Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdett el most fogyókúrázni? fórum

Ki kezdett el most fogyókúrázni? (beszélgetős fórum)


1 2
15. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 14. - Nicole64)
2015. jún. 22. 20:36

Én ma kezdtem el tornázni, de elsőre elég keveset bírtam.. a cél 30 perc kardio és 20 perc mindig váltakozva popsi, comb vagy hasizom erősítés..

Remélem holnap azért több fog menni :)

14. nicole64 (válaszként erre: 13. - 9b6b06acc2)
2015. jún. 22. 16:50
Köszi:) Ez az első nap, elég jó... Remélem, lesz kitartásom, nekem ezzel vannak gondjaim. Te hogy állsz a fogyival?
13. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 12. - Nicole64)
2015. jún. 22. 12:29
Hajrá akkor, kitartást és majd írj, hogy állsz vele :) Elkezdeni mindig nehéz, de utána mindig könnyebb :)
2015. jún. 21. 14:00
sziasztok, hát kicsit más a helyzetünk, mert nekem 15 kg-ot kéne leadnom, és hát a mozgásban se jeleskedem. Fogyni mindig csak étrendváltoztatással fogytam, itt lenne az ideje ezen is változtatni... Kondícióm mondjuk nulla, dohányzom is, idősebb is vagyok már (40), szóval nehéz eset vagyok... De legalább láthatjátok, hogy ti mellettem mennyivel tutibbak vagytok:) Holnaptól a South Beach diétába vágok bele, mert ekkora túlsúlynál nekem azért drasztikusabb kell, mellette meg Pilatesezem napi félórát, jó, tudom, ez semmi, de nekem ez is Everest:)
2015. jún. 18. 09:37

Hát én eleve nem eszek sok kenyeret, meg sok zöldséget, gyümölcsöt is eszek, most meg ez pont aktuális is, mert sok van belőlük.. De ha épp tészta lesz ebédre, akkor tésztát fogok enni :)

Ez a 3-4 kg több év alatt jött fel, úgyhogy szerencsére nem hízok könnyen :)

És mindig ettem mindent :)

2015. jún. 18. 07:56

Tavaly az esküvőnkre èn is belekezdtem ebbe :-) akkor lement nem is tudom, 2-3 kilò egy-màsfèl hónap alatt. Èn nehezebben fogyok, de nehezebben is hìzok.

A fogyókùra helyett az èletmòdvàltàs az igazi. Mert ùgy tuti, hogy nem jönnek vissza az izzadva leadott kilòk.

Nekem a szènhidràtcsökkentès jött be, de nagyon nehèz elkezdeni.

2015. jún. 17. 22:09
Én a jövőre tartandó esküvőmre szeretnék formába lendülni! Ma kezdtem el a mozgást és holnaptól a kaja felülvizsgálatát, hogy miből mennyit ehetek! 
2015. jún. 17. 21:16
én mindig minden nap holnap kezdem :D
7. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 6. - Főnix01)
2015. jún. 17. 20:55
Hajrá akkor :) Péntek Enikőre még nem tornáztam.. Most kardioval akarok kezdeni.. Enikő milyen?
2015. jún. 17. 20:53

Szia!

Èn ma kezdtem Pèntek Enikőre tornàzni. Nekem inkàbb a formàsodàs a cèl :-) habàr combbòl ès fenèkből mehetne le mèg 2 cm.

2015. jún. 17. 20:52

Én is csak 4-5-öt szeretnék, a rendszertelen étkezéstől és a nassolásoktól jött fel rám, úgyhogy nekem mindenképp arról kellene leszoknom.

Pár hétig sikerült csak tartanom legutóbb sajnos az étrendem, de az kevés mozgás mellett is meglátszott rajtam. Most viszont szeretnék elkezdeni valamit, vagy futni járni, vagy ha lesz időm, valamilyen csoportos edzést. :)

2015. jún. 17. 20:46
Én mondjuk eddig is, csak itthon tornáztam videókra, de az eredmény látható volt.. Kajára csak minimálisan figyeltem oda.. de soha nem ettem csipseket, meg csokit.. nagyon ritkán, ha épp megkívántam, de nem akarok azon idegeskedni, hogy nem ehetek meg egy szelet sütit, ha épp megkívánom.. Úgyhogy mivel úgy gondolom a 4-5 kg nem olyan sok, egyenlőre így próbálkozom..
3. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 2. - Fanni017)
2015. jún. 17. 20:45
De jó.. És hány kg-ot szeretnél leadni?
2015. jún. 17. 20:34

Én is tervezem hogy belekezdek megint, egyetem és munka mellett sikerült felszednem pár kilót.

Örömmel csatlakoznék hozzád. :)

2015. jún. 17. 19:55

Jövő héttől szeretnék elkezdeni megint rendszeresen tornázni.. Sokkal jobban is érzem magam tőle és meg is látszott rajtam..

Bár most van aki azt mondta, hogy híztam..

Más meg azt kérdezte, hogy tornázok e, hogy ilyen jó alakom van..

De célom, hogy leadjak 3-4 kg-ot..

Jó lenn valaki, aki hasonló cipőben jár és támogatnánk egymást :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook