Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Ki-mit-tud"? Kevés a pénz, de segítsünk egymáson. fórum

"Ki-mit-tud"? Kevés a pénz, de segítsünk egymáson. (beszélgetős fórum)


2010. aug. 11. 19:44
Van néhány ötlet az alábbi topikon: Tanácsokat kérek! Hogy lehet (pár hónapig) havi 20 ezerből négy embernek kijönni?
2009. okt. 30. 07:34
Arra gondoltam, hogy így, hogy segítenénk egymáson, s még ki is mozdulnánk otthonról.
2009. okt. 29. 11:17

Valóban ezekből a nyögdijakból csak éldeglni lehet.Élnéztem az osztrák idős hőlgyeket,még

nyolcvanon felül is jár hozzájuk afodrász,kozmetikus,stb,de nem szebbek nálunk(kis

önző vagyok)

2009. okt. 29. 10:59

Vagy egy jó recept arcpakolásra.

Aki tud irjon.

3. mmacus (válaszként erre: 1. - Napfenyvirag)
2009. okt. 29. 10:40

Sejtem mire gondolsz.

Mi is házilag oldunk meg sok mindent. Szerencsére van két lányom, a naggyal régóta otthon festjük egymás haját, és neki olyan kis ügyes keze van, régebben vettünk gyantát, festéket, és nagyon szépen meg tudja csinálni a szemöldököt.

Így fodrászhoz, kozmetikushoz alig kell járni, mégis nézünk ki valahogy.

2009. okt. 29. 10:34
Mire gondoltál?
2009. okt. 29. 10:26
Nyugdíjas vagyok. Egyedül élek, s mire kifizetem a nyugdíjamból a kötelező kiadásokat, ápoltságra már nem futja. (Pedig régen nem így volt). Fiatalos vagyok, s szeretném még tartani a formámat. Dobjuk össze tudásunkat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook