is, hogy sok más kórházról is hallani, hogy nem a legkedvesebbek a csecsemősök, de reméljük itt nem így lesz majd!:-) Én bízom benne!:-)

A tisztasággal nekem sincs bajom, a kórház meg kórház, senki nem szeret ott lenni!:-)

Én a vajudásról azt tudom, hogy van egy külön szoba ahol van labda, kád, meg mindenféle lehetőség, látni még nem láttam, de mikor bent feküdtem, ezekről volt téma!

Ki volt nálad a szülésznő, amugy? Most már érdekel, hátha ugyanarról beszélünk, és nekem is ő lesz!:-)

Ez nekem is új, hogy apuka bejöhet köpenyben bizonyos időben! Ez tök jó!:-)))

2010. jan. 15. 21:57

Sziasztok.

Zernike én már többször írtam neked,de most a másik két anyukának is azt tudom mondani,hogy nem kell félni a siófoki kórháztól itt is emberek dolgoznak.Én szültem itt 3 gyereket és mivel már átalakították a kórházat egész emberi lett.Van egy ágyas szülőszoba is én ott szültem a harmadik gyermekemet 9 hete.Fehér és zöld minden nem mondom hogy barátságos,de nyugis.Ezen kívül van még egy szoba azt viszont nem tudom hány ágyas,de talán két ágyas lehet.A vajúdásra milyen lehetőségek vannak ezt sem tudom igazán én egy nagy labdát láttam csak,de nekem gyors szülésem volt most így nem volt időm körülnézni.

A szülésznők többsége kedves és segítőkész,én egyről hallottam csak,hogy bunkó.Akit én most kifogtam elég undoknak nézett ki,de mire a szülőágyra kerültem már egész szimpi lett és lehetett vele beszélgetni.Mint kiderült ő a legjobbak közé tartozik és a gátvédelmet is csinálja.Nekem az volt.

Az osztályon is vannak kedves és kevésbé kedves nővérek.Mikor én bent voltam nagyon aranyosak voltak.Mivel 2009-től baba barát kórház így roomingin rendszer van minden szobába.Van 2 ágyas szoba/1 db/ a többi 3 ágyas.A babák napközben kint vannak éjszakára be lehet őket vinni "őrzőbe" és akkor hozzák ki őket a nővérek ha felébrednek,így lehet pihenni is.

Látogató bármikor jöhet becsukott folyosói ajtónál meg lehet mutatni a babákat,de a kosárból kivenni szigorúan tilos,és az ajtón látogató nem jöhet be.Az apukáknak van lehetőségük a babát megdajkálgatni minden délután 15 és ha jól tudom 19 óra között,erre van egy külön "kezelő".Ide csak apuka mehet be ha felvesz egy kórházi köpenyt.

Remélem tudtam segíteni és nagyon boldog babavárást és csodás szülést kívánok mindenkinek.

Ha van kérdésetek nagyon szívesen válaszolok.

Üdv:Detti

2010. jan. 15. 21:39
Az kimaradt hogy kedden 13.00-tól van mind a kettő!:-)
81. 470abc56d9 (válaszként erre: 80. - Prodi)
2010. jan. 15. 21:38

Nagyon! Én már alig várom, hogy láthassam!:-))

Itt minden második kedden van egy előadás, az ilyen újraélesztésről, meg szülésfelkészítésől szól! És minden negyedik kedden van egy előadás az apás szülésről, és akkor van szülőszoba látogatás! Egy elég jó doki tartja, meg egy nővér asszem! Ha gondolod gyere el egyszer addig! Gondlom Ti is eljöhetek akkor már, ha a dokitok is itt lesz!:-)

A First-öt már én is megrendeltem, és viszem is magammal majd! A zöld krémre viszont nem is gondoltam, pedig tényleg az is sebekre van! Lehet akkor azt is megrendelem!:-)

Amúgy én Vircike jóvoltából fogadok szülésznőt, de amúgy én úgy gondolom, hogy itt mindegyik tényleg rendes!:-) A csecsemősökről meg mindenhol megoszlanak a vélemények sajnos! Nem tudom miért van ez így, de sok kórházról hallottam, hogy ott sem az igaziak, de majd meglátjuk! Remélem kellemesen csalódunk!:-)

Amúgy Te mikorra vagy kiírva?? Fiú vagy lány?:-)

Nekünk fütyis!:-)))

80. prodi (válaszként erre: 79. - 470abc56d9)
2010. jan. 15. 21:29
Szia! Megtaláltam, köszi! Látom tényleg nem vagyok egyedül a kérdéseimmel!:) Úgy látom teljesen vegyes vélemények vannak, hát majd meglátjuk. Azt hiszem én szülök előbb, majd írok,hogy mi volt. Februárban amikor már ott lesz a dokim megmutatja a szülészetet, hát kíváncsi vagyok nagyon. A fehérvári nagyon szép és tiszta, remélem itt sem kell csalódnom. Mondjuk nagy igényeim nincsenek azt a pár napot ki lehet bírni, tiszta legyen és normálisak legyenek! Most voltam szülésfelkészítőn, ott mondta a csajszi a gátsebre a First-öt és a zöld krémet. Azt mondta, mindjárt a szülés után lehet használni. Tényleg jók ezek az aloe verás termékek! Na jó hosszúra nyúlt a válaszom!:) Izgalmas már ez az időszak, ugye?
79. 470abc56d9 (válaszként erre: 78. - Prodi)
2010. jan. 15. 20:57

Szia!:-)

Van egy olyan fórum, hogy Siófok és környéki kismamák ide, Ott le van írva sokminden ezekkel a kérdésekkel kapcsolatban, még én kérdeztem ugyanezeket, ha jól emlékszem!!:-)

De persze ettől még ha van időd Vircike, nyugodtan válaszolj, hátha még újabb infót megtuduk én is belőle!:-))

78. prodi (válaszként erre: 76. - Vircike)
2010. jan. 15. 20:35
Szia! Engem minden érdekelne!:) Milyenek a szülésznők? Rendesek? A kórház tiszta? A csecsemős nővérek segítenek szoptatni stb.... Itt Székesfehérváron nem valami segítőkészek állítólag. Van meghatározott látogatási idő vagy bármikor lehet menni? A baba egész nap velem lehet vagy elviszik pld. éjszakára? Előre is köszi a válaszokat és gratulálok a babádhoz!
77. 470abc56d9 (válaszként erre: 76. - Vircike)
2010. jan. 15. 13:50
Szia itt is!:-))
2010. jan. 15. 12:17

Sziasztok!


Én itt szültem Siófokon decemberben.

Lehet kérdezni akinek kérdése van szívesen válaszolok na és persze ha a manócskám hagy rá időt is:)

Kitartás nektek kismamik:)

75. prodi (válaszként erre: 74. - 470abc56d9)
2009. dec. 20. 22:41
Még bármi megtörténhet!:)
2009. dec. 16. 12:28

Nincs mit!:-)

Azért remélem még összefutunk itt!:-)

73. prodi
2009. dec. 15. 15:39
Köszi a válaszokat csajok. Reméljük a legjobbakat. Az orvosomat én is nagyon szeretem, ezért is megyek utána,csak hát ilyen helyzetben még nem voltam!:)
2009. dec. 14. 13:11
Meg ugye ide járok vizsgálatokra, vérvételre, plusz sajnos magas a cukrom, emiatt is kéthetente kell mennem, de azt vettem észre hogy nagyon odafigyelnek a kismamákra! Vérvétel pl. teljesen külön van kismamáknak, ultrahangra mondjuk időpontot kell kérni,és nem jutsz be abban az időpontban az biztos, amit adtak, de én eddig ott is csak max fél óra-órát vártam! De ahogy rekag írta, ő megbeszéli majd a dokival, hogy mikor megy éppen! Szerintem ez is megoldható!
71. 470abc56d9 (válaszként erre: 68. - Prodi)
2009. dec. 14. 13:02

Szia!

Én tavaly előtt költöztem Siófokra, és akkor kerestem itt új nőgyógyászt! Találtam is egyet, akivel eddig maximálisan meg vagyok elégedve!

Sajnos kismamaságom elején kellett másfél hetet kórházban töltenem, és teljesen meg voltam elégedve az összes többi nőgyógyásszal, kiv. egyet, de ilyen mindenhol van! A kórházzal is teljesen elégedett voltam! A nővérekkel maximálisan, plusz sok ugye közülük szülésznő is, velük is! Én rosszat nem tudok írni róla!

Nekem egy ismerősöm 2 babát is szült itt, teljesen elégedett volt, és akkor asszem még nem is volt bababarát kórház!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook