Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kettős személyiség vagy ez mi? fórum

Kettős személyiség vagy ez mi? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 27. 13:22

Csak gyereket ne vállaljatok ebbe a kapcsolatba.Örülj neki,hogy nem akar.

Szegény gyerek..elvált szülőkkel

2020. jan. 27. 05:56
Előttem már sok mindent leírtak. Már csak az nem áll össze nálam, ha nem szereti, élvezi és átlagos a szex, akkor hogy lép félre? Vagy csak virtuálisan?
24. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 26. 01:51

Miért hordja a fehérneműit az anyjához mosni? Nem értem.

Lehet kettős személyiség, lehet elmebeteg is, lehet inkorrekt is, lehet, hogy csak kihasznál. Gyereket miért nem akar? Hány évesek vagytok?

23. zsofi_876 (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2020. jan. 26. 01:24

Nem javasoltam, hanem leírtam, hogy én mit tennék.

Aztán élesben meg lehet, hogy teljesen mást.

Így nehéz elképzelni, de az, hogy görénység, egy ilyen szituban nem biztos, hogy visszafogna.

22. Bözsi néni (válaszként erre: 20. - Zsofi_876)
2020. jan. 25. 22:34

Amit javasolsz, az is görénység. Ne süllyedjen már le arra a szintre.


Szépen el kell válni, különmenni és kész.

21. pteri
2020. jan. 25. 20:52
Ez nem kettős személyiség. Ha mások óva intettek, mindig is ilyen volt. Kihasználta, hogy kifogott egy balekot. De kihasználni csak azt lehet, aki hagyja.
2020. jan. 25. 14:13

Nem örökletes, hanem ezt a példát látta ezek szerint.

De anyuka kicsapongó élete ebben a sztoriban mindegy is.


Bár nem ez volt a kérdés... A helyedben magamban rendezném a dolgot, lezárnám.

Ezentúl otthon nem cselédkednék, hanem inkább kimaradoznék.

Közben kiépítenék egy jövendő, szép életet magamnak (akár elkezdenék ismerkedni is.

Tudom, hogy nem korrekt, de tojnék rá, hogy korrekt vagyok-e kedves odaadó feleségemmel).


Aztán, amiközben ő már észbekap és feltehetően kapálózni kezd, vagy felháborodottan lehord mindennek, akkor emelt fővel úgy otthagynám, mint macskát sz.ni.

Ja, és az tuti h ezek után bottal sem piszkálnám meg.

19. 745dbbcbc4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 25. 14:11
Szóval, a lényeg, hogy te tökéletes vagy?
2020. jan. 25. 13:55

Hát,ez nem kettős személyiség,hanem egy nagy ribi,aki átver a palánkon.

Jobb ha kiadod az útját,és keresel egy rendes nőt.

17. 4477403e12 (válaszként erre: 15. - Epervirág2)
2020. jan. 25. 13:17

Az ilyen titkos sms-el párhuzamosan felbukkanó nemi betegség mi más lenne,ha nem annak egyértelmű jele,hogy az asszony félrement?

Lehet mástól is,de ha amúgy nem jellemző higy rendszeresen ilyen gondokkal küzd,azért csak gyanakodnék én is a férj helyében


Egyébként nekem is az a véleményem,higy ebből sem gyerek,sem boldog,őszinte házasság nem lesz már,főleg,hogy évek óta bolondnak nézi a felesege a kérdezőt.

16. epervirág2 (válaszként erre: 15. - Epervirág2)
2020. jan. 25. 11:28
Mèg annyit tennèk,hozzá a fertözès dologhoz mert nem egyèrtelműen írtam le nem arra gondoltam,hogy te voltál mással.A lányom valószinű fürdöbe kapta el.
2020. jan. 25. 11:26
Sokmindent le irtak itt elöttem.Èn is azt mondom menekülj mig tudsz mert jól át lettèl verve.A fertözèsről meg csak annyit,hogy nem biztos,hogy töle kaptad el.A lányomnak is volt ès mèg szűz.Azt,hogy kiirod magadból az jó,de kevès a boldogsàgodhoz,lèpj ahogy tudsz.Ez már jobb nem lesz csak rosszabb.
14. ensiferum999 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 25. 06:00
Hagyd el őt,nem illetek össze, nincs harmónia köztetek. Keress egy másik nőt akivel lélekben összhangban leszel és szül neked boldogan egy szép kisbabát. Ne pocsékold rá az idődet.
13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 25. 01:38

Elolvastam, minden mondatára odafigyelve.


Kérdés: ha ilyen jól látod a helyzeted, mi köt hozzá? Meddig akarod a balek szerepét játszani?

2020. jan. 24. 23:02
Te anyukád mit mond?
11. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 24. 22:35
Kérdésem, hogy miután rájöttél ezekre a dolgokra, miért is vagy még vele? Mit szeretnél kapni a feleségedtől? Talán még több fertőzést? Ha valóban ilyen, akkor semmivel sem fogod tudni megváltoztatni. Miért pazarlod továbbra is az életedet mellette?
2020. jan. 24. 21:07

Gyorsan keress egy jó ügyvédet. Rendezd el a vagyonodat biztonságba és utána, hangsúlyozom: utána tipli.

Csak az idődet vesztegeted. Egyrészt le fognak húzni anyagilag, másrészt sosem lesz gyereked.

9. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 24. 20:38

Ez gáz!!!

Sajnálom de egy ribizlit vettél el!

Addig válj el míg nem lesz gyerek, vagy a fertőzésektől le nem szárad a himbi-limbid.

8. f978ed8ac1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 24. 20:18

😯

Azon túl, hogy a feleséged anyósodhoz hordja a bugyiját mosni,

na, meg hogy az eltitkolt rokon kipakol anyós múltjáról 😯

teljesen szokványos történet, lényegében Bless ahogy írta.

Pozitívum, hogy szép szabatos mondatokban, majdnem tökéletes helyesírással, élvezhető sztorit írtál.

Köszi :)

7. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. jan. 24. 20:09
Bocsánat jav: kettős
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 24. 19:57

(Apósom meghalt ami igaz is, csak sosem meséltek semmi egyebet az öregről ha kérdeztem.)


Ez olyan furcsára sikeredett mondat. azt csak tudtad, hogy apósod már nem él.


Egyébként persze, hogy van ilyen kapcsolat. Csak általában fordított szokott lenni a felállás.

2020. jan. 24. 19:54
Jól atbactak a palánkon. Ez nem kettős személyiség, hanem egy ribi. Ha igaz a történeted
4. csgybzs (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. jan. 24. 19:51
Ennyi...
2020. jan. 24. 19:49
Nem kettősség személyisége van, kettős élete!
2. 3a29da640d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 24. 19:46
Röviden, tömören, igen, létezik. Ha ez megnyugtat, vagyis vigasztaljon a tudat. 🙄
2020. jan. 24. 19:39

Sziasztok!


Már egy ideje olvasgatom itt a fórumokat, de még nem nagyon olvastam hasonlót mint ami jelenleg velem zajlik...


Történet rövidítve:(nincs elferdítve, kiszínezve,nagyítva)


Feleségemmel 9 éve ismerjük egymást. Egy 7 éves kapcsolat utáni "bulizós" korszakomban ismerkedtünk meg. Többen már akkor is óva intettek, de valahogy máshogy alakult...Türelmes, és nyugodt embernek mondanám magam, unalmasnak egyáltalán nem.

Szóval 5 éve összeházasodtunk, 4 éve egy viszonylag nagy házat vásároltunk.


Teltek-múltak a napok, hónapok,..évek szépen csendben rendben. Viszont én annak idején azért is mentem bele nagyobb ház vásárlásba -részben - , mivel szeretnék családot, gyerekeket. Ehhez képest van egy kutyánk és ennyi, anyagi problémáink nincsenek mivel igaz sokat dolgozunk, de ez anyagilag megéri. Ő vállalkozó, nekem főállásom van egy multi cégnél. Vállalkozása miatt a házimunka (értsd.takarítás, mosás, mosogatás) 95%-ban rám marad már a kezdetektől.(Bár én korán reggel indulok munkába, ő általában csak 8-9 körül...)


Az utóbbi két évben már többször felhoztam a gyerek dolgot. Mivel bármi lehet meg is vizsgáltattam magam. Rendben vagyok. Viszont ő nem hajlandó elmenni nőgyógyászhoz, mondván ne turkáljon benne senki. Az sem segített hogy felajánlottam, elkísérem...

Aztán tavaly karácsony előtt egy kis fertőzést kaptam el egyik együttlétünk után, gyanakodni kezdtem, de nem kutakodtam,viszont köszönhető a mai kor okos dolgainak egyszer azt vettem észre, hogy szokás szerint este otthon egyedül ülve régi már nem használt telefonja folyamatosan rezeg. Hát érdekes dolgokat találtam,(üzenetek szerelmes youtube videókkal, üzenetek amiket én küldtem neki és azokat vesézgetik.. de ez idáig még nem tettem szóvá mivel úgy döntöttem kivárom mi lesz a vége... mivel korábban már volt egy nagyon csúnya "lebukása" a feleségemnek, mikor is egyik edzőtársának írogatta le álmait, hogy miket tenne vele... szóvá tettem, srác szólt nekem és tudom hogy csak a srácon múlt hogy nem történt semmi, akkor megbocsájtottam neki...

Hozzáteszem az előző kapcsolataimhoz képest ő sosem volt valami nagy "kufircolós" nem darabszámra, hanem minőségre, de ezt sosem tettem szóvá csak én tudom.


Mindig is fel-felbukkantak nevek,telefonszámok,névtelen üzenetek amiket néha nem tudtam hova tenni feleségemmel kapcsolatban. Lassan kezd körvonalazódni, hogy feleségem az esküvőnk előtti kb 3 hónaptól nem egyenes utakon jár. Ezt már bizonyítani is tudom,útvonalak, üzenetek..stb. Mivel az utolsó lebukása ami kb.két éve volt eléggé megváltoztak szokásai, telefon lefordítva, lehalkítva mindig, még képeket sem nézhetem meg úgy hogy az én kezemben van telefonja... külön sportol bár szinte egy komplett edzőterem megtalálható otthon is, együttlétek is ritkultak és mint egy fadarab... (Azt azért el kell itt mondanom hogy sportos testalkatom van, rendszeresen "karban tartom magam".)ja a legjobb :D:D, fehérneműit csakis az anyóshoz hordja mosni?!


Ha felróttam hogy elegem van, hogy 10 óra munka után állandóan én takarítok, mosok, akkor az a válasz hogy én ráérek erre. (Az a kemény hogy anyósom is ezt a véleményt mondja.)


Tavaly év végén egy teljesen spontán összejövetelen találkoztam és beszélgettem hosszasan anyósom, feleségem eddig eltitkolt rokonával, aki teljesen hasonló ha még nem durvább sztorit mesélt anyósomról. (Apósom meghalt ami igaz is, csak sosem meséltek semmi egyebet az öregről ha kérdeztem.)


Létezik ilyen tökéletesen játszott "kettős személyiségű" nő? Kifelé minden szép és jó, beetet és közben meg egy nagy rakás semmi.

Létezik hogy ez örökletes ?(Tudom az alma a fájától...) Mi lehet egy ilyen nőnek a célja?


Na mindegy, ha másért nem is, arra jó volt, hogy kiírtam magamból,mivel egyenlőre egyedül vagyok a problémámmal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook