Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit tenne ilyen helyzetben? fórum

Ki mit tenne ilyen helyzetben? (tudásbázis kérdés)


6. 6897bca198 (válaszként erre: 5. - B00d33e65c)
2015. márc. 20. 19:08
Bárki arrajár, azonnal látja a csatlakozást/leágazást. Egy régi szomszédnak annak idején felajánlottam, mert valamiért nem kötött időben szerződést. Ő (egybéként jogász) mondta, meg ne próbáljam, egy életre elvágom magam a szolgáltatónál és ki tudja mit rám nem vernek.
2015. márc. 20. 19:02

Ez így már más képet mutat!

Így nem!Külsőre meg tényleg nem kéne rákötni!!

2015. márc. 20. 19:00
Mikor hozzánk bekötötték, ők tettek elosztót a bejövő kábelre, két TV megy. Amire a kérdést kiírtam: a társasház folyosóján van a csatlakozó, amiről a lakásba jön a kábel. A kintit szerette volna megosztani a bérlő Eddig itt az volt a szokás, hogy az új tulaj, vagy bérlő bemutatkozik a szomszédoknak. Neki így sikerült kb. 1 hónapja: a földszinten 3 lépcsőnyire voltam a liftből, behúzta előttem az ajtót, és közölte, hogy majd visszaküldi.
2015. márc. 20. 18:55
Nekünk oké,egy kábelről megy 2 tv ezzel a megoldással.De az előző tulaj kért még egy kábel a harmadik szobába.Majd 6 évig üresen állt a ház,minden ki volt jelentve.Majd mikor megvettem a házat "elfelejtettem" közölni az antennásokkal hogy a házba 2 kábel fut...8 éve senki,pedig nem egyszer jártak már a házban,nem vette észre a kutya sem!
2. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - 6897bca198)
2015. márc. 20. 18:46

Ez egy megoldás,én adnék neki!

Ez nem mérőórás,semmi bajod nem lehet belőle!

2015. márc. 20. 18:44

Kb. 1 hónapja új bérlő költözött a mellettem lévő lakásba. A szolgáltató szünetelteti nála a kábel TV szolgáltatást. Megkért, hogy a folyosón hozzám bejövő csatlakozóra elosztót helyezve vinné be a kábelt az adott lakásba, hogy néhány napig tudjon TV-t nézni. Azt mondtam, ne haragudjon, de ezt nem tudom felvállalni, bármikor jöhet ellenőrzni a szolgáltató, vagy a közösképviselet.

Ki hogyan járna el? Engedné, vagy nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook