Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Készítsünk együtt karácsonyi ajándékokat házilag! fórum

Készítsünk együtt karácsonyi ajándékokat házilag! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
679. 56abea278d (válaszként erre: 678. - 9e1e5370f4)
2011. dec. 9. 18:39
Szivesen :)
678. 9e1e5370f4 (válaszként erre: 677. - 56abea278d)
2011. dec. 9. 18:38

Kedves message! :-)


Nagyon szépen köszönöm az ötletet! Telefontartót már csináltam - igaz, már nem ma volt -, viszont ez a réteges viaszporos üveges dolog nagyon jól hangzik. Még egyszer köszönöm, utána fogok nézni. :-)

2011. dec. 9. 18:36
Készíthetsz mobiltelefontartót, rávarrt gyöngyökkel díszítve. Vagy dekorboltban kapható érdekes formájú üvegbe, lehet szép színes viaszporokat rétegesen önteni. Én is gondolkoztam ilyesmi ajándékokon is.
2011. dec. 9. 18:31
Idén úgy döntött a család, hogy mindenkinek apró, jelképes ajándékokat fogunk adni. Nem, mintha eddig nagy túlzásokba estünk volna, de idén egy kicsit másként lesz az ajándékozás. Én úgy gondoltam, hogy fejleszteném a kézügyességemet - sajnos sosem voltam egy nagy barkácsoló, kreatívkodó ember -, és mindenkinek kézzel készített ajándékkal fogok kedveskedni. Lehet, hogy már egy kicsit késő van az ajándékok elkészítéséhez, de bízom benne, hogy sikerülni fog. Ha esetleg megosztanátok velem, hogy Ti kinek, milyen ajándékot adtok a szeretet ünnepén, és esetleg egy honlapcímet is tudnátok adni, akkor azt nagyon szépen megköszönném! :-)
2011. dec. 7. 14:37
2011. dec. 7. 13:50

Kuldok egy linket hatha itt sikerul valamit talalni.


[link]

2011. dec. 6. 23:32
En nagyon sok receptett mentettem le a netten naplomban kepekkel most probalom osztalyozni es utana CD-re felmasolni ezt fogjak kapni ajandekban.Szerettem volna kesziteni meg foto albumokat az unokakrol de nagyon sok idot vesz el a vallogatas ido sorrendben szeretnem ossze allitani es harom unokanak sok kepe van.Valamelyik evben a Praktika folyoiratbol masoltam ki angyalkat es azt varrtam fel raktak a fenyofara disznek,csinaltam papucsot,kotottem sapkat,salat,kardigant,vallkendot,asztal diszt,kopogtatott lehet csinalni,ido hiany miatt meg nem raktam fel a naplomban a kepeket.
2011. dec. 6. 21:54

Sziasztok!


Bár totál el vagyok buggyanva a munkával, meg a slival, de valahogy én szeretnék időt szakítani az sk ajándékokra.

Unokatesóimnak tervezek üvegeket kidíszíteni, és fürdősót vagy fürdőolajat teszek bele nekik.

Valszeg ezeket is én fogom elkészíteni, már keresgéltem hozá recepteket.


Egy üveget pl már ki is díszítettem úgy, hogy rózsaszín, bordó rózsaszín kötőfonallal szorosan körbetekertem, alkalmanként kentem alá ragasztót. Ebbe tutira fürdősó kerül majd. :)

De most készülök beletanulni a dekupázsba is.

671. Hitta
2011. dec. 5. 11:05
De kihalt ez a fórum, senki nem csinál valami kreatívat az idén? :( Én most a mézeskalács házikóval is szemezek, találtam nagyon jó receptet :)
670. Hitta
2011. nov. 23. 16:11

Nekem is kellene egy jó ajándékötlet szüleimnek..

Egy naptárt mindenképp szeretnék csinálni nekik, amibe minden hónaphoz alkotnék egy kreatív kis képecskét, de még kellene valami mellé. Viszont ötletem sincs... Fotóalbumot nem szeretnék, mert az van rengeteg, meg inkább valami hasznosnak örülnének, ahogy őket ismerem :D Tudna valaki segíteni? :)

2011. nov. 22. 21:28
De még olcsóbb, félig házi készítésű (a húgomnak csináltam néhány éve, nagyon tetszett neki): egy szebb határidőnaplót (a Vörösmarty téren a karácsonyi vásárban vettem anno) megtölteni: mindennapra egy idézet és valami kép, vagy matrica, aki ügyes, az rajzolhat is. De már kaptak tőlem kupont is a családtagok: sima kis kártyán névre szólóan, pl: 1 db mosogatás-kupon, 1 db szabad este-kupon, 1 db elintézek valamit helyetted-kupon, de ezek csak példák, én ilyesmiket készítettem.
2011. nov. 22. 21:25

Sziasztok! Még vadi új vagyok itt, úgyhogy elnézést, ha olyan ötletet írok, ami már itt elhangzott. Mivel nem vagyok ügyes kezű, ezért inkább az "alkalmazott kreativitást" gyakorlom.

Idén a sógorom cukrozott mandulát kap (találtam hozzá egy receptet, most fogom kipróbálni), majd valami szép papírból csinálok hozzá tölcsért és átkötöm egy szép szalaggal. A sógornőm kézzel készített portréképet kap (lopott ötlet): egy fényképet fekete-fehérben kinyomtatni, paszpartu papíron (vagy zsírpapíron) szénceruzával vagy grafittal átrajzolni és beletenni egy szép keretbe. Olyan, mintha egy ceruzarajz készült volna róla. (Én alatta szoktam hagyni az nyomtatott fotót is (sima géppapírra nyomtatom, nem kell hozzá fotópapír). Szerintem elég jól néz ki.

2011. nov. 22. 09:43
Lassan nem árt, ha feléled ez a fórum:)
666. Pancsika37 (válaszként erre: 665. - A0c1361e44)
2010. dec. 20. 20:16
Hogy lehet valaki ilyen bunkó.Ráadásul a testvére csinálta. Örülhetsz tényleg hogy nem őt húztad.
2010. dec. 20. 20:12

Ma tejesen kiakadtam a kolléganőmre.

Meséli, hogy kidobta a gömböket, amiket a testvére csinált neki, mert az milyen hülyeség.

Persze ő nem tudta, hogy én is gyártok jó sokat. Még jó, hogy nem őt húztam...

664. 342dd14bf4 (válaszként erre: 656. - 14f968b657)
2010. dec. 18. 21:56
Naptár a családi képekből, gyerekek kéz-láb lenyomatával, mellé mézeskalács. Párnahuzat, üzenetekkel, kéz-láb lenyomattal.
663. 1da9380ac7 (válaszként erre: 661. - A0c1361e44)
2010. dec. 18. 19:57
Kék (lila szinváltós) színű szalmagyöngyből van,3-3 db szintén kék swarovski gyöngy dísziti mindkét "szárát".Hobby boltban találtam a végére rögzítő müanyagot.(amilyen minden szemüvegláncon van)
662. nati0220 (válaszként erre: 657. - Pancsika37)
2010. dec. 18. 18:42
Ez nagyon szép ötlet. Én is valami hasonlón gondolkodtam. Nati
661. a0c1361e44 (válaszként erre: 660. - 1da9380ac7)
2010. dec. 18. 18:10
Nem fényképezed le? A végét, hogy csináltad meg? Milyen vastag? Kása gyöngyből csináltad?
2010. dec. 18. 17:18
Az anyumnak gyöngyből füztem szemüveg tartó "láncot"!Láttam készen üzletekben,de jobb ha olyan amit én készítek.Egyedi!
659. Pancsika37 (válaszként erre: 658. - 14f968b657)
2010. dec. 18. 16:39
nincsmit, szívesen.
658. 14f968b657 (válaszként erre: 657. - Pancsika37)
2010. dec. 18. 16:00
igen valami ilyesmire gondoltam,köszi:-)
657. Pancsika37 (válaszként erre: 656. - 14f968b657)
2010. dec. 18. 15:16

Szia!

Készitsetek neki fotókönyvet, azaz füzetet. Mondjuk minden oldalra rajzolnak valamit a gyerekek, ez lesz a háttér. Együtt kiválasztjátok a fényképeket amiket beleragasztatok, majd a fiúk segítségével minden oldalra vagy képhez írtok valami szép gondolatot vagy idézetet(a neten szépeket találsz). Ehhez csak egy füzet, ragasztó és képek kellenek. Remélem tetszik a gondolatom.:)

2010. dec. 18. 14:30

A helyzet az hogy már öt éve együtt vagyunk van két gyönyörű kisfiunk,a nagyobbik 3 éves a pici pedig 9 hónapos!

Voltak eddig rosszabb és jobb éveink boldogabb és boldogtalan is de ki tartottunk egymást mellett és a házzaságunk azóta már teljesen helyre jött és most mondhatom el talán először hogy igazi boldog karácsonyunk lesz:-D

Tudom hogy ő is érzi hogy az idei karácsony különleges lesz rengeteg időt és pénzt fordított az én karácsonyi ajándékomra is hogy most az egyszer én is azt kapjam amire vágyok pedig már meg kaptam:-D (boldogságot)

És most szeretnék én is szent este valamivel mindezt kifejezni valami olyasmivel amitől esetleg még azt a bizonyos könny cseppet is meg látom a szeme sarkában...azért gondoltam valami saját kézzel készített ajándékra mert amit konkrétan szeretett volna azt már meg kapta illetve tudja mi az de szeretnék még valami kis apró meglepetést neki a fa alá csempészni:-)

Sajnos az én fejem a szó szoros értelmében zsong,esetleg tudnátok segíteni picit:-)

Előre is köszönöm és el nézést a picit hosszúra sikerült hozzászólásért:-)

655. viliflora (válaszként erre: 654. - A0c1361e44)
2010. dec. 18. 04:16
Köszönöm szépen!
654. a0c1361e44 (válaszként erre: 650. - Viliflora)
2010. dec. 17. 23:14

[link]

A gömböket én találom ki, és a dobozt is fejből készitem, meg a nyaklánc is saját fantázia...

653. Pöttöm85 (válaszként erre: 635. - Viliflora)
2010. dec. 17. 22:24
Köszönöm mindenkinek a rengeteg ötletet...már csak egy szabad nap kellenne!! :) Hogy tudjak kretívkodni mert egyébként az nagyon imádok..imádok varrni kötni hímezni gyönygöt fűzni....majd csak kitalálok valamit!!.....ha olvasgatlak benneteket!! Köszönök mindent!!! :)
652. Pöttöm85 (válaszként erre: 641. - Fa8f3f5c02)
2010. dec. 17. 22:23
Köszönőőőőm!!!
651. Pöttöm85 (válaszként erre: 642. - Mmacus)
2010. dec. 17. 22:21
Ez tényleg nagyon jóó!! Internet képek nyomtatás...némi díszítés...egy kis csillámpor meg hajlakk....hmmm!! Naggyon jóóó!! És sokkal jobban értékelik!! "5 éves vagyok de az anukám még mindig örzi a régi kis csecse becséimet...annó kerszet szemes hímzésse l csináltam neki egy képet egy hvas tájat...és vizes szárított szappan meg liszt tésztápól csináltam neki keretet amit befestettem barnára...:) appukám akkor sofőrködött és sokat panaszkodott meg sokat utaztam, vele és láttam hogy ahogy fogja a kormányt meg pakol, hogy csuklója mindig kint van...sokszor be is gyulladt...így kötöttem neki egy csukló melegítőt!! Aminek nagyon örült és anélkül nem is járt dolgozni:) Egy 6 éves gyereknek mit készíthetnék ?? szereti a képesség fejlesztő dolgokat...csináljak memória kártyát??? De az már olyan sok van neki:::HMMMMMMM
650. viliflora (válaszként erre: 643. - A0c1361e44)
2010. dec. 15. 20:38

Szia!


Ezeknek a leírását hol találom?

Köszi előre is:-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook