Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérlek adjatok tanácsot, nagy bajban vagyok!:( fórum

Kérlek adjatok tanácsot, nagy bajban vagyok!:( (beszélgetős fórum)


1 2
26. andi6020 (válaszként erre: 22. - Pico13)
2013. okt. 10. 22:31

Nem túl szerencsések a párválasztásaid :(


Válaszolnál a kérdésekre?

2013. okt. 10. 22:26
Írd már meg hogy nem vettél észre semmit és hogy derült ki, légyszike!!
24. Pico13 (válaszként erre: 17. - Viva70)
2013. okt. 10. 22:24
Van egy cége, csak nem az ő nevén, szóval nem is tehetnénk semmit
23. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 22. - Pico13)
2013. okt. 10. 22:23
Mármint... milyen "előző"? Előző párod?
22. Pico13 (válaszként erre: 20. - Tücsimücsi)
2013. okt. 10. 22:22
Az az előző volt!
21. Pico13
2013. okt. 10. 22:21

Igen, sajnos nem tehetek semmit, csak várok!

Remélem egyszer találok a kicsinek egy rendes apukát, addig meg valami csak lesz!

Egyébként ő akarta a gyereket és én még az utolsó pillanatig bizonytalankodtam, hogy megtartsam e, de ő biztosított róla, hogy minden rendben lesz és egyre erősebbnek éreztem a kapcsolatunkat!

Azt láttam, ő is nagyon boldog, hogy közös családunk lesz!Honnan gondolhattam volna, hogy ő mást szeret?Én úgy éreztem engem szeret és örül nekünk!

2013. okt. 10. 22:05

Megnéztem a kiírt fórumtémáidat. Már azokban ott a bizonytalanság....


Mennyi idő után és miből lehet megállapítani, hogy egy pár mennyi ideig marad együtt?


Tudásbázis: Ti mit szólnátok ha a párotok üzleti partnerekre hivatkozva sztiptízbárba járna néha?(külföld)

19. csinoska2012 (válaszként erre: 1. - Pico13)
2013. okt. 10. 22:04
Meg fogod oldani és nevelni fogod a picit!!!Ilyen apa aki elhagyja a párját mikor terhes az nem ember, és nem érdemli meg h az életetek része legyen!Én saját tapasztalatból mondom.A férjem akkor lépett le mikor megszületett a kislányom,nehéz volt de megbirkoztam vele, még van két nagyobb gyerekem is.Elöször bepánikoltam, sokat sirtam, depis lettem, de ahogy telt az idö megerösödtem.Ma már nem érdekel az egész a kislányom 1,5 éves bölcsis, dolgozom, élem az életem.Az a nyomorult meg együtt él egy másik növel és annak a kölykét neveli,mit számit már?
2013. okt. 10. 21:59
Én azt nem értem hogyan nem vettél észre semmit?
17. viva70
2013. okt. 10. 21:57
Bármilyen is a viszonyotok a gyerekről azért gondoskodnia kell az apának. Feltéve persze, ha van kimutatható jövedelme...
16. Pico13
2013. okt. 10. 21:54
:(((
2013. okt. 10. 21:50

Ajjaj.

Nem akarlak elkeseriteni, de nem biztos, hogy a no hagyni fogja, hogy mellettetek alljon. Sot nem fogja es ha a pasas kicsit is gyengebb, hajlani fog ra.


Nekem kicsit fura, az "exe" tudott rolatok?

14. Pico13
2013. okt. 10. 21:40
Én is ezt mondtam!!!
2013. okt. 10. 21:38
...mondjuk, édes tőle, hogy a terhességed utolsó heteiben közölte, hogy mindig is az exét szerette. Hiába életed nagy szerelme, ha ekkora tuskó, hogy ezt az információt nem bírta magában tartani még egy darabig.
12. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Pico13)
2013. okt. 10. 21:36

Nagyon durva... hát tényleg a baba legyen most a legfontosabb, próbálj meg rá koncentrálni.

Apuka meg támogasson csak nyugodtan, amennyire csak bír! Ne legyél szégyellős, se önérzetes, ha már így átbacott, legalább perkáljon.

2013. okt. 10. 21:24
Sajnálom ami veled történt.Szerintem felesleges ilyenkor mindenféle női praktikát bevetni.Foglalkozz a babáddal,az apjával legyél normális,mert most az az érdeked,hogy a gyereknek meglegyen mindene.Ha behúzod a kéziféket akkor ő is bunkózni fog.Sokan élnek úgy ,hogy normális emberi kapcsolatot tartanak az apukával,persze biztos nem könnyű ,de hidd el minden rendbe jön majd.Biztos lesznek nagyon de nagyon kemény időszakok.Egy pici baba érkezése sokszor még egy erős házasságban is embert próbáló tud lenni.Jön a sok aggódás stb.Ha anyagi gondjaid vannak még most szülés előtt keress fel szervezeteket mert később nem lesz rá időd.Ne szégyenlősködj,szólj nyugodtan a családnak,az ő családjának is a kialakult helyzetről.Sok sok kitartást kívánok.Fel a fejjel,az én sógornőm ugyanígy járt mint te csak 18 éve és csak 19 éves volt .Ma már nevetve gondol vissza ,persze akkor sokat sírt .De újra férjhez ment,sőt pici babával sokan udvaroltak neki.Tudom nem ez a tendencia ,de higgy magadban,elég erős leszel,hogy boldogok lehessetek.
10. Pico13
2013. okt. 10. 21:21
Köszönöm szépen!Sajnos nincsenek szüleim, a barátaimnak is külön élete van, többsége külföldön ráadásul!Teljesen egyedül vagyok, nem tudom mit tehetnék!Csak abban bízom, hogy az apuka nem hagy minket teljesen pénz nélkül!De ekkora csalódást én még sohasem éreztem, úgy érzem belehalok a fájdalomba!!!
2013. okt. 10. 21:20
Elötte semit se vetél észre h talán van egy harmadik már bocsi de akár milyen meszire van egy munka és kevés az idő egymásra azért egy ilyen fajta megcsalást észre lehet venni
8. Sorean (válaszként erre: 1. - Pico13)
2013. okt. 10. 21:15

Szia!


Nagyon sajnálom, ami Veled történt! Neked most végig kell gondolnod, milyen lehetőségeid vannak a továbbiakban. Kitől kaphatsz támogatást (nem feltétlen anyagiakra gondolok), ki segít át az első időszakon. Biztosan nem lesz könnyű, de a gyermekedért muszáj talpra állnod.

Szerintem ne forralj bosszút, ne tilsd el a gyereketeket az apukájától, mert rá is szüksége lesz.

Próbáld meg elfogadni, hogy ebbe a helyzetbe kerültél -ami nagyon nehéz- és megoldásokat, "támaszokat" keress. Ülj le azokkal, akiket szeretsz, akikre számíthatsz és tervezzétek meg az elkövetkező időszakot, már amennyire lehet...

Rengeteg erőt és kitartást kívánok!

2013. okt. 10. 21:15
Aki budapesti és hasonló helyzetben volt vagy van és lelkileg mellettem állna annak is nagyon örülnék!Teljesen egyedül vagyok és úgy érzem nem tudom végigcsinálni...:(
2013. okt. 10. 21:13

Beszéltetek már? Tényleg ezt akarja? ÉS akkor nem is dolgozott külföldön? Ha meg igen, hogy tudta megoldani a másikkal az együttlétet?

Mekkora egy gerinctelen ember...

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pico13)
2013. okt. 10. 21:13
Mikor derült ki ez az egész?
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Vuccli)
2013. okt. 10. 21:12
Vagy nem.
2013. okt. 10. 21:11

Sajnos nem hiszem,hogy érdekli...pedig én azt hittem szeretni fog minket!

Ráadásul nem tudom mit tudnék dolgozni hirtelen a baba mellett!:(

2013. okt. 10. 21:08

Teljesen érthető, hogy így ki vagy borulva... De most neked a babád az első. Bármi történik, ő a te

részed lesz, senki se érdekeljen, csak ő.

Meg fogja bánni a párod, hogy ezt tette...

Ne keresd, ne hívd, ne is lássa a gyerekét, ha megszületik. Hidd el, térden fog csúszni!


Most próbálj megnyugodni, minden rendben lesz! :)

2013. okt. 10. 21:03

Sziasztok!

2 hét múlva szülöm meg az első babámat!Eddig úgy tűnt minden a legnagyobb rendben van és lesz velünk!Apuka külföldön dolgozik, elég sokat, de mivel amikor itthon volt sok szeretetet és törődést kaptam tőle ezért nem gondoltam volna, hogy ezt teszi velünk!

Bérelt nekünk egy házat, tervezgettük együtt a jövőnket,nagyon boldog voltam és szerettem őt!

Kiderült, hogy ő végig együtt volt az exével, aki amikor megtudta, hogy gyereket várok tőle, kiborult, közölte, hogy nem hagyja, hogy a párom támogasson minket!Mivel már nemsoká szülök, fogalmam sincs hogyan élem túl ezt az egészet, vagy mi lesz a jövőben, mert a "barátom" azt mondta telefonban, hogy nyugodjak meg, ő támogat majd minket, viszont, ő mindig is az exét szerette és nemsoká el fogja venni!!!Sohasem bíztam még így emberben mint benne!Ő volt életem szerelme!:(

Ráadásul nem tudom mi lesz velünk ha hirtelen elhagy minket!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook