Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki milyen módszerrel fogyott le? fórum

Ki milyen módszerrel fogyott le? (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. reni79 (válaszként erre: 34. - Depike)
2009. máj. 7. 11:22
Hát igen.Kitartás kell ehhez is mint sok minden máshoz.
34. Depike (válaszként erre: 31. - Reni79)
2009. máj. 7. 11:20
Eleinte nekem se ment :-), de tudod, gyakorlat teszi a mestert...
33. Depike (válaszként erre: 32. - Fbd0c41b7d)
2009. máj. 7. 11:20
elküldtem neked is :-)
32. fbd0c41b7d (válaszként erre: 21. - Depike)
2009. máj. 7. 11:12

Az előbb leirtak ellenére elküldenéd nekem is priviben azt az oldalt?

"sok hasznos tanács" bármikor jól jön az embernek...

31. reni79 (válaszként erre: 29. - Depike)
2009. máj. 7. 11:12
Rubint rékától megvan az add önmagad és van mégegy aminek nem tudom igy hirtelen a cimét.és van még vagy 5 dvd-m de max 2 szer tudtam végigcsinálni.A Norbi kick-box-ot megiratom.Kiváncsi vagyok milyen lesz.Köszi a tippet!
2009. máj. 7. 11:09

Sziasztok!


Osztom "4. Awela" véleményét..."saját módszerrel" dolgozom, de ha megfigyelitek, erősen alapoz egyik fitneszgurunk elméletére - és persze gyakorlatára... eddig 2 hónap alatt fogytam 5 kilót...


"Rendesen" reggelizem, akkor még belefér müzli tejjel v. gyümölcsjoghurttal, vagy v.mi kenyérféle (1 zsömle felvágott, v. sajt, mellé mértéktelenül jöhet retek, uborka, paprika, paradicsom stb. - pláne ezek most már megfizethetőek kezdenek lenni a piacon). . .

Ebédre tudok otthonról mh. re hozni valami főttet, a férjem és a lányom miatt, úgyis főzök. . . (a párom egyébként úgy dobott le egy év alatt 20-25 kilót, hogy du. 15:00 után már nem evett, csak vizet ivott, ezt én nem bírom. . . )

Du. 16:00 körül érek haza, akkor ráerőszakolom magam egy kis tornára,(kazetta, 30-40 perc, nem viszem túlzásba) eszek még egy keveset, mondjuk 3db. virslit, vagy 3 tojásból "lightos" rántottát, egy tányér párolt, v. leheletnyi olajon sült zöldséget, (imádom a bébirépát!!!)vagy valami salit - lényeg, hogy szénhidrátot már nemigen. . . (cukor, liszt, gyümölcs, gyümölcsjoghurt nuku). Ezután már csak vizet iszom, vagy épp citromos ("igazi" citrom, nem üveges citromlé)vizet. . . eleinte attól féltem megdobja a savam, vagy csak éhes leszek tőle, de nem. . . jobb mint a tiszta víz, mert az egy idő után már rohadt "uncsi".

29. Depike (válaszként erre: 28. - Reni79)
2009. máj. 7. 11:05
Szerintem a lépcsőző is jó, meg a Leg Magic, csak ki kellene még egészíteni pár mozgással. Dvd-t most akarok beszerezni, bár van otthon kettő, egy Norbi kick-box (elég jó), meg egy Sinkó Andrea, az is használható, szívesen továbbadom, ha kipróbálnád.
28. reni79 (válaszként erre: 27. - Depike)
2009. máj. 7. 11:02
Köszi a tippet.Amugy nincs valami fitness dvd amit esetleg ajánlani tudnál?Ami hatásos ezekre a területekre mert nincs elipszis trénerem.Van egy Leg Magic gépem és egy levegős lépcsőzőm.
27. Depike (válaszként erre: 26. - Reni79)
2009. máj. 7. 10:58
Háát, nem igazán elég. Én minden másnap 15 perc ellipszis trénerrel indítok, aztán jön egy kis comb-has-karizom gyakorlat, nyújtás, így a napi mozgásom kitesz egy órát. De olvastam ott, hogy a kardioedzésnek legalább 30-40 percet kellene tartani, hogy hasznos legyen. Persze mindenki olyan mozgást végez, amit szeret, meg amit bír, de a kettő együtt igazán sikeres.Meg igazsgá szerint ha csak fogysz, akkor megereszkedik a bőröd, és az csúnya. Tapasztalatból mondom, már túl vagyok egy-két fogyáson, és hát meglátszik a nyoma. Ez amit most csinálok azért jó, mert lassú, és tartós (lesz remélem).
26. reni79 (válaszként erre: 25. - Depike)
2009. máj. 7. 10:53
Köszi szépen.Emellett gondolom ajánlott a mozgás is.Gondolom napi 20 perc lépcsőzés nem sok.
25. Depike (válaszként erre: 24. - Reni79)
2009. máj. 7. 10:52
elküldtem, remélem hasznos lesz :-)
24. reni79 (válaszként erre: 21. - Depike)
2009. máj. 7. 10:46
Köszi szépen!Várom!
23. Depike (válaszként erre: 22. - Zsuzso100)
2009. máj. 7. 10:36
Küldöm :-)
22. zsuzso100 (válaszként erre: 21. - Depike)
2009. máj. 7. 10:35
Nekem is elküldenéd az oldalt?
21. Depike (válaszként erre: 20. - Reni79)
2009. máj. 7. 10:27
Ha gondolod elküldöm priviben az oldal címét, ami alapján diétázom, ha nem is tartod szó szerint ami ott van, sok hasznos tanácsot lehet olvasni. Egyébként sok-sok zöldség, a fehérje is jó, főleg szárnyas, és ami a legfontosabb, erre én is most jöttem rá, hogy tényleg kell a napi 5x evés, kis adagok, mert akkor a szervezeted folyamatosan el van látva energiával, és nem esel neki a hűtőnek ha hazaérsz, mikor mondjuk egész nap nem ettél semmit.
20. reni79 (válaszként erre: 19. - Depike)
2009. máj. 7. 10:20

Nekem 2 hónap alatt 4 kg ment le és most stagnálok.Az esti puding(Update) az nekem is beesik néha:-)

Én inkább sok fehérjét(hust,tojást,sajtot,tejterméket eszem) néha egy rozsos zsömi de semmi tészta amugy.A mozgás nálam kimarad mert elég lusti vagyok.Néha kicsit lépcsőzőgépezek de szerintem az édeskevés.

19. Depike (válaszként erre: 18. - Reni79)
2009. máj. 7. 10:16
Most tartok kb. 5 kg-nál, és másfél hónap alatt. Sok helyen utánanéztem, olvastam dietetikusok tanácsait, és heti 0,5-1 kg fogyást tartanak normálisnak. Én is ennyit fogyok nagyjából, napi 5x étkezem, és néha uzsonnára pl vaníliapudingot (persze édesítővel)eszem :-). A súlykontroll programot csinálom, ahogy már írtam, és nekem nagyon bevált. Meg edzek mellette minden második nap, ellipszis tréner, súlyzók, stb.
18. reni79 (válaszként erre: 17. - Depike)
2009. máj. 7. 10:13
És mennyit sikerült fogynod?Mennyi idő alatt?
17. Depike (válaszként erre: 16. - Reni79)
2009. máj. 7. 10:10
Én eszem szénhidrátot, durumtésztát, egyszer egy héten,vagy pl. nem eszem fehér kenyeret, csak WASA-kenyeret, meg korpás abonettet. De belefér napi 1 korpás zsemle, vagy teljes kiörlésű rozskenyér is esetleg. Most hirtelen ennyi jutott eszembe :-)
16. reni79 (válaszként erre: 15. - Depike)
2009. máj. 7. 10:07
Én is sokmindent hallottam erről.Az ellenkezőjét is ugyhogy nem tudom mi igaz.
15. Depike (válaszként erre: 14. - Reni79)
2009. máj. 7. 10:05
Én úgy tudom, hogy nem szabad a szénhidrátokat megvonni teljesen a szervezettől.
14. reni79
2009. máj. 7. 10:04
Probálkozom szénhidrát megvonással.Nem egyszerű de eddig hatásos.
13. zsuzso100 (válaszként erre: 11. - G_eszter)
2009. máj. 7. 09:45
Én 10 kg-ot fogytam kb fél év alatt konditeremmel, szinte minden nap mentem, de ettem rendesen a kakósi csigát...alkalmanként kb. 30 perc kardió a többi ~60 perc súlyzózás...
12. Depike (válaszként erre: 1. - Babucika007)
2009. máj. 7. 08:54
Én Béres Alexandra programjával fogyózok,először megcsináltam a 21 napos villámdiétáját, most pedig a sima programot, heti kb 1kg egy le, éhezés nélkül, napi 5x étkezéssel. Persze nincs benne fehér kenyér, sok a saláta, zöldség, gyümölcs, de nagyon jó receptjei vannak, és szerintem betartható elég könnyen.
2009. máj. 7. 08:54
Sziasztok! En tobb, mint 5 kg-t fogytam (de nem is kellett tobbet fogyjak) azzal h minden nap kb 1 orat mentem edzoterembe, s izzadtam a kardio gepeken :) Mindenbol ugyanazt ettem, mint azelott, csak kevesebbet. Nekem ez valt be :)
2009. máj. 7. 08:42
gratula ügyes vagy!!!
2009. máj. 7. 08:33
És mozgás 0 volt csak az utsó hónap végefelé kezdtem el mozogni addig semmit sem csináltam.
2009. máj. 7. 08:32

sziasztok


A férjem fogyott a herbalife-val 10 éve 20 kilót. Rohadt drága és ennél sokkal jobb megoldások is vannak.


Én a 90 napossal fogytam és most is lekezdtem 1 hónap szünet után. 12 ment le vele és még 8-at szeretnék. Kisfiam 16-ot adott le vele és még 6 kilót szeretne.


Babuci nézd meg a naplómat mindennap leírtam mit eszek abszolút nem sanyargató.


Ma gyüminap van reggeli kávém után 1.5 óra szünet utána gyümi és gyümitea melegen ha nagyon éhes vagyok valami olajos mag most van itthon kesudió, pisztácia, szotyi, mogyoró abból pár szem. Ha végképp elúsznék akkor egy poharas tyúkhúsleves. Nem gáz a gyüminap.


Mindenkinek megkell találnia a neki megfelelő módszert amit tud tartani. Nálunk a 90 napos szuperül bevált. Azért is kezdtük újra.


Szép napot mindenkinek

2009. máj. 7. 08:27
ja és mennyit mozogtál mellete?
2009. máj. 7. 08:26

sziasztok

Pajola nagyon ügyi vagy!

én a 90 naposnak annyirszor neki áltam már hogy megsem tudom számolni!!!de holnap megint bele kezdek!!!!hát sikerül!!!csak a gyümi nap?attol kész vagyok

volt olyan h nagyjábol egész nap birtam nem ettem ugy semmit estére meg teletömtem magam pizzávalXDXD

ez aztán a fogyokura:D:D:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook