Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki fizessen az első randin? fórum

Ki fizessen az első randin? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. febr. 11. 13:19

Hát ezen ne gondolkodj, mert nem ér annyit:)

Elég tapló, és garasos. Egyértelmű, hogy első randin a pasi fizet, ő meg sértődöttségből a fejedhez vágta ezt a hülyeséget.

2011. febr. 11. 13:19

Szia!

Ne érezd magad szemétnek! Az első randin, a férfi "dolga", hogy fizessen. Az, hogy benned a későbbiekben nem alakult ki érzelem, nem függ össze azzal, hogy ő fizetett vagy sem.

2011. febr. 11. 13:19
szia.) HA egy férfi meg egy nő találkozik, akkor szerintem a fiúnak illik fizetni,de nem is itt az "illik" szó a fontos,hanem ez egyfajta gesztus, de élég baja van annak aki most ezt a szemedre olvasta...
5. 2e0264df59 (válaszként erre: 1. - Pipacs05)
2011. febr. 11. 13:19
dehogy volt szemétség. Ő hívott meg gondolom. Szerintem ez a férfiak dolga. Ha ennyire kicsinyes akkor kár rá fecsérelni az időt (talán még barátilag is)
2011. febr. 11. 13:19
szerintem is a pasi fizessen. Udvariasan azért fel lehet ajánlani a felezést, de ha a pasi nem utasítja ezt vissza... pláne ha csak 1 tea és nem gyertyafényes vacsora egy 5 csillagos szállodában :)
2011. febr. 11. 13:19

Pfff.... Milyen egy zsugori pasi volt ez? Még jó hogy az első randit a fiú fizeti. Az meg benne van a pakliba h nem lesz folytatás...

Én a másodiknál szoktam felajánlani h majd fizetek én...

2. Bocianya (válaszként erre: 1. - Pipacs05)
2011. febr. 11. 13:18

Szerintem nem csináltál semmit rosszul...


ha nagyon zavarja a fiut és szová tette akkor fizesd ki a teádat és utánna ne is állj szoba vele!

2011. febr. 11. 13:16
Történt velem nemrégiben egy olyan eset, hogy randiztam egy fiúval, és az első randin teázóba mentünk, és ő fizetett. Én ezt természetesnek vettem, hogy ő fizet az első randin, meg úgy általában szerintem ez a fiúnak a dolga, de lehet, hogy én gondolkodom rosszul. Szóval ő fizetett, és nemrégiben közöltem vele, hogy én úgy érzem, ez csak barátság a részemről, és ne legyen több köztünk. Ő a szememre olvasta, hogy milyen szemét voltam, hogy hagytam, hogy fizessen ő a randin, és még csak nem is próbáltam én fizetni, és most tegnap óta azon gondolkodom, hogy ez tényleg akkora szemétség volt a részemről?:( Véleményeket kérek, köszönöm:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook