Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kérhetek azonnali traffipax kihelyezést a rendőrségtől? fórum

Kérhetek azonnali traffipax kihelyezést a rendőrségtől? (tudásbázis kérdés)


1 2
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 11:16
Miért nem szóltál és kérdeztél tegnap este a Teve utcában?
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Auróra2010)
2021. ápr. 5. 11:13
Jó ötlet!
2021. ápr. 5. 11:12

Nem mintha igazat adnék, de irod, hogy késő este randaliroznak. Én inkább a helyedben a kijárási tilalom megsértését jelenteném be.


Onnan az ötlet, hog házunk előtt a rendőrség éjfél körül szinte gépkocsit megállit és igazoltat.

2021. ápr. 5. 11:12

Tegyük a kezünket a szívünkre, és valljuk be azt, h a körút-közeli lakások arról híresek, h csendesek/nyugodtak, leginkább a falusi/tananyai-élethez hasonlóak.

Na most ha valaki sonka/tojás-mérgezésben szenved, annak lehet h más a véleménye.

12. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 11:09

Egy átlagos péntek estén 7-8 körül a Hungária körúton sokszor még állnak az autók a dugóban, nemhogy 150-nel kereket csikorgatnának, kackac.


Hoxa is állíthatna már rád egy traffipaxot!

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
2021. ápr. 5. 11:07
Azt az ügyet már megoldottam, most új problémák érnek minket azóta.
10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 11:05
Te vagy a tegnap esti béemvés?
9. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 11:04
Nem volt elég tegnap este a Teve utcában? Minek jöttél el egyáltalán onnan?
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 11:03

Menj be este a Teve utcába, tegyél feljelentést!


99,5/N

7. unom
2021. ápr. 5. 11:00
Unalmas...
2021. ápr. 5. 10:59
remélem meg fogom tudni akadályozni hogy a bűnözők gyorsulgassanak.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2021. ápr. 5. 10:58
budafokról költöztünk oda. erre azért nem számítottunk!
4. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 10:57

Hungária krt.

Amikor ide költöztetek, akkor ti tényleg arra számítottatok, hogy csendes és idilli vidéki életetek lesz?


Gondolom nem pestiek vagytok...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2021. ápr. 5. 10:57
köszönöm.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 10:56

Kérhetsz.

Hogy kapsz-e, az egy másik kérdés.

2021. ápr. 5. 10:54

A Hungária körút mellett lakunk egy lakásban. Nyugodt családi életünket péntek esténként, de gyakran hétvégén is gumi csikorgás zajai és egyértelmű gyorsulás hangjai zavarják meg. Rendszeresen. Sajnos már évek óta ez megy és nagyon kezdem unni. Ostoba fiatalok és meg ostobább gazdag felnőttek szórakozása ez. Mi kicsit sem vagyunk gazdagok! Nem tudom ezek mit képzelnek magukról!

Átlagos péntek estén 7-8 körül kezdenek el hallatszani ezek a zajok. Dudálnak, visszaszámolás szerűen, össze vissza, gumit csikorgatnak hangosan és gyorsulnak 150-re.

A gyerekek kíváncsian kérdezik mi az én meg mondom hogy ilyenkor a rendőr bácsik gyakorlatoznak hogy el tudják kapni a bűnözőket. Illetve nem engedem őket az ablakhoz nehogy egyszer meglássák az igazat.. Egyszer Bence fiam majdnem felnyitotta a redőnyt de olyan ideges lettem hogy rá csaptam a kezére.

Idős édesapám ilyenkor szokta befejezni a délutáni alvását. Sokszor a gumi csikorgásokra meg-meg rezzen, aztán teljesen fel is ébred.

Nem hagyják pihenni az embert. Ez az egész felháborító! Nem beszélve a balesetveszélyről.


Kérhetem a rendőrséget hogy helyezzenek el állandó traffipaxot a házunk elé hogy véget vessenek az ilyen fajta versenyeknek? Nagyon örülnék neki ha igen. Tervezem hogy beszélni fogok a rendőrséggel, minél hamarabb, és legközelebb már kihívom őket és kérem hogy legyen traffipax.


45/N

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook