Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki, milyen gyakorisággal kommunikál a párjával? fórum

Ki, milyen gyakorisággal kommunikál a párjával? (beszélgetős fórum)


24. ,zumba
2023. júl. 16. 10:55
Követés..nem! Amíg nem volt ez a sok eszköz, valahogy felnőttünk, a gyerekek is, fele izgalom nélkül. Sokszor nincs is nálam a telefon. Megyek a boltba: minek vinném?
23. timycat (válaszként erre: 21. - Charlize)
2023. júl. 16. 08:03

Fuuu ezt én sem bírnám.


Egy volt munkatárs ezzel követte a háztartásbeli asszonyát, a csajnak azért volt esze, mert nyilván nem vitte a telefont, meg az iPadet légyottra, de végül megbukott, mert nem mindig vette fel a telefont aztán a férj más praktikákat is bevetett. Nem tudom mi lett velük, férjnek felmondtunk más miatt, nem colt kerek a figura. A sztoriban a csajt sajnáltam mindig is.

2023. júl. 16. 07:34

Iphone-n lokátornak hívják a nyomkövetőt, szerintem nagyon jó dolog.

Azt látjuk rajta, akit akarunk és aki engedélyezi.

Megnyugtató, ha pl. nem veszi fel a telefont a férjem, de rá tudok nézni és látom, hogy jön-megy, bár ilyenkor is csak bízok benne, hogy ő jön-megy.


Illetve, arra is jó, hogy lássuk, hol van a telefon.

egyszer teljesen kétségbe estem, hogy elhagytam, a fiam megnézte a "helyzet jelentést" és mondta, hogy nyugi! Itthon van valahol, és úgy is volt.

21. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 00:05

Kolléganőm telefonján nyomkövető van. Meg a férjéén is. Látják egymásét. Ha kimegyünk ebédbeszerzésre, már csörren is a telefonja. És visszafelé is. Meg ezen kívül napi 4-5x. Együtt laknak amúgy.

Én megőrülnék…

20. pteri (válaszként erre: 17. - Lompika2)
2023. júl. 15. 23:50
Így van. Én is ezt követem. Mindenkivel,ismerőssel, rokonnal is. Halálra tud idegesíteni, ha valaki rendszeresen felhív ,konkrét mondanivaló nélkül. Én csak akkor hívok bárkit, ha valamit akarok mondani, vagy kérdezni. És tudom, hogy van, aki ezen megsértődik, de akkor próbálom megmagyarázni, hogy ez nem érdektelenség, hanem szerintem ez a normális. Szerintem a párod is ilyen, mint én. Attól még szerethet és fontos vagy neki, hogy nem hívogat ok nélkül.
19. Channa* (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2023. júl. 14. 19:14

Gratulálok! Még sok ilyen dátumot közösen!💝🎉🍹


Engem nem zavar, hogy sokszor hív a férjem.;)

Mindig valami vicces dolgot mesél el, vagy érdekeset, stb.

Mi így szoktuk.🙃

18. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2023. júl. 14. 18:04
Mi már itthon vagyunk, de ha elmegy, biztosan hív valamiért. Ha együtt megyünk el, aki hamarabb végez "a városban", hívja a másikat. Na ilyenkor utálom a mobiltelefont, régen is megtaláltuk egymást, hiszen épp ma 44 éve vagyunk együtt. 😍
17. lompika2 (válaszként erre: 16. - Bichi)
2023. júl. 14. 12:39
Bichi teljesen igazad van! Ha van mondanivaló akkor beszélünk,ha nincs akkor ne raboljuk egymás idejét.
16. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 14. 11:51

Valószínűleg dolgozik és egész egyszerűen nincs éppen semmi, amit megosztana veled, és ez nem negatív.

Tényleg nem vagytok már kamaszok, akiknek állandóan a telefonon kell lógni. Megvan a saját életetek, élitek, mikor együtt vagytok, akkor meg jó, és ennyi...

15. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 14. 10:17

Változó nagyon, főleg a személyes találka: heti 1-3 között van általában

Telefonálni nem szoktunk

Üzenet minden nap

14. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 14. 06:36
Akkor ne gyötörd magad, ha személyesen minden kerek. 🙂
2023. júl. 13. 22:20
Megnyugtató, hogy ezeket írtátok, már voltak olyan gondolataim, hogy nem is érdeklem annyira. Persze, a személyes találkozók erre rácáfolnak. :)
12. Greeneyed (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 21:16
Lehet, hogy introvertált. Én is remekül elvagyok emberi interakció nélkül pár napig.
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 21:10

Mindenkinek más. Mi keveset kommunikálunk az "elvárthoz" képest.


Együttélünk, ha mindketten itthon is vagyunk, de "ügyesen csináljuk" akkor nem is találkozunk. Néha nem bírjuk egymás ofáját, kölcsönösen, hál Istennek ez az idő általában egybe esik mindkettőnknél.


Ha valamelyikünk házon kívül van akkor sem asztatjuk egymást minden aprósággal, néha ha nagyon unatkozik hívogat, de általában leállítom, ha nem életbe vágó a dolog akkor hagyjon dolgozni, ezt-azt csinálni.


Ha nincs itthon napokig akkor dolga van, elfoglalt, én nem keresem feleslegesen max napi 1-szer beszélünk telefonon, hogy ki mivel ütötte el a napot, ja meg reggel a "kötelező muti miben mész, jól nézzél ám nekem ki", aztán ilyenkor néha megörvendeztet egy dickpickkel.


Ennyi elég nálunk a boldogsághoz.

10. ab443a467a (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 21:05
Én olyan vagyok, mint a barátod, nőben. Szeretem, ha békén hagynak egy-két napig. 🤭
2023. júl. 13. 20:58
Az az igazság, hogy kicsit bánt valami. Pár hónapja van egy barátom, 40-esek vagyunk mindketten. 2-3 naponta találkozunk, ebéd, vacsora, vagy szimpla séta, néha egymásnál alszunk. Minden jól működik, tudunk beszélgetni, jó a szex, minden jó. Egy valami bánt kicsit: Eltelik egy egész/másfél nap anélkül, hogy hívna, vagy írna. Nem akarok még rákérdezni, nem akarom a hisztis kamaszt előadni. De, ahogy nekem hiányoznak a szavai, neki miért nem hiányoznak az enyémek? Vagy egyszerűen ilyen típus?
2023. júl. 13. 20:44

Annyi mindentol fugg... Munkahely, egyéb dolgok.


Pl keresztfiam egy gyárban dolgozik, kb annyi szunete van; amikor pisil/cigizik/eszik. Ugyhogy munkaidoben nem hivogatja a baratnojet, foleg nem orakra.


Szerintem az a normalis, ha akkor is beszelnek vmennyit mindennap, akik nem laknak egyutt.


De pl nekem arra nem volt igenyem, h orakat telefonaljak... mert akkor ha orakig van ido telefonalni, akkor kb talalkozni is lehet.

7. globus (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2023. júl. 13. 20:29
Nebass..én még postai levelet kaptam, mikor hazautaztam anyuhoz 🤣
6. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 20:10
Igénytől függ. Mi mostanában naponta kétszer beszélünk 1-1 órát, közben is írunk, ahogy belefér az időnkbe.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 20:03

Ritkán ír, nem hív, nem lájkol, mást lájkol, nem elérhető messengeren, vagy látja, de nem ír vissza...


Harmincakárhány évvel ezelőtt, amikor mi megismerkedtünk, még vonalas telefonunk sem volt. Fülkéből hívott amikor dolgoztam.

Jobb is volt, nem agyaltunk ennyit hülyeségeken.


Optimális nincs, a gyakoriság meg az igénytől függ.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 19:39

A barátod, az élettársad, a férjed? Mit értesz pár alatt?

Mennyi ideje ismeritek egymást? Ezek is lényegesek, a kérdésedre adott korrektebb válaszra.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 19:36
Szerintem nem mindegy, hogy milyen életkorban, és milyen szintű kapcsolatban...
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 19:34

Nincs olyan, hogy optimális. Mindenkinek más. Nem vagyunk egyformák.


Mi úgy, hogy együtt élünk a férjemmel 36 éve, még így is felhív munka napokon legalább 3x, de ahogy kiteszi a lábát itthonról, vagy ha én elugrok a boltba, akkor is felhív néhányszor:DDD


Mi így szoktuk;)

2023. júl. 13. 19:23
A kérdésem azoknak szól, akik nem élnek együtt. Milyen gyakran találkoztok személyesen, ill. mennyire gyakoriak a telefonálások, üzenetváltások? Mi az optimális, szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook