Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogjunk össze és segítsünk egymáson fórum

Fogjunk össze és segítsünk egymáson (beszélgetős fórum)

2009. dec. 16. 19:55

Segítségkérést tolmácsolok:


Szeretném a segítségüket kérni, egy nagyon kényes ügyben!!!

Négy kiskorú gyermeket nevelek egyedül, az édesapjuk nem támogat minket ebben a hónapban gyermektartással, ezzel ellehetetlenít bennünket az ünnepek előtt! Azért fordulok önökhöz, mert az édesapa is a BKV-nál dolgozik( buszvezető). Szeretném, gyermekeimnek olyan széppé tenni az ünnepeket, hogy ne érezzék , hogy csonka családban élnek. Mindennemű segítségnek, és támogatásnak nagyon örülnénk.(unicredit bank :10918001-00000033-96500000) Előre is nagyon szépen köszönjük megértésüket, támogatásukat.


MINDENKINEK NAGYON KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET. ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!!



D.-NÉ POLYIK JUDIT és GYERMEKEI

18. milkamama (válaszként erre: 17. - Ea4de13a62)
2009. aug. 26. 22:27
Én tudok halgatni is,akik ismernek azok tudják számithatnak rám,meghalgatom őket meg bárkit ki megbizik bennem!
17. ea4de13a62 (válaszként erre: 16. - Milkamama)
2009. aug. 26. 00:56
Hát sajnos ez nagyon igaz.De valamikor elég egy jo halgató szeméj is a nehéz idökre.Az is nagyon nagy segitség tudd lenni.
2009. aug. 25. 23:49
Sziasztok!Szerintem ma már több szegény van mint gazdag csak szégyenlik ki mondani.Én segitőkész vagyok,csak az van hogy már két családon is segitek amiben csak tudok,(ruha,kölcsön-már ha van miből)Nem szeretem látni ha egy gyermek hiányt szenved valamiben is.És hát ha netalán nekem adni akarnak valamit nem szégyelem elfogadni,hiszen a mai világba már nehéz boldogulni.
15. csorocsaj (válaszként erre: 12. - Ea4de13a62)
2009. aug. 24. 17:06
küldj egy cimet ahová fel adhatom
2009. aug. 24. 15:58

ja, és egész kicsiknek lennének keménylapos mesekönyveim.

Címeket kérésre írok. Mert nincsenek itthon, dédinél landoltak:)

2009. aug. 24. 15:57

sziasztok!

Én is csatlakoznék a segítők táborához:)

Nekem nagyon sok kinőtt fiúruhám van, akit érdekel. 134-től fölfelé. többségük hiába szép és jó, nem veszi fel a nagyfiam, mondván már nem divatos:((

Ha bárkit érdekel valamilyen ruhanemű, írjon és akár fotót is tudok róla küldeni.

(33-as szandi, bár már lesz szezon, 36-os szobapapucs, 33-as kicsit kopott edzőcipő, bár még játszósnak jó) és pizsamák, pólók, nadrágok, alsógatyók is, pulóverek, dzsekik...hirtelen ennyi!

12. ea4de13a62 (válaszként erre: 8. - Csorocsaj)
2009. aug. 24. 15:34
Szia örülök hogy jellentkeztél.Én szivesen elválalom azokat a cucokat amit már a lányod kinött mivel a testvérem lányának jol jönne.Ird le léci neked mivel birnák segiteni valahogy???Legyen szép napotok.Üdv.
2009. aug. 24. 13:31

Van egy régebbi fórumom, ami körülbelül ilyen témákról szól... ott többen kértek segítséget!


címe: A segítség mindenkinek jól jön! És aki segít, annak is öröm!!!!


keressétek!

sokat segíthetünk

2009. aug. 24. 12:29
Sziasztok örülök hogy iljen sokan oszátok velem egyben a véleményem,és hogy segitökészek vagytok.Hogy még maradt bennünk emberiség amit megoszthatunk egymásnak :).princes47- jó ötlet de ha nem is jönne össze itt is megirhatjuk mink van és ha valakinek kell elküldhetjük csomagban az talán nem tul drága.:)
2009. aug. 24. 08:37

Sziasztok!

3 gyermekem van. Már az unokatesók által kinőtt ruhákat is megkaptuk, így - főleg babaként - akár hármasikrekenek is elég lett volna a ruha.(Nyílván ők is kaptak újat, tehát bőségesen volt mit rájuk adni.)Kicsit sem éreztem sértőnek, amikor felajánlották, sőt: örültünk neki! Hatalmas segítség volt.(Hála Istennek, azóta is előfordul, hogy kapunk innen-onnan, ha nem is akkora mannyiségben.)Volt, amit ismerősnek ajánlottunk fel, miután kinőtte a legkisebb, később elvittük a Vöröskereszthez. Előfordult, hogy több zsáknyi ruhát tettünk ki lomtalanításkor. Sajnos 5 perc múlva már az egész környéken szét volt terítve a zsák tartalma: valaki kivágta a zsákot. Azóta inkább konténerezünk, bár az is messze van ... Egyébként meg szívesen adok. Miért ne, ha van, és nekem már úgysincs rá szükségem?

8. csorocsaj (válaszként erre: 1. - Ea4de13a62)
2009. aug. 24. 08:24
szíasztok én is el fogadom és adok is ha kell vkinek 16 éves a lánykám ha szüksége van vkinek rá szivesen adom jo állapotba vannak a klári sérült igy nem nyüvi el max ki növi gyerek játékom is van
2009. aug. 24. 07:52

Sziasztok ! itt a Hoxán kellene egy "gyűjtő konténert" létrehozni, lehet névvel, név nélkül, ide mindenki beírhatná hogy mit adna oda ajándék képen. Nem kellene a fogadó nevét sem mutatnia, valahogy anonim módon. Talán így nem volna senkinek sem kellemetlen.


Biztosan megoldható lenne, csak ehhez Hoxa -nak is hozzá kellene járulnia.

2009. aug. 24. 06:58

Sziasztok!


Van itt az oldalon olyan, aki szívesen veszi, vette tőlem is , másoktól is a kinőtt ruhákat!


Sosem dobom ki a ruháinkat, inkább a családsegítő szolgálathoz viszem...


Én még a mai napig elfogadom, ha nekem adnak, de én is adok!


Üdv: Maja

2009. aug. 24. 06:56

Szerintem nagyon jó ötlet!


Én is kaptam kis ruhákat amikor a kisfiam született,meg most is a másodig baba várás alatt!Igy sokolyan dolgot nem kellet meg vennem,ami egyébként egy vagyon lett volna!

én szívesen segítek bárkinek,legyen szó bár miről,és természetesen ha nekem szükségem van segítségre nem utasítom vissza!


Sajnos sok az olyan ember akinek ha segíteni szeretnél undokul el utasít!Pedig a mai világban össze kell tartani!:)

2009. aug. 24. 06:54

Mi a régebbi, de már évek óta a szekrényben álló ruháinkat, a vöröskereszthez visszük.


Hogy miért nem fogadják el és miért sértődik meg valaki?

mert ha elfogadja, ezzel kimutatja, hogy szegény.

pedig ez nem az Ő szégyene, hanem ..... NC

2009. aug. 24. 06:09

Nagyon jó az ötlet!

Sok emberen lehet segíteni azzal is ha a ruhagyűjtő konténerekbe beletesszük a már számunkra nem kedves, vagy nem hordott ruhadarabokat. Mi ezt szoktuk tenni!!!

Vannak emberek akiknek néhány kedves szó is segítséget jelent amit szerintem a legkönnyebb adni!

Szerintem a legnagyobb segítség az egymásra való odafigyelés!

2009. aug. 24. 04:00
Szerintem jó ötlet..bár már én nem babázom:))
2009. aug. 24. 03:45
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én csak megszeretnék kérdezni enyi jó szivü embert,miért esik valakinek az rosszul mikor a másik segiteni szeretne rajta??Én mindég elfogatam, és én is ugy csináltam pl-a kisruhákat amit a gyerekeim kinyönek, és még mások hasznát vehetik mindég oda ajándékozom...Ti nem tennétek ijent??És el fogadnátok??miért is ne ha valakin ezzel sokat segithetünk, a mai életben ahol válság idök vannak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook