Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Most végeztem középiskolában, megyek továbbtanulni szeptembertöl ha felvesznek. Jul 22-én derül ki. Ilyenkor a TB fizetéssel mi a helyzet? fórum

Most végeztem középiskolában, megyek továbbtanulni szeptembertöl ha felvesznek. Jul 22-én derül ki. Ilyenkor a TB fizetéssel mi a helyzet? (tudásbázis kérdés)

6. 064abada22 (válaszként erre: 2. - 064abada22)
2009. jún. 25. 08:11
azt nem mondtam hogy nappali képzésben kell lenned, nem tudjuk milyen iskolába jelentkeztél.
2009. jún. 25. 08:05

van már egy iylen fórum, ajánlom a figyelmedbe:



[link]

4. dezi69 (válaszként erre: 1. - N.beja)
2009. jún. 25. 08:00
Szia!Amennyiben nem nappali tagozatos leszel,így rád vár,hogy a tb-d rendezésre kerüljön,havi 4000 ezer,amit fel kell adnod magad után.Nyugodtan hívd fel OEP-et,ők eligazítanak és küldenek csekket.
2009. jún. 25. 08:00
Mindenképpen be kell menni a TB-hez és megérdeklődni hogyan tovább.Tegnap volt ez téma nálunk,mert az unokatesó is most végzett,ő sem tudja hogyan tovább.Ma megy a TB-hez,APEH-hoz.
2009. jún. 25. 07:59
szia. ha felvesznek akkor biztosított leszel, úgy mint eddig is. ha véletlenül nem akkor fizetned kell magad után havi 4500 ft-ot, amíg nem találsz munkát/sulit.
2009. jún. 25. 07:50
Az érdekelne igazából h én most végeztem középiskolába és megyek tovább tanulni szeptembertöl ha felvesznek.Ez jul 22én derül ki.Ilyenkor a tb fizetéssel mi a helyzet?Azt tudom h 15.én szűnt meg a tanulói jogviszonyom és így juli végéig van tb-m de az után mi a helyzet ebbe szeretném hozzá értök segítségét kérni.Most mi a teendő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook