Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki akarok iratkozni a középiskolából és másik szakmát szeretnék tanulni. Mit tehetek? fórum

Ki akarok iratkozni a középiskolából és másik szakmát szeretnék tanulni. Mit tehetek? (beszélgetős fórum)


2019. jan. 25. 14:29
Köszönöm a válaszokat! Ki is fogok iratkozni. De a igazgatónak és a gyakorlati tanárral is beszélni kell. (Osztályfönök mondta)
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kérdezö komment)
2019. jan. 24. 17:35
Válts. Gondolom.
2019. jan. 24. 15:36
Válts mindenképp! Ne csak a tanár miatt, hanem gondolj arra is, hogy később az életed nagy részét a munkahelyeden a munkáddal töltötöd majd és ha nem szereted amit csinálsz az nagyon rossz!
7. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Kérdezö komment)
2019. jan. 24. 15:28

Beszélj a szüleiddel, ill. először keressétek meg a volt tesitanárt. Még az is meglehet, hogy nem kell totál előlről kezdened az egészet, csak a kifejezetten szakmai anyagból külön felkészülnöd, és külön vizsgáznod ahhoz, hogy utolérd a többit.

Az biztos, hogy hiába is vinnéd végig ezt a szakot, ilyen előzmények után egyetlen percig nem dolgoznál ebben a szakmában. Lépni kell!

2019. jan. 24. 15:05
Kezdj bele! Innen menekülj!
2019. jan. 24. 14:31

Én is ezt gondolom, hogy váltani kell, de azt is, hogy ilyen tanárt vagy gyakorlati oktatót nem szabad a gyerekek közt hagyni. Ezért kérdeztem a szülőket.

Annak idején én is rosszul voltam az iskolától (a fizika tanártól), szó szerint hányingerem volt, nem is mentem, engem aztán kicsaptak. Aztán később kitették a tanárnőt is. Addigra megkeserítette néhány gyerek életét.

4. Nyamitörp (válaszként erre: 3. - Birebora)
2019. jan. 24. 14:21

Én is ezt gondolom. Ha úgy adódik, inkább veszítsen 1-2 évet, de ilyen helyen ne maradjon.

Kedves fórumindító! Vágj bele bátran a váltásba!

2019. jan. 24. 14:20
Iratkozz és tanuld azt amit szeretnél.
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Kérdezö komment)
2019. jan. 24. 14:15

Újra kell kezdened 9.-től valószínűleg.

Mi a gond? Mi az, hogy terrorizál? Mennyi idős vagy?

Szüleid?

2019. jan. 24. 14:11

Na kezdük ott hogy kertésznek mentem volna, de odajött a mai szakrajztanárom és ö azt ajánlotta hogy menjek porcelánkészitönek mert hogy az hiányszakma, STB.

De ahogy telt az idö egyre rosszabb lett. Most 10-ben nagyon nem merek menni gyakorlatra, föleg hogy a tanár olyan szinten terrorizál hogy az hihetetlen. Emiatt egyszer már összeestem a félelemtöl. Egyszer még hazáig menekültem. Ma már nagyon nem akarok ezen a szakmán maradni, ha kertésznek mentem volna akkor a volt tesitanárom lett volna a oktatóm akit jól ismerek. És a barátaim is ott vannak. Most mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook