Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kereskedők, kereskedelmi dolgozók fóruma fórum

Kereskedők, kereskedelmi dolgozók fóruma (beszélgetős fórum)


1 2
7. CILUSKA (válaszként erre: 6. - Tina68)
2007. jún. 19. 21:19

Gratulálok a hozzáállásodhoz ehhez a hivatáshoz.

További sok sikert és sok megrendelőt kívánok !

2007. jún. 18. 17:05

Több mint 20 éve dolgozom a kereskedelemben. Én is voltam, eladó, áruátvevő, pénztáros, boltvezető, áruházvezető is. A kereskedelmet már az anyatejjel szívtam magamba, mert a szüleim is, és a családom több tagja( párom, apósom, anyósom, sógornőm:-) ), is a kereskedelemmel foglalkoztak(nak). Én is azt szeretem, amikor közvetlen a vevőkkel kell foglalkozni,és főleg azt amikor el is fogadják, és azt amikor van rájuk időm.

Én bármit el tudok adni bárkinek:-)

Imádom , és nem szakmának tartom, hanem hivatásnak.

2007. jún. 17. 11:27

Én több mint 40 évet dolgoztam a kereskedelemben.

Ezt tanultam, voltam eladó, boltvezető, ellenőr, vállalkozó. Jó pár üzletet nyitottam, a legtöbb most is működik.(más üzemelteti)

Nagyon szerettem ezt a munkát és úgy érzem, a vásárlók is szerettek.

Sajnos a sok állás, munka elkoptatott. Most rokkantnyugdíjas vagyok, de nagyon szeretnék még dolgozni, vevőkkel foglalkozni. A "hagyományos" üzletet szeretem, ahol az eladó és a vevő közvetlen kapcsolatban van.

2007. jún. 4. 14:20
Én 16 éves korom óta/most 37 vagyok/vagyok kereskedelmis! Eleinte egykis presszóban dolgoztam amit imádtam! Aztán jött a gyerkőc és azóta közértre váltottam. Szerintem ez nehezebb mint a vendéglátó. Most még 1 évig itthon vagyok aztán az a tervem hogy valamit nyissak. De még ponos elhatározás nincs. Egyszóval: szeretek kereskedő lenni.
2007. jún. 4. 11:03
24 éve dolgozom boltban,egyszerüen imádom csinálni.10 éve mint boltvezető tevékenykedem.A 24 év alatt eltudjátok képzelni menny minden történt már.
2007. máj. 31. 22:23

Én a kereskedelemben dolgoztam szeretem ezt a szakmámat most picivel vagyok ithon de néha be segitek nagyon szeretek elado lenni

néha vanak hülye hejzetek s vevök kiket meg fojtanék

de a vevö vevö az elado kiszolgája öt akármijen

2007. máj. 31. 22:11

Biztosan sokan vagyunk itt a HOXÁN, akik ezt a nagyon nehéz, de szép munkát végzik nap mint nap.

Beszéljük meg örömeinket, bánatainkat, sikereinket, kudarcainkat.

Természetesen a kívülállók /vásárlók/ hozzászólásait is várjuk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook