Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki mit tenne az én helyemben? fórum

Ki mit tenne az én helyemben? (beszélgetős fórum)


jan. 6. 00:51
surgosen felejtsd el ezt a sracot!
jan. 5. 10:20
"Nős van két gyereke" eddig olvastam.
28. srcrss (válaszként erre: 22. - M30)
jan. 4. 20:39
Te mit vársz egy párkapcsolattól?
jan. 4. 17:41
Felejtős. De ha neked így is kell, akkor szerintem mindegy ,ki mit ír itt neked.
26. Kacsahercegno (válaszként erre: 22. - M30)
jan. 4. 15:09

Most akkor nagyon nyugodt, vagy minden szarságra rástresszel?? Komolyan egy ilyen paliért vagy oda, aki nemhogy kielégíteni nem tud, de még egy nyamvadt kávéra se tud beülni veled valahova, vagy 10 percnél több időt rád szánni, ha már anyagiakat nem?? Tudom, hogy eltúloztam ennek az egésznek a tranzakció mivoltját, de ahogy ezeket leírod, nem érzed hogy ez egyáltalán nem egy férfias viselkedés, és semmi vonzó nincsen benne? Neked nem kiábrándító ezt így visszaolvasni? Ha a legjobb barátnőd, vagy csak itt a fórumon kérdezné ezt valaki, neki mit javasolnál?


Meg az mi hogy próbáltál vele szakítani? Fogod, letiltod, elfelejted azt is hogy a világon van. Nem kell tőle beleegyezés szakításhoz, úgyis mindig az lesz hogy olyankor elkezd összesírni mindenfélét. Ha az neked jobb lezárás, akkor mondd el neki hogy mennyire gáz az egész amit csinált, és _utána_ tiltsd/töröld mindenhonnan. Erős vagy, menni fog.

25. trapiti (válaszként erre: 22. - M30)
jan. 4. 14:31

Azt kerdezed, masok mit tennenek a helyedben. Masok bele se mentek volna egy ilyen kapcsolatba, vagy ha megis akkor surgosen kilepnenek belole. De valoszinuleg ezt te nem fogod megtenni, nem veletelen hogy ilyen helyzetbe kerultel. A torteneted, a szemelyisegzavarod es nyilvan sok mas ok miatt is amin nem tudsz valtoztatni. Igy ujra es ujra ugyanazt a hibat fogod elkovetni, es ezen SENKI nem fog tudni valtoztatni. Egyedul te donthetsz ugy hogy kilepsz es nem hagyod senkinek hogy kihasznaljon, de ezt helyetted senki nem fogja megtenni.

Modositanam amit elobb irtam: a vibrator melle egy pszichologus is jol jonne. Pasit azonnal kitenni, a "szerelmet" elfelejteni, mert egyebkent ez nem az.

De sajnos az az erzesem, hogy onmagatol senkit nem lehet megmenteni, a nok nagy resze aki ilyen vagy meg lehetetlenebb helyzetbe kerul, sajnos maganak koszonheti. Es mindenki az erzelmekre meg a szerelemre hivatkozik mikozben tonkreteszi sajat magat. Szoval ha az erdekel, en mit tennek: azonnal lepattintanam a pasit (de nem beszelgetve meg magyarazva, hanem 2 mondatban, szamait letiltva, orokre elefelejtve). Aztan keresnek egy jo pszichologust aki segit felepiteni magamat. Az hogy te mit teszel, rajtad all, de a legtobbeknek nem sikerul sajnos ilyen hatterel... az erzelmeidnek nem hihetsz addig amig mentalisan ennyire szet vagy esve. Ugyhogy szerintem ez az a pillanat amikor okosnak kellene lenni es nem szerelmesnek.

jan. 4. 14:27
Megfogadnál egyáltalán valamilyen tanácsot?
23. vigyefene (válaszként erre: 22. - M30)
jan. 4. 14:16
Úgy döntöttem h nem foglak sajnálni, mert nagyon szépen megkértél.
22. M30
jan. 4. 14:13

Aztaaa, talált süllyedt.

Amit most leirok, nem azért hogy sajnáljatok.

A gyerekkorom borzasztò volt, hol anyunál, hol a nénémnél voltam de semelyik sem volt megbizhatò személy, de ha büntetni kellett akkor jött a drákói szigor.

Volt hogy a nénikém és anyukám egyszerűen vertek és amikor sìrtam kinevettek.

Rengeteg öngyilkossàgi kisèrletem volt. Kiderült hogy Bordenline szemèlyisègzavarom van, hamar tudok kötődni, ès làtom hogy ha valami nem jò de úgy vagyok/voltam vele hogy majd jobb lesz.

A fèrjem ha valami rosszatt tett engem büntetett, nem egyszer megvert.

Ugyan ez volt a volt baràtom is, nem tudtam vele sem kapcsolòdni, nem tudtam kiszàmitani a reakciòit. Azt mondta hogy ha jövök hozzà, elègitsem ki a szàmmal, akkor nyugidt lesz, megtettem de egy idő utàn nem volt ez jò neki, nekinfontos volt a szex, megadtam neki, aztàn ő mondta hogy èn szex függő vagyok...



A Mostani, nagyon nyugodt ami tetszett nekem, a teste jò nagyon, boxol 😅

Viszont nem akarja hogy kèrdezzek a tervei felöl mert az neki stress ès elèg stresses a munkàlya.

Dehogy halmoz el ajàndèkkal, semmit nem kapok tőle,azt mondja hogy èlni sincsen ideje, mondtam neki hogy legalàbb kàvèzni menjünk el de nem akar...

Èn meg szèpen lassan belè szerettem de ez az èrzelem is csak fájdalmat ad ahogy mindig... Pròbàltam màr vele szakìtani de azt mondja hogy nem èrtem akkor meg ès pici időt kèr, nem tudja hogy hogyan fogja mèg csinàlni a dolgokat de nem hiszem hogy èrtem feladnà az èletèt, 28ezer euròèrt újitotta fel a lakàsàt, nekem 28ezer adòssàgom van....tisztàn làtom a dolgokat csak a frànya èrzelem.

21. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - M30)
jan. 4. 13:59
Hagyd ott, felejtsd el, tartsd távol magadtól. Nehéz lesz, de ez lesz a jó döntés, feltéve ha akarsz saját családot.
20. K-né Zsóka (válaszként erre: 8. - De16c8f9e6)
jan. 4. 13:57
Nem ott ismerkedtek meg!
jan. 4. 13:12

Ha jól értelmeztem akkor a megértésen kívül semmi pozitívum nincs ebben a kapcsolatban.

A "kedves úriember" , aki ezt a kifejezést abszolút nem érdemli meg, mert csak kihasználja egy érzelmileg sérült fiatal nő helyzetét.

Ha valóban egy jól szituált ember lenne ,akinek fontos egy kapcsolat , ahogy írták is elhalmozna minden jóval. Nem beszélve arról, hogy tiszta helyzetet teremtene. De ez még egy sátrat sem bérel nemhogy egy elegáns hotelszobát... A megértés persze ingyen van, amiért úgymond természetben kap viszonzást , ami megint csak neki jó.

Hááát , viszolyogtató a tényállás.

Szerencse, hogy legalább pénzt még nem kért kölcsön a váratlan anyagi helyzetére, ami éppen most hirtelen romlott meg , amikor névnapja lesz a feleségének és vehessen neki valamit.


Szerintem ezek után közel vagy a megfelelő lépéshez. Legyen benned önérzet és kitartás, minden jót!

18. e1e0411b9e (válaszként erre: 10. - M30)
jan. 4. 12:59

Itt egy önbecsülés 0, sebzett személyiségű nő kapaszkodna egy beteg lelkületű pasiba.

A pasi igénytelen, 0 empátiával rendelkezik, és amit tesz az végtelenül ocsmány. Olyan nőket gyűjt maga köré, akik között játszhatja a gyermeteg játékait.

Ha nem akarod azonnal passzolni, játssz vele te is.hangsúlyozd ki a gyengeségeit. Csavargasd az ujjad köré és hagyd ott kielégítetlenül minden értelemben. Kíváncsi lennék egy ilyen szitu mit hozna ki belőle :)

17. Kacsahercegno (válaszként erre: 13. - Trapiti)
jan. 4. 12:57
Mondjuk ebben benne van az is, hogy akinek a gyerekkori traumái meg a korábbi szar kapcsolatai miatt ez a minta a fejében, az nagyon nehezen tör ki abból, hogy ne dobja oda magát az első kedves szóért. :(
16. Kacsahercegno (válaszként erre: 14. - Trapiti)
jan. 4. 12:55

Hát mert annyira kézenfekvő. 😅


Erre a fickóra is kíváncsi lennék, hogy ennyire sármos? Ilyen lehengerlő a személyisége? Vagy mi az ami miatt a felesége is megtűri, meg a ki tudja hány szeretője. Gondolom a feleséget se tudja kielégíteni, aztán még ő megy félre... FI, legalább tele van pénzzel? Kapsz tőle drága ajándékokat?

15. trapiti (válaszként erre: 10. - M30)
jan. 4. 12:35
"Semmi ertelme" - persze, szamodra. De ezek szerint neki megiscsak van ertelme, hiszen veled minden egyeb kapcsolat, energiabefektetes, odafigyeles stb. nelkul lezavarhat egy-egy gyors menetet (amit gondolom a felesegevel igy ebben a formaban nem tehet meg) es meg fizetnie se kell erte... szoval neki azert megiscsak megeri, te meg hagyod magad.
14. trapiti (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
jan. 4. 12:33
Ez jo, ugyanezt irtam a vibratorrol, most olvasom a te kommentedet :)
jan. 4. 12:33

Szerintem ha mar nos emberrel szexelsz akkor egy olyat valassz aki a tenyeren hord, es nem csak egy gyors kielegulesre kellesz neki a kocsiban... ez az egesz sztori ezer sebbol verzik. Tessek ennel tobbre tartani magadat, es nem osszeallni olyanokkal akik semmibe se vesznek! Mindig elcsodalkozom, hol van a nok onbecsulese? Aki ennyire alacsonyra teszi a mercet az ne csodalkozzon ha a ferfiak se ertekelik semmire sem.

Nos pasival eleve nem kellene kezdeni. Epitsd fel az eletedet, legyel fuggetlen, eros, a sajat laban megallni kepes no, es keress egy arra melto tarsat. Szex teren meg addig is amig nincs mas jobban jarsz egy vibratorral, az legalabb kielegit :)

12. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - M30)
jan. 4. 12:22

Attól még nem kell minden semmirekellővel leállni, csak azért mert "meghallgatja a problémáidat". Ha kiveszed a pasast az egyenletből (a véleményét meg hogy miket mond) akkor mit ad neked ez a "kapcsolat"? Szexuális kielégülést? Jól érzed így magad? Szerintem ennek a szeretősdinek akkor van értelme csakis, ha fergeteges a szex, élvezed a bújkálást, izgalmat, stb... Ha caak nyomorultul érzed magad, minek??


Mert amiket leírtál, az alapján jobban jársz, ha veszel egy vibrátort mert az nem pattint le 10 perc után kielégítetlenül, meg egy naplót amibe leírhatod ami nyomja a szíved...

11. M30 (válaszként erre: 9. - Xochipilly)
jan. 4. 12:00

Ugyan ezt mondtam neki, azt mondja hogy nem, nincs ideje ès nincs èrtelme.

Lehet hogy 31 vagyok de èn is defektes kèt toxikus kapcsolat utan ahol volt verekedès, veszekedès, megcsalàs...

10. M30
jan. 4. 11:57

Èn màr mondtam neki hogy semmi èrtelme, de akkor mondja hogy kicsi időre van szüksége...

Neki hàza, két autòja van, nekem konkrétan semmim nincs mivel űjra kell az èletemet èpiteni.


Nem a telegrammon ismerkedek csak ott egyszerűen megtalàlt.

Sőt alapbòl sem ismerkedek...


Nyilvân az màr önmagàban Red Flag hogy felesège van, ès tisztàban vagyok vele hogy nem 1x a felesège előtt lebukott. Sőt èn mondtam neki hogy a felesège engem is èrze, mert nem hülye, azt mondta igen, de a felesège azt hiszi hogy a munkahelyi stress, ès hogy a felesège jöjjön ràm és nem lesz semmi gond...

Valami nem stimmel èn èrzem.

jan. 4. 11:50
31 éves vagy, még bőven találhatsz korban hozzád illő független férfit, szerintem ez a pasi elég defektes a leírásod alapján, ki tudja hány nője van még rajtad és a feleségén kívül. Ne pazarold rá az időt.
jan. 4. 11:15
Telegrammon ismerkedni, baszki :D Na nálam itt csúszott el a sztori :D
jan. 4. 11:13

Ezek a tíz perces autós, lopott együttlétek, borzasztó személyiségrombolók,de minden eset egyedi.

Én nem török senki feje felett pálcát.

Amikor már nem érzed jól magad a szituációban, változtass.

Biztos, hogy többet érsz, mint 10 perc titkos légyott.

6. srcrss (válaszként erre: 1. - M30)
jan. 4. 09:57
Az van, hogy megkapott, és uncsi lettél. Mit tegyél? Maradj a szeretője, amíg ki nem adja az utad. Ebből több nem lesz.
5. Törpilla (válaszként erre: 1. - M30)
jan. 4. 08:11
Szerintem igen felejtsd el! Elválni nem fog sem ő sem a nő, mert nem hiszem, hogy nem bukott le még, hogy megcsalta! Lépj tovább, sok facér pasi él még ezen a világon! Első nála nem hiszem, hogy valaha is lehetnél.
4. Charlize (válaszként erre: 1. - M30)
jan. 4. 08:00

Red flag ott kezdődött, hogy felesége van.


Igen, felejtős.

Te ezt miért nem látod????????????

jan. 4. 07:29
Az.
2. M30
jan. 4. 01:15
Bocsànat a helyìràsi hibàkèrt
1. M30
jan. 4. 01:12

Sziasztok! Hosszú lesz, ha elolvasod köszönöm.

Kérlek ne itéljetek el.


31 éves vagyok, férjnél voltam ameddig a férjem (39) nem talàlt magának egy fiatal barátnőt(23) és lelépett, útolag ùgy gondolom hogy mérgező volt a házasságom.

Ez után a sors úgy hozta hogy szerelmes lettem a volt főnökömbe de úgyancsak mèrgező volt, igy szakitottam vele hiába szerettem ès most hön az aktuális problèma.


Tavaly nyàron a boltban úgy hozta a sors hogy megismertem egy fèrfit, szimpatikus volt, spontan leszòlitott engem hogy segitsek neki, ezutàn mèg egyszer találkoztam vele ès annyi.

Ebben az időben letöltöttem a Telegramm nevű alkalmazàst ès ott megtalàlt mivel egy vàrosban èltünk.Picit beszèlgettünk ès annyi...

Aztàn letörőltem az alkalmazàst ès jò fèl èvvel kèsőbb, oktoberben ujra letöltöttem, akkor újra megtalàlt.

Könyörgött nekem talàlkozoèrt, èn bunko voltam vele de hajthatatlan volt ès beadtam a derekam.

Koderült hogy nős ès kèt gyereke van de a felesègèt nem szereti, sokszor megcsalta de àllítòlag belèm szeretett első làtàsra. Probàltam kiszűrni a red flageket, de a felesègéről azt mondja hogy szèp nő de nem szereti viszont senki màs nem vàltotta ki belőle azt amit èn. Talàlkozgattunk elèg sűrűn, munkàbòl jövet mindig jött, ölelgetett, csókolta a homlokomat, orromat viszont egyűtt nem voltunk. Meghallgatta minden kìnomat, bajomat, volt olyan hogy idejött èrtem, de szartam az egèszbe ès itt vàrt ràm fèl òrât.

Aztàn szèpen lassan-örök hiba- belè szerettem.

Eleinte ès most is fut utànam, voszont azòta a talàlkozàsok, ha lehet ezt mondani lerövidültek. Természetes azòta voltunk, vagyunk együtt, de azt èrzem hogy valami nem stimmel, mondjuk az egèsz nem stimmel, de na.

Ha együtt vagyunk(kocsiban) mert sokat dolgozik, 10 perc...persze ölel, csòkol ès nagyon intenziv de 10 perc, amikor közlöm vele hogy picit segiteni kène nekem ott lenn, akkor azt mondja fàradt, eleinte èn akartam menni gyorsan haza de ő mindig akart tovàbb ès tovàbb maradni,most pedig...

Azt mondja hogy nem törtènt vele mèg ilyen hogy ilyen hamar megy el.

Eleinte èreztem ès most is ahogy àtölelem hogy zakatol a szive ès remeg az egèsz ember, azt mondja hogy miattam, természetesen egy nagyon nyugodt ember, ès abszolűt kerüli a konfliktust, de nèha èn belőlem kitőr.

Kicsi időt kèr tőlem. Ez hànyszor hallottâk a nők....de nekem meg egyszer nehezebb...persze keres stb stb, mondja hogy szeret ès hianyzom neki de mondani barmit lehet.


Mondtam a minap neki hogy szuksegunk van par orara egyutt, erre mondja hogy igen, meg hogy faradt ès szabadsagra kar ide es ide menni viszont engen nem emlitett.

Neha az az erzesem higy valamit elhallgat, es higx a hatam mogott rohog rajtam.

Mikor szoltam neki hogy este engem csokol nappal pedog a feleseget ez nem szep dolog es a felesege megerdemli az igazsagot arra azt mondta hogy pontosan-legalabb őszinte- es hogy nem tervezte hogy belem szeret..

Mit tegyek? Fogalamam sincs milxen egy egezseges kapcsolat, es mindig ilyeneket talalok meg...

Szerintetek felejtős?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook