Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » KFC-ről mint munkahelyről mik a tapasztalatok? fórum

KFC-ről mint munkahelyről mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

10. Feliz
2017. febr. 8. 11:14

3 évvel ezelőtt dolgoztam körülbelül fél évet egy elég forgalmas KFC-ben.

1 hétig a csomagolóban, aztán pedig szinte végig kasszán.

Nagy a pörgés, oda kell figyelni, jól kell tűrni a stresszt.


A fizu akkor elég gyászos volt, főleg, hogy 9-10 órákat dolgoztam.


Most nem tudom, hogy hogyan működik, mennyit fizetnek...


Mint minden munkahelyen, itt is nagyon sokat számít az, hogy milyen emberekkel dolgozol együtt, milyen a társaság, a hangulat.


Mondjuk most olvasom, hogy írod, hogy vezetői pozíció, arról viszont nem igazán tudok mit mondani...

9. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 13:11

*nekem is ebben sikerült


bocs ha kicsit értelmetlenre sikeredett

8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Milupa7781)
2017. jan. 5. 20:22
nekem van többféle iskolám mégis ebben dolgozom,mert ebben tudok elhelyezkedni,nehogy azt hidd hogy sokat vesztettél azzal,hogy csak ebben van gyakorlatod,nem könnyű manapság melót találni,nekem ebben sikerült.
2017. jan. 5. 14:38
Nekem elég volt a kereskedelemből,de az a baj,h.ha az embernek abban van gyakorlata,nagyon nehéz más felé orientálódni..ettől féltem,h.semmi jót nem hallottam még eddig egyik étteremláncról sem :(
6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2017. jan. 5. 12:08
mármint a nagy multikra gondoltam most azzal,hogy én jelenleg ott vagyok az egyiknél,bocs a pontatlanságért.de amit írtam az sajnos igaz:(
5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Milupa7781)
2017. jan. 5. 12:07
a multi eléggé más.én jelenleg annál vagyok,több pénzt keresek,bár igen strapás,de nekem egyelőre megy,úgyhogy megfelel.Dolgoztam egy másik gyorsétteremláncnál már,hát ott max a vezetők meg a diákok keresnek normálisan,a többi éhbérért ,ráadásul nyilván őket teszik kasszába is,nem a diákokat.
2017. jan. 4. 12:41
Multinál dolgoztam több évig,az oké a pörgés meg minden,de az már nem h.mennyiért..kb.?vezetői poz.van szó
2017. jan. 4. 12:40

Sziasztok!

KFC-nél hirdetnek állást,azonban még mielőtt jelentkeznék szeretnék némi rálátást a cégre,h.érdemes e megpróbálnom..mindenre kíváncsi vagyok..,

2017. jan. 4. 12:38
legyél gyors mozgású,pörgős,szorgalmas és kitartó,jó stressztűrő képességgel,akkor való neked,különben nem.Ja,és persze nem is fizet túl jól...
2017. jan. 4. 12:36
KFC mint munkahely tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook