Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek légyszi! Rendőrségi ügyben!!! fórum

Segítsetek légyszi! Rendőrségi ügyben!!! (beszélgetős fórum)

1 2 3
62. Vikianya (válaszként erre: 50. - K.tünde78)
2010. szept. 5. 21:16

én azt mondom, hogy egy átlag ember számára bármikor gyártható hamis levél, az se tünne fel a legtöbbnek, hogy köze sincs az eredetihez. Ezért írtam, hogy érdemes pl az iktató számra rákérdezni, mert abból kiderülhet pl az, hogy az igazin 6 szám van, a hamisan meg 5.

Ez olyan, mint hogy ha nem láttál még Fontot, akkor akár Kis Pista is lehetne a pénzeken, az se tünne fel

2010. szept. 3. 23:22
Aki a hazugságvizsgálaton elbukik az már nem megy onnan haza !Nem hiszem hogy 3 év múlva vennék észre hogy jelzet a gép!
60. k.tünde78 (válaszként erre: 58. - Krisztina:))
2010. szept. 3. 20:56
Jó éjt Drága!És nyugodj meg,lépj túl az egészen,nem is tudsz róla,ha meg felhozzák közöld nem érdekel az egész,van saját életed és problémád nincs szükséged még máséra is.
59. k.tünde78 (válaszként erre: 54. - Krisztina:))
2010. szept. 3. 20:50
Jaaaaa,ezek szerint a nővéred még nem állt a saját lábára csak Te????Ez nagyon érdekes szemlélet.Akkor ha neked kellene tényleg segítség Te nem kapnál,de a Tesóka az igen.Már eleve az gáz,hogy egyáltalán belekeveredett a sógorod a saját nagymamája meggyilkolásába.Ok nélkül nem vádolnak meg senkit,a legjobb esetben nem bizonyítható a büncselekmény,de ettől még ott van a kérdés,hogy hogyan is keveredett bele az ügybe.
2010. szept. 3. 20:47

Köszönöm k,tünde78 ez jól esett!

Jó éjt mindenkinek megyek kialszom magam és nem foglalkozok velük!

2010. szept. 3. 20:47

Mint már valaki korábban írta a hazugságvizsgáló azonnali eredményt ad és igazán nagy nyugalmi képesség kell ahhoz, hogy azt ki lehessen cselezni, ritka az aki ezt megcsinálja.


Valószínű találtak valami mást, vagy mikor újra kihallgatták (bár ezt ok, gyanú nélkül lezárt ügy esetében nem szokták) felmerült valami,a mi edig nem vagy mást mondott és kiderült a baki!


De, még az is elképzelhető, hogy a pénzre hajtanak!Sőt..


nem bántásként, de ha a szüleid hagyják magukat "kifosztani" és nem látnak a szemüktől, azzon Te már nem tudsz segíteni!És ahogy elnézem, Te leszel a "rossz" kislány, miközben a sógorodat vádolták/vádolják gyilkossággal!


Inkább maradj ki belőle, nyelj egy nagyot!


(a szüleid meg kérjék el az idézést, és hívják fel a rendőrséget, hogy valós e, bár büntető ügyben nem nagyon adnak infót, de a közvetlen telefonszámból megtudhatják a nyomozó/vizsgáló valódiságát, bár talán személyesen jobb lenne, mert már a portán megmondják, hogy valós e az idézés)

56. k.tünde78 (válaszként erre: 51. - Krisztina:))
2010. szept. 3. 20:45

Na tudod mit,ne foglalkozz az egésszel.Ha Te leszel a bünbak azért,mert hitetlen vagy velük szemben ,s szeretnéd ha anyuddal tisztességesen bánnának,akkor így jártak.A Te lekiismereted tiszta legalább,és ne aggódj ezen az egészen,már csak azért sem,mert ha úgy dönt anyukád akkor Te a fejed tetejére is állhatsz akkor is ad nekik még úgy is,hogy a leke mélyén biztos tudja hogy ez megint csak egy átverés.

Nem vagy rossz,majd rájönnek Ők is,csak akkor már sajnos késő lesz(megint csak).

55. era06 (válaszként erre: 51. - Krisztina:))
2010. szept. 3. 20:41

válaszolj húgodnak



Hiszem ha látom a hivatalos papírt!!

2010. szept. 3. 20:41
Vagyis ők így gondolják én már a sajár lábamra álltam és úgyse hallgatnak rám
2010. szept. 3. 20:40

nah ez meg a másik ha igaz az egész akkor anyámék tuti segítenek nekik mindenbe!

Én hiába beszélnék!

Hiszen nekem már nincs hozzájuk sok közöm hiszen 16 évesen elköltöztem és úgyse hallgatnak rám!

Én nem számítok semmi!:(:(

52. era06
2010. szept. 3. 20:39

szerintem két lehetőség van

1. kamu, így akarnak pénzt kicsikarni

2. új bizonyítékot találtak, ami neki nem jó

2010. szept. 3. 20:36

Nah mostmár elegem van!

Elegem van a családból!

nem is érdekel az egész!

Húgom most olvasta hogy mit írtam és összeveszett velem hogy miért másnak hiszek miért nem a saját tesómnak!

Hát pedig ő is tudja a sok kamut amit eddig megtettek a pénzért!

Miért én vagyok a rosz ha most nem hiszek nekik?

ÁHHH:(

50. k.tünde78 (válaszként erre: 32. - Vikianya)
2010. szept. 3. 20:35

Nehülyéskedj már az ál levél nem téveszthető össze egy hivatalos levéllel.

A hivataloson ott van minden,ügyirat szám-ügyintéző s annak elérhetősége amit/akit szintén rögtön fel lehet hívni az "ügy" iránti érdeklődés miatt.Még ha nem is adhat ki teljes infót annyit elmondhat,hogy valós e az ügy vagy sem.

2010. szept. 3. 20:34
Sziasztok. Átolvastam az egészet, és amennyire értek ezekhez a dolgokhoz, a hazugságvizsgáló eredménye azonnal megvan, fehéren-feketén, tehát abba nem hogy három év múlva, de még egy hét múlva sem kötnek bele. Ha új bizonyíték merül fel, akkor arról értesítették volna anyukádat is, hiszen-mint közvetlen hozzátartozónak- arról tudnia kellene. A sógorodék állítása több, sőt minden ponton sántít. Ha azonban megvádolták volna esetleg valóban új bizonyíték esetén-ami nagyon lehetetlen, akkor komoly bizonyítéknak kellene lenni ellene, ami szinte már azt feltételezi, hogy köze van az eseményekhez, ami esetén valóban segíteni akarnátok egyáltalán neki?
48. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 44. - Era06)
2010. szept. 3. 20:32
Büntetőügyben ill. nyomozati szakban senkinek nem adnak tájékoztatást a nyomozás folyamatáról.
47. Krisztina:) (válaszként erre: 46. - Mimmo33)
2010. szept. 3. 20:32

hát most hogy mondod lehet lehet megint kihalgatták!

jajj mostmár nem tudom!

46. mimmo33 (válaszként erre: 16. - Krisztina:))
2010. szept. 3. 20:30
Bár nem értek hozzá, de valszeg úgy derült ki, hogy hazudott-ha hazudott- a hazugságvizsgálaton, hogy új bizonyítékot találtak, és ellenmondásba került a 3 évvel ezelőtti vallomásával...De csak gondolom
2010. szept. 3. 20:29
Nem nem az én anyukámé hanem sógorom annyának az anyja
44. era06
2010. szept. 3. 20:26

A nagymama, az anyukád édesanyja volt?

Ő is érdeklődhet a rendőrségen, hogy hogyan halad a nyomozás.

43. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 39. - Krisztina:))
2010. szept. 3. 20:25

Egyáltalán nem bonyolult.


Anyukádtól pénz kellene valamire, aljas módom próbálkozik a testvered.


Anyukádat megvezetik: ad pénzt és a háta mögött kiröhögik.


Anyukádnak felnyílik a szeme: nem ad, lehet utálkozni. Szar dolog, de nem bonyolult.

Egyszerü, mint a raklap.

2010. szept. 3. 20:23

A poligráf önmagában nem elég bizonyítási eszköz a büntetöeljárásban, az egész hatalmas kamu.


Új bizonyítékok felmerülése esetén lehet újra kezdeni az egészet, de szerintem itt erröl szó sincs, az anyukádat akarják átverni. Ennyi.


Van kirendelt ügyvéd, szóval még az sem kellene, ha igaz is lenne az egész történet, mint ahogy nem az.

41. Anyky (válaszként erre: 40. - Emily)
2010. szept. 3. 20:21
Egyszerre kattog az agyunk? :-)
40. emily (válaszként erre: 35. - Anyky)
2010. szept. 3. 20:19
Pont ezt akartam írni én is! :)
2010. szept. 3. 20:19

Jajj érzem ez nagyon bonyolult ügy lesz a végére!

Mert anyám mindig ad és hát nehéz lesz kideríteni mi is folyik itt!

Áhh legem van az egész családból már!

38. Krisztina:) (válaszként erre: 34. - Vikianya)
2010. szept. 3. 20:18
ÁÁÁ nem hiszem
37. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 36. - Vikianya)
2010. szept. 3. 20:17
Akkor már ketten vagyunk.
36. Vikianya (válaszként erre: 33. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 3. 20:15
én is így gondolom
35. Anyky
2010. szept. 3. 20:15
Én sem vagyok szakértő, ezt előre leszögezem, de szerintem csak pénzt akarnak kicsikarni Anyukádból. Én a helyébe még csak el sem kérném azt a levelet, egyszerűen nem foglalkoznék a kérdéssel. Oldják meg maguk, ha mégis ügyvédre van szüksége. Semmiképp nem adnék pénzt nekik!
34. Vikianya (válaszként erre: 31. - Krisztina:))
2010. szept. 3. 20:14
ne tedd, hátha ő volt mégis annó a tettes :S
33. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 30. - Vikianya)
2010. szept. 3. 20:14
A hazugságvizsgáló eredményéről kötelesek a vádlottat azonnal tájékoztatni, és meg is teszik.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook