Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit csinált ma? fórum

Ki mit csinált ma? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 25. 19:55

sütit sütöttem...

pótoltam a tegnapi "veszteséget".. :)

21. 447396604e (válaszként erre: 20. - 447396604e)
2012. dec. 25. 19:14
ez az év az egyik legrosszabb karácsony:(
2012. dec. 25. 19:13
én kukszotam a gyerekszobába, miután a párom hazajött ma reggel éjszakásból, és átaludta a napot. ott elvoltam. a kölkök játszottak, én tv-ztem, pihentem. most egyedül ülök itt, mert a gyerekek játszanak, a párom szintén éjszakás.
2012. dec. 25. 12:25
porszívóztam, sütöttem hústortát, mézes sütőtököt, pogácsát, főztem kávét, teát, krumplipürét, zöldséglevest, hoxáztam...
2012. dec. 25. 12:01
sütöttem, felmostam
2012. dec. 25. 11:23
én tévézem egész nap
2012. dec. 25. 11:18

Felkeltett a nővér 5.30-kor,a kislányom 7-kor kelt,mentünk inhalálni,sétáltunk a folyosón,majd jött anyukám leváltani,én meg hazajöttem pihenni,zuhanyozni,délután vissza.

"Csodás" Karácsony :(

15. cce1a9716f (válaszként erre: 7. - 2104cc91e8)
2012. dec. 25. 11:11

Azt hiszem félreértettél. Én sem unatkozom. Szerintem ha valaki unatkozik az baj.

Inkább a karácsony exnél dolog lepett meg kicsit.

14. 25800e2d09 (válaszként erre: 10. - Borcsika)
2012. dec. 25. 10:15

ez tényleg csodás, nagyszerű ember vagy.

viszont nem mindenkinek jelenti a karácsony azt amit neked. én pl a pogány verziót ünneplem nem a vallásost :)

2012. dec. 25. 10:13
ma egyelőre semmit és ezt egész napra terveztem :)
12. Lifa34
2012. dec. 25. 00:42

Nem ma, tegnap.


Hajnal kettőkor arra keltem, hogy a legnagyobb gyerekem összehányta a fél szobáját....... Takarítás, mivel nem bírtam gyomorral felráztam apát. Ő most is hős volt, mint mindig, feltakarította a szörnyűséget. Én, hogy lenyugtassam a gyomrom ittam egy pohár vizet, de amikor bementem apát támogatni ismét rosszul lettem. kb. két deci víz landolt a mosókonyha falán....... Jó, hogy nem más:)


Reggel hatkor kelés, ellenőrizni, hogy a gyerek jól van-e? Elkezdeni főzni...... Legfőképp kávét, hogy én is, apa is felébredjünk. De jó móka:)))


Délelőtt még fél órára elszaladtam, mert valami hiányzott.

Utána viszont egy álom volt a karácsony.


Én főztem, kis sem lépem a főzőfülkéből. De ezt hallottam:


"Hol a karácsonyfa, nem elég ennyi dísz, tekerd már az akasztót a szaloncukorra, ne edd meg a habkarikát, anya, Dóri fellökött, apa Ádám csúnyán nézett rám, díszítsd már azt a fát..... Nem igaz, hogy ennyit sem lehet rád bízni.


Már alig áltam, de még hivatalosak voltunk édesanyámékhoz vacsorára. És bevallom szemét voltam. Leültem és egy kanál miatt fel nem álltam. Néztem anyukámat, ahogy figyeli mindenki kívánságát.



De a legjobb, hazaérve megérkezett a jézuska. És ez mindent feletetett....... A középső gyerek még most sem akar aludni, annyira örült mindennek, a legnagyobb az apjával filmet néz....... Egész este az ajándékokat élveztük. Mi szülők nem annyira, mert a gyerekek nyaggatak: hogy kell bekapcsolni, mit lehet vele játszanai, gyere vásárolj a boltomban, apa nem tudom bekapcsolni.

A mi ajándékaink még ott vannak becsomagolva, ha minenki elaludt talán felbontjuk, hacsak nem dőlünk bele hullán az ágyba...



Mindent egybevetve, szép nap volt.

2012. dec. 25. 00:17
Jól bezabáltam:(
2012. dec. 25. 00:10

Templomba mentem. Gyermekműsoros karácsonyestet szerveztem, amit két helyen is előadtak a "gyermekeim" sokaknak örömet szerezve ezzel.

Holnap is templomba megyek, és holnapután is. Karácsony = Jézus születésének ünnepe! És egyúttal Isten szeretetének ünnepe. Mi értelme az ünnepnek, ha kihagyjuk belőle az ünnepeltet?


Amúgy én is a családdal töltöm az ünnepnapokat, énekelünk, játszunk a fa körül az új játékokkal, finomakat eszünk, jókat beszélgetünk, nevetünk. Meghatottan nézem három gyermekem csillogó szemét... :)

2012. dec. 24. 23:56

Huh, nem unatkoztam egy percig sem és ahogy elgondolom, már ebben az évben aligha fogok :)


Ma főzés, sütés, vacsorára készülés, család jött, ettünk, mosogattam, pakoltam, most pihenek.


Holnap főzés a következő ünnepre, hogy ne akkor kelljen.

Szerdán sütés a csütörtöki búcsuztatómra.

Ésatöbbi, ésatöbbi, belelendültem, pedig csak máról volt szó :)

2012. dec. 24. 23:55

Megfőztem a töltött káposztát, feldíszítettük a fát,ajándékozás, voltunk anyósnál, utána társas játék és kártya itthon a gyerekekkel.

Unatkozni nem értem rá:)

Jövés-menés majd csak holnap, holnapután.

2012. dec. 24. 23:55

Sokmindent :)


Sosem unatkozom :))

6. cce1a9716f (válaszként erre: 5. - B81fcd1219)
2012. dec. 24. 23:50
Karácsony exnél? :) Még nem próbáltam... érdekes lehetett! Megkérdezhetem mi vitt rá?
2012. dec. 24. 23:49
Felkelés,ajándékozás,kutya le,ajándékért el,ajándék leszállítás a főnökségnek,karácsony anyunál,karácsony exnél,végre haza,kutya le,gép elé csüccs.Nem unatkoztam.:S
2012. dec. 24. 23:45

Eves, ivas, Varatlan utazas es Reszkessetek betorok nezes, ajandekbontas, hajfestes.

Holnap es holnaputan jonnek vendegek.

2012. dec. 24. 23:41
összejöttünk a rokonokkal,beszélgettünk stb..
2012. dec. 24. 23:36
:)
2012. dec. 24. 23:36
Honap, holnapután megyünk csak vendégségbe, ma ettem, tvtem, sétáltam. "Hülyére untam" magam. Más nem unatkozott? :) Mari Cristmas :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook