Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Keto Light fórum

Keto Light (beszélgetős fórum)


5. invictus96 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 17:39

Nagyon releváns kérdés, hiszen a neten rengeteg ellentmondásos írást találni ezeknek a zsírégető termékeknek a hatékonyságáról. Azt azonban tudni kell, hogy igazából azt sem lehet kizárni, hogy nem segít, hiszen olvasni rengeteg olyan véleményt is, ami arról tanúskodik, hogy bizonyos embereknél beváltak ezek a szerek. A Keto Light tudtommal egy tálálékkiegészítő, ami segít a fogyásban. Ugyanúgy, ahogy az izomépítésben a tápkiegek sem feltétlenül egyenlően hasznosulnak mindenkinél, ez a tápkieg sem feltétlenül jön be mindenkinek, de véleményem szerint hiba lenne a terméket okolni azért, mert valaki nem tud lefogyni tőlük. A fogyás rengeteg mindentől függ, a mozgástól, étrendtől, pihenéstől, életmódtól. Azt hiszem ez a cikk részletesen kifejti pont a Keto Light hatékonyságát teljesen objektív módon: mire figyelj, mennyi ideig érdemes szedni, mielőtt vásárolsz milyen lépéseket tegyél és talán kielégítő választ ad a kérdésedre. [link]


Sok sikert kívánok!

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. jún. 17. 09:50
Köszi!
2022. jún. 17. 08:50

A szervezet ketózisba kerül, ha a megfelelően összeállított étrendet követed. Semmi szükség ilyen termékekre. Arra még kevésbé, hogy egy hónap alatt fogyj 14 kilót 🙄


"Azok számára, akik nem szoktak számolni a kalóriát"

"150% -kal leállítja a glükóz- és zsírsejtek képződését"


Nincs több kérdésem.


Keto életmóddal fogytam 43 évesen a diákkori súlyomra. Nem éheztem, változatosan ettem, nem híztam vissza. Szóval nem csak úgy általában szövegelek, behatóan ismerem a ketót. Dr. Váczi Pétertől, Lakatos Pétertől és Rácz Andristól tanultam.

2022. jún. 17. 08:29
Senki?
2022. jún. 16. 19:14
Mi a véleményetek erről a termékről, szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook