Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérlek segítsetek! Már az orvos is cserbenhagyott! fórum

Kérlek segítsetek! Már az orvos is cserbenhagyott! (beszélgetős fórum)


18. lakkri (válaszként erre: 17. - Bujamaja)
2010. szept. 21. 20:06
Szia mi újság ?
2010. szept. 4. 23:16
azon vagyok épp..bár ma voltam benn egy normális gyógyszertárban..ott azt mondta a gyógyszerész nő,hogy ha nem vettem volna be eseményutánit,akkor is kevés lenne az esély,max 2% arra hogy terhes vagyok,ugyanis csak max előváladék ment be(bár lehet hogy pont akkor volt peteérésem és még aviva tornát is csináltam ami peteéréskor termékenység növelő,menzesz előtt pedig meghozó)..de jobb a biztos mint a bizonytalan..aktus után 27órával bevettem.Azt mondta a gyógyszerész még,hogy szerinte is 5napon belül meg kell jönnie,de várjak még(mert ez az 5.nap)..mert gondolom előző eseményutáni is bekevert..
16. lakkri (válaszként erre: 15. - Bujamaja)
2010. szept. 4. 19:09
Sztem nem vagy terhes, de én elmennék egy másik nőgyógyászhoz aki nem dob ki.
2010. szept. 3. 19:54

sziasztok


pár nappal ezelőtt írtam ide. . végül vettem be eseményutánit, amikor kiszakadt a gumi[de nem élvezett bele a barátom]. .

aktus után27órával vettem be. . amikor az eset tőrtént aznap csináltam aviva tornát[ami megtermékenyülést is segíti], bár jobbára meghozó gyakorlatokat. . szerintetek lehetek így terhes?mert nem jőtt meg még a vérzés a tabitól[bár előtte 3héttel is vettem be egy eseményutánit sajnos és azt sem tudom így mikor lehetett peteérésem]pedig már 4napja bevettem. az orvos szerint 2héten belül meg kell jőnnie, mert ha nem akkor baj van. . . szerintetek így is lehet baj?

14. TSydy (válaszként erre: 12. - 0d717b184a)
2010. aug. 31. 21:46

:)))) Hát ez az. Ezért kellett majd egy év mire összejött a gyerkőc, mert mi szépen számoltuk, hogy mikor jön ki a 14. nap és akkor hajrá. Aztán kaptam olyan nagyítós tesztet és rájöttem, hogy addigra nálam már késő.

A barátnőm más tészta, náluk az esküvőt megillető nászéjszaka volt "megtartva" menstruáció mellett. A gyerek is meg lett tartva...:)))) Hát ilyen is van, de igazad van, mi vagyunk a kivételek.

13. Bekomi
2010. aug. 31. 20:38

Szerintem legközelebb válasszatok más márkájú óvszert, mert vagy nem jó a minősége, vagy ti nem csináltok jól valamit hogy ennyiszer kiszakad...


Egy baba életével ne játszatok! még visszaüthet!

12. 0d717b184a (válaszként erre: 8. - TSydy)
2010. aug. 31. 08:38

hhhhhhhhhhmmmmmmmmmm

ha jól emlékszem akkor írtam, hogy nem minden esetben

de ha nem akkor most írom

de egyébként nem az a megszokott

2010. aug. 31. 08:29
csak kérdés hogy magától mikor jőn meg..de előszőr a tabitól jőjjőn meg,mert ha nem akkor a gyógyszerész szerint baj van:S de elvileg lehetetlen ennyi tabitól
10. Yulcsy
2010. aug. 31. 08:18

Szerintem várj a következő menstruációig.Most nem is biztos,hogy vérezni fogsz a tabitól,hiszen már egyszer ebben a hónapban véreztél és nem biztos,hogy nyálkahártya visszaépült.

A hányingered lehet az idegességtől is.Ne izgulj annyira.Most nagyon összezavartad a szervezeted,kell neki egy kis idő,hogy magához térjen.

Ja és váltsatok óvszermárkát.Ez nem jött be nektek :))

2010. aug. 31. 07:46

szedtem 3évig fog.gátlót..elég is volt..4félét szedtem,mindegyiktől szőrnyen voltam..

most akartam kipróbálnia hüvelygyűrűt ha megjőtt volna..orvost kérdeztem hogy akkor is feltehetem e ha eseményutánitól jőn meg,ő azt mondta igen,de csak kapkodott,szóval nem hiszek neki..

gondolom ha peteérésem volt akkor sem termékenyülhettem volna meg eseményutánitól,igaz 26.órába vettem be és csináltam aviva tornát[azért hogy megjőjjőn..remélem nem az ellenkezőjét értem el..

8. TSydy (válaszként erre: 5. - 0d717b184a)
2010. aug. 30. 23:33

Szia! Ennyi hormontól szerintem sem lehetsz terhes, de, hogy mikor fog megjönni azt csak a tested tudja, mert nagyon rövid időn belűl vetted be a két bogyót. De ha rám hallgatsz, keresel egy normális orvost aki foglalkozik is veled, nem csak írogatja kérésre a receptet. Ha ilyen komoly a kapcsolat nem lenne egyszerűbb inkább valamilyen fogigátlót szedned? Már ha nincs tőle bajod, mert nem tudom szedtél e már, de most már annyiféle létezik és ez a legbiztosabb.

Viszont ha már teherbeesés: az én peteérésem a mensi után 7-8 nappal van, és ez olyan biztos, hogy két hét múlva lesz a 2. szülinapja :) De a barátnőm konkrétan mensi alatt lett terhes...mindkétszer :)

2010. aug. 30. 20:01
igen sajna nem volt ezek szerint jó minőségű,mert 3év alatt nem jártunk még így:S csak most,de 2x is..
2010. aug. 30. 17:32
És a Nuvaringhez mit szóltok? Ha most megjön az eseményutánitól feltehetném?
2010. aug. 30. 17:07

szia

hát én nem hiszem, hogy terhes lehetnél

8. napon még korai lenne peteérés és menszi előtt 1-2 nappal meg későn

de persze vannak kivételes esetek

egyébként 2x egymás után szakadt ki a gumi?

a barnás vérzés lehet a fogigátló miatt ami fölborította a hormonrendszeredet(főleg progit)

ettől még késhet is a menszid

2010. aug. 30. 17:06
játszadozni nem szép dolog
2010. aug. 30. 17:06

Szerintem felelőtlenség volt kétszer egymás után felírni az Escapelle-t.

Szerintem várd ki a kövi mensit, ha megjön megjön (használd a Nuvaringet), ha nem akkor nem.

2. meli0114 (válaszként erre: 1. - Bujamaja)
2010. aug. 30. 17:06

hát, ennyi babaelhajtó tabletta után nem valószín hogy az a parányi élet megmarad, vagy egyáltalán útnak indult...de többet és okosabbat itt sem tudnak mondani, a hányinger az nem a babától van...


ki kell várni azt az időt amit a doki mondott és ha megjön nincs gond, ha nem jön meg, akkor meg csinálsz tesztet...de szerintem biztos nem vagy terhes


nyugodj meg, és máskor legyetek még körültekintőbbek ha nem akartok babát, mert egy kis élettel játszado

2010. aug. 30. 17:02

Sziasztok!


Hogy érthető legyen az elejéről kezdem a történetemet! 3évig szedtem fogamzásgátlót erős vérzés miatt. 2 hónapja hagytam abba a szedést és ahogy szokott is 28 nap után megjött a menzeszem de csak barnás volt 5 napig és csak reggelente jelentkezett pirosas vérzés.


Ez aug. 1-én jött meg és 6.-ig tartott, 8.-án óvszerrel védekeztünk de kiszakadt! Így 10 óra elteltével bevetem Escapalle esemény utáni tablettát 13.-án megjött tőle a vérzésem ami 18.-ig tartott! Ezután feirattam Nuvaring hüvely gyűrűt hogyha megjön a vérzésem akkor feltegyem. Ha nem nézzük az előző eseményutáni tabletát ami össze zavarhatta a hormon rendszerem akkor ma kelene megjönnie. Ám de tegnap 28.-án együtt voltunk a barátommal és kiszakadt az óvszer ám nem élvezett bele és azonnal kivette (azt hozá kel tenni, hygtegnap regeltöl nagyon háyningerem van, demondjuk ez lehetséges az idegtől is, mert holnap uj suliba és uj koleszba megyek. Ma elmentem a nőgyógyászhoz (tegnap este csináltam AVIVA tornát ami meghoza a menstruációt, elvileg)és 4.5 óra várás után is szinte kidobott a rendelőből mert siettett. Felírta újból az Escapele-t amit be is vettem most az aktus után 26 órával.


Szerintetek feltehetem a hüvely gyűrűt ha megjön most a vérzésem az eseményutáni tablettától? Eggyeltlán meg kell hogy jöjjön? Mert a gyógyszerész azt mondta hogy ha 5-6 napon belül nem jön meg akkor baj van. Amúgy a peteérést a rendes vérzésemtől számoljam vagy az előző eseményutáni tablettától kiváltott vérzésemtől (mert akkor viszont pont most lenne pete érésem) Szerintetek így lehet baj még? Milyen mellék hatások lesznek ettől a két tablettától? Mert nagyon félek tőlük és semmikép nem akarok terhes lenni ezért vettem be ezt is.Így már biztos nem lehet baj? Nagyon várom a válaszotokat, végső elkeseredésemben.


Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook