Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olvassátok el a sztorimat és kérlek adjatok tanácsot! fórum

Olvassátok el a sztorimat és kérlek adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. évi75 (válaszként erre: 59. - Almi20)
2008. dec. 1. 17:52

De azért mondtad hogy nem szakításról van szó, meg hogy te igazából szereted is őket és fogsz is menni hozzájuk stb...?

És mit mondtál, miért mész el? mit szóltak azon felül hoy kiakadtak?

60. Ada12 (válaszként erre: 59. - Almi20)
2008. dec. 1. 09:51
Hát nem lehetett egyszerű, de az a lényeg, h túl Vagy rajta. Mikor költözöl?
59. almi20
2008. dec. 1. 09:13

Na sikerült végre rászánnom maam és elmondtam!

De kiakadtak nagyon.... Egyből azt hozták ki a dologból, hogy biztos szakítani akarunk....

58. almi20
2008. nov. 30. 11:56

Segítsetek!

Hogyan mondjam el Anyukájának, hogy elköltözöm?

57. almi20 (válaszként erre: 55. - Évi75)
2008. nov. 26. 21:25
Ő is 22, mint én, de nem akar itt lakni Ő sem örökké.... Csak még kb másfél évet!
56. évi75 (válaszként erre: 54. - Missygirl.e)
2008. nov. 26. 09:11
Ez nagyon igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!
55. évi75 (válaszként erre: 50. - Almi20)
2008. nov. 26. 09:10

Így már érthetőbb a dolog!

Főleg ha apósjelölted sem beszél a mamikával, tuti nehéz élet lehet nálatok.

Jobb kilépni innen! Így el is hiszem, hogy nehéz saját életet élni. De ha a család ennyire összetartó, ami nem baj persze, de a párod is ezt az életet fogja mintázni. Ő mennyi idős? Ő sme ülhet mindig anyuci szoknyája mellett! Vag yesteleg ő is azt szeretné, hogy majd a saját családja és a szülei is együtt lakjon, mint most?

Ez tényleg nem egészséges.

2008. nov. 25. 23:33
"Jobb távolról szeretni, mint közelről megutálni......"
53. almi20 (válaszként erre: 52. - Julie114)
2008. nov. 25. 23:13
Hát igen, elhihetitek, hogy nem egyszerű az élet így...
52. julie114 (válaszként erre: 50. - Almi20)
2008. nov. 25. 23:11
Három generáció egy fedél alatt? Kettő sem egészséges!
51. almi20 (válaszként erre: 49. - Casela)
2008. nov. 25. 23:08

Ő is ugyanezt gondolja, csak nem akar vitába szállni az Anyukájával és inkább tűr...

Aminek szerintem nem lesz jó vége, én látom hogy csak gyűlik benne a feszültség és egyszer nagyot fog robbannni....

50. almi20 (válaszként erre: 48. - Évi75)
2008. nov. 25. 23:06

Na szóval...

A dolog lényege,hogy a Párom édesanyja még ennyi idős korában is az édesanyjával él, ez szerintem nem egészséges...

A Nagymama próbálja irányítani Őt és az életet itt nálunk, beosztja a feladatokat stb...

A kacifántosság ott van a dologban, hogy a Nagymama és a Párom apukája nincsenek még csak beszélőviszonyban sem! És az Apuka sem nézi jó szemmel, ami itt megy, dehát a Párom anyukája nem tud mit csinálni, mert két tűz között van....


Együtt nem tudunk elköltözni, a Párom nem jön velem albérletbe...elvből, mert azt mondja h inkább majd másfél év múlva veszünk egy lakást, mintsem h most albérletet fizessünk....

De én még másfél évet nem bírok ki így!

Mondtam neki h nem szívesen megyek Nélküle de ezt sem bírom már tovább!

Egy kis függetlenségre vágyom, sok nekem még ez a családi élet...Nálunk otthon nem volt ennyire bonyolult(vidéki vagyok)

49. casela
2008. nov. 25. 22:36
De egyébként a párod ugye ugyanezt gondolja, h azért ez így nincs rendeben, az anyja, a nagyi, meg a házimunkák, ugye neki is elege van kicsit, h nem tudtok nyugodtan meglenni? És ő is tenni szeretne ellene?
48. évi75 (válaszként erre: 46. - Almi20)
2008. nov. 25. 10:25

Mit jelent hogy mindnet a nagymama irányít?

Persze nehéz ha több generáció lakik együtt. de gondoltál arra, hogy akár a kapcsolatod végét is jelentheti ha elköltözöl?

Az adatlapod szeritn 22 éves vagy. nagyon fiatal vagy még. elötted az élet, buli, haverok...

döntsd el, mit szeretnél. mit vársz ettől a kapcsolattól.

az élet pedig egy örökös alkalmazkodás. a párodéknál is azt kell. nem tudtok ketten elköltözni és egy saját életet kialaítani?

47. almi20
2008. nov. 24. 20:03
ÁÁÁÁ nem bírom... itt mindent a Nagymama irányít!!!!
46. almi20 (válaszként erre: 45. - Évi75)
2008. nov. 24. 19:07

Nem örült neki...

De ma rájöttem, hogy muszáj elköltöznöm!!!

45. évi75 (válaszként erre: 43. - Almi20)
2008. nov. 24. 19:05
mi történt hogy káosz van? hogy fogadta a párod a bejelentésedet?
44. almi20
2008. nov. 24. 19:04

Elment a fűtés, azt próbáljuk újraéleszteni + a párom anyukájának munkahelyén káosz van és folyamatosan hívják telefonon....

Én meg szerdán költöznék, de nem tudom, hogy fogom ma neki ezt feltálalni..

Lehet hogy nem kéne????

43. almi20
2008. nov. 24. 19:00

Hu most meg káosz van itt Náluk, nem tudok neki most erről beszélni....:(

Páromnak már elmondtam, már csak a szüleinek kellene valahogy....

42. évi75 (válaszként erre: 39. - Almi20)
2008. nov. 24. 18:13

szia!

szerintem először a pároddal beszélj,

kegyes hazugság lehet, hogy ha azt mondod, itt a hideg idő, rossz igy sulba utazgatni naponta, arra gondoltál, hogy beköltöznél a koleszba hétköznapokra.

ez valahol igaz is lehet. de én még mindig azt mondom, hogy mondd meg neki őszintén hogy mi feszélyez téged!

egyrészt tudni fogja hogy őszinte vagy, bizalom alakul ki, ezzel a lépéseddel még mélyítheted a kapcsolatot.de én nem biztos hogy költöznék, ez egy kicsit megfutamodás a problémák tisztázása elől.

igazából nem tudom mi lenne a helyes.nem vagyok benne a mindennapjaidba.

arra készülj fel, tuti me, fognak lufit eregetni az örömtől ha előállsz az ötleteddel.

41. almi20
2008. nov. 24. 18:10

na jó de hogy kezdjek hozzá?

"Képzeld, úgy döntöttem, hogy elköltözöm....."

40. sariya
2008. nov. 24. 18:09
Őszintén..
39. almi20
2008. nov. 24. 18:06
Segitsetek!!! Hogy mondjam el ,hogy el akarok költözni???? :((((
38. almi20
2008. nov. 20. 22:36

Köszi a sok véleményt, úgy döntöttem, hogy kipróbálom a koleszt! Aztán ha nagyon rossz lesz úgy, még mindig van hova visszajönnöm, fele cuccomat itthagyom,így érezheti, hogy félig ittmaradtam.

De úgy érzem, hogy ezt a lehetőséget most ki kell használnom!

2008. nov. 20. 11:50
Nem tul kényelmes ez a barátodnak? Nagymama, anyuka, barátnő, mindannyian az ő kívánságait lesik.
36. pemete (válaszként erre: 34. - D879a0c5b4)
2008. nov. 20. 11:41
Az én párommal is meg lehet beszélni mindent, de senki sem szereti, hogyha folyton az anyukájára panaszkodunk:) Kitartást neked! Remélem sikerül jól kijönni ebből a helyzetből:)
2008. nov. 19. 21:50
Esetleg csináljátok egy darabig ti is az anyossal amit ő veletek, amikor egyedül szeretne lenni ne hagyjátok, egy perc nyugta se legyen, hátha rájön mit tesz veletek... Mi külön laktunk apóstól de folyton átjött akkor is amikor nem voltunk otthon, rendet csinált leszedte a fregolit kivasalt elrakta a bugyijaimat.... kértük ne tegye, köszönjük de nem szeretném...! Utánna nemis jött sűrün, ha jött is nem nyúlt semmihez.
34. d879a0c5b4 (válaszként erre: 32. - Pemete)
2008. nov. 19. 21:46

Háát... Amikor már kezd nem tetszeni, hogy sokat vagyok nyaggatva a soványságom miatt, akkor azért elpanaszkodom a páromnak :) Ő megérti, és próbál megvédeni is, amikor legközelebb szóba kerül... Igaz: hiába :D


Ebből csak azt akartam kihozni, hogy az én párommal az ilyen dolgok is megbeszélhetők... Nincs sok értelme titkolózni, elmondom neki mindig, mi nyomja a szívem :) Utána pedig együtt keresünk megoldást :)

33. Az anya (válaszként erre: 1. - Almi20)
2008. nov. 19. 21:43

Szia!


Próbáld meg elmondani a párodnak, h mi bánt és hátha akkor az anyukájának meg mondaná, h ne szóljon a ti dolgaitokba bele. Próbálj az anyós jelölttel is minél jobban ki jönni hátha szép szóból is ért, és ha minden kötél szakad akkor költözz koleszba.

Sok szerencsét!

32. pemete (válaszként erre: 31. - D879a0c5b4)
2008. nov. 19. 21:42

Ehhez csatlakozom én is , hogy kitartás:)

Annyit szeretnékmég mondani, hogy akármennyire istele lesz a hócipőd az anyósoddal, soha, de soha ne szidd a párodnak! Inkább gyere fel ide, itt vanerre egy fórum, ott írd ki magadból,és felejtsd el. De a párodnak soha egy rossz szót se, csak akkor, ha már nagyon eldurvul a mama:) Hidd el ez egy alapszabály, tapasztalatból tudom:p

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook