Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Két hónap és jön a mínusz fórum

Két hónap és jön a mínusz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Két hónap és jön a mínusz

1 2
23. emagdi (válaszként erre: 21. - 0b2a56c42b)
2009. szept. 26. 09:57

lehet, hogy most meg fogsz lepődni, de a zöldségekben megfelelő mennyiségű fehérje van.


(csak abba gondolj bele, hogy pl a tehén az csak füvet eszik, mégis mekkorára nő, sőt, még az ember is az ő tejét issza... ha nem lenne a zöldségekben fehérje, honnan építené fel a tehén a több mázsás testét, és hogyan termelne tejet, ami fehérje?:))

22. addry
2009. szept. 25. 14:51
Sziasztok!Én is végig csináltam egy egy hónapos lúgosító diétát.Valóban nem volt olcsó, (de:ha kiszámolom hogy előtte 1 éven keresztül havi 3000 forintot költöttem gyomorbetegségem miatt,gyógyszer akkor az 1 hónapi kb.10 000 ft nem is sok.)Gyomorsavam elmúlt,és azóta sem jött vissza,fogyni igaz csak 5 kg fogytam.Sajnos elég kitartásom nincsen,azóta újra fogyasztok húst és tejterméket is,de figyelek mikor és mivel.Ja és a fehérjét lehet pótolni,hüvelyesekből és szójából.
21. 0b2a56c42b (válaszként erre: 20. - 6e6533f8c4)
2009. szept. 25. 13:31
Köszi:) és tejtermékekkel akkor mi a helyzet? Miből jutok kálciumhoz stb?
2009. szept. 24. 22:22
Az a helyzet hogy nem biztos semmi hogy mennyit fogy az ember mert ez az ideális testsulyodat állítja be.Ezt csinálhatod ameddig jól esik nem biztos hogy annyit fogsz fogyni amennyit te kitüztél magad elég alámsúlynak.Ez elsősorban méregtelenítés!
19. 0b2a56c42b (válaszként erre: 18. - 6e6533f8c4)
2009. szept. 24. 22:00
Szia! Nagyon gratulálok a 30 kiló mínuszhoz! Azt szeretném megkérdezni, hogy aki fogyni szeretne annak mennyi ideig ajánlatos csinálni ezt az étrendet?
2009. szept. 24. 21:00

Ismét én!

Most írtam egy naplót recepttel.Ha érekel nézzétek meg hogy lehet variálni az ízekkel!

Pußy

2009. szept. 24. 20:40

Sziasztok!

Köszönöm a sok gratulát jól eset!

Öszinten meg is lepődtem hogy ennyien szólnak hozzá!

Természetessen nem kell mindenkinek tetszenie.Nem az volt a fő célom hogy szolgáltatás rádukmájak alakire is.Hanem hogy megismertessem ezt a módszert nő társaimmal!

Úgy tudom hogy vannak ílyen könyvek lúgositásról bár én eggyet sem olvastam.Amit én csináltam az valószínü hogy tovább feljesztet szigorubb feltételekkel.Én is csak hallásból csináltam!Nem undorodtam meg az ételektől Néha nagyon ritkán eszek húst is Havi 1 alkalom.Recepteket magam állítottam össze.Pl.:Sült káposzta sült krumplival,Főzelékek telj.kiö.lisztes habarással,párolt zölség rizzsel/durum tésztával/sült krumplival,Minden hús ételt szója kockával/granulátummal hejetesíthető,Írtam a receptekhez egy cukkinis lepényt ezt pl lehet más zöldséggel is csinálni!Hidd el hogyha nekiálsz akkor rájösz hogy a képzeleted és a krativitásod milyen nagy.A szója tej a legolcsobb és plusz kálciumot is tartalmaz.Tény és való hogy nem vedeltem én sem belőle.Nekem a főzésel együtt kb.3l kellet egy hónapba.


Nem tudom hogy ha cukros vagy akkor lehet-e inkább kérdezz rá az orvosra nehogy baj legyen belőle!Ez a biztos!:))


Hát kitartás aki elkezdi.Ne könnyü az tény de én még nem találkoztam olyan diétával amelyik könnyü lenne!Ezzel legalább nem sanyargatód magad,mert annyit ehetsz belőle amennyit csak akarsz!

Kérdezzetek bátran!

16. drkbk
2009. szept. 24. 14:49
zabtej, szójatej, rizstej mind irtó drága. Ok, hogy a húsra költendő pénzből kijön esetleg, de azért 1l 4-500 Ft. Ezt kevesen engedhetik meg maguknak. De gratulálok. Kíváncsi vagyok, hogy akkor most életed végéig így akarsz élni, vagy időről időre megcsinálod méregtelenítés gyanánt. Rájöttem, hogy megundorodtál a "nem engedélyezett" dolgoktól úgyhogy valószínűleg nagy vonalakban maradsz ennél.
15. briell
2009. szept. 24. 10:59
:S hát én ezektől a felsorolt dolgoktól nem tudok megvállni :( :( Husi, csoki...
2009. szept. 24. 07:40
Jó a cikk, lehet belevágok, megtetszett. Alapjáraton sem testsúllyal nincs bajom, sem kajáktól, de néha túlterheltnek érzem kajáktól a szervezetemet, lehet kéne egy kis ilyen. :)
2009. szept. 24. 03:46

Sziasztok!


Mi pont egy ilyen Lugositó diétát, tisztitókurát csinálunk a csajokkal.7 naposra van tervezve ,de mi is annyira jól érezzük magunkat, hogy belevágtunk egy újabb hétbe:) Ha érdekel valakit, a fórum cime: Zöld diéta!Ki tart velem?

Móki

Szép napot!

2009. szept. 24. 00:23

Nem baj, hogy jönnek a hidegek.

Olyankor jó disznót ölni...

2009. szept. 23. 22:52
hat szerintem nem valami jo dieta. a hugodnak a tojastol es a tejtol gorcse van akkor az epe es inkabb nezesse meg magat. a hus nelkuli dietaban valamibol potolni kellene a feherjeket meg a zsir egy reszet. majd ha leepul az izomzatod akkor maris nem lesz ilyen nagyszeru ez a dieta...
2009. szept. 23. 22:00

Nagyon jó cikk!

Gratulálok hozzá, és ahhoz, amit végigcsináltál!

Én is régóta gondolkodom lúgosításban, bár ez nálam csak részlegesen valósul meg...

További szépeket neked ;)

9. bebe82 (válaszként erre: 4. - Erababa1111)
2009. szept. 23. 21:17

Amíg szoptatsz, mindenképpen felejtsd el a diétát! a babucinak szüksége van a húsokra és tejtermékre!


majd utána, de kívánom, hogy minél tovább tudj szoptatni!

2009. szept. 23. 19:11
Fura amit írsz. A zöldség is rohad benned, de az csak 4 órát?
2009. szept. 23. 18:47

Gratulálok!

Csaktlakoznék Syria kéréséhez. Tényleg jó lenne néhány receptet olvasni,segítségül,hogyan is kezdjünk neki. Sajnos én még cukros is vagyok ezért igen nehezen tudom elképzelni a hús nélküli étkezést.

2009. szept. 23. 18:41

Szia!

Nagyon érdekelne bővebben ez a téma! Írnál róla? Ha segítesz, akkor bele vágok! Kb. 25kg-ot kellene fogynom!:(

Akkor hogyan is kezdjem? Esetleg van valahol bővebben leírás erről?

2009. szept. 23. 18:11
Én is gondolkodtam már a lúgosításon,de nem tudom hogyan fogjak hozzá.pl:étrend..
2009. szept. 23. 16:35

Gratula! Én is gondoltam már a lúgosításra, de az a bajom, hogy nagyon szeretm a húsokat... bár az írásod után... :S

Szoptatós anyukaként még az is megfordult a fejemben, hogy bizonyos ételek elhagyása zavart jelenthet a tejtermelésben, úgyhogy ez csak későbbre marad nálam.

2009. szept. 23. 16:20

Lúgosításra, fogyásra sokunknak lenne szüksége, csak nem biztos, hogy mindenki tudja, hogyan fogjon hozzá.

Megosztanád velünk a megengedett anyagokból készíthető ételek receptjeit? Hogy könnyeben megtaláljuk, esetleg egy naplóban?

2009. szept. 23. 16:16
Gratulálok az eredményedhez, cikkedből érződik a benned lévő sok energia. Sok sikert kivánok.
2009. szept. 23. 16:03
Egyfajta lúgosító programot csináltam végig. Egy ismerősöm ebben a két hónapban 14 kg-ot fogyott, a húgom 2 kg-ot, én 5 kg-ot. Beállítja az ideális testsúlyodat. Engem azóta mintha kicseréltek volna.

Ugrás a teljes írásra: Két hónap és jön a mínusz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook