Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kerekebb popsit szeretnék! fórum

Kerekebb popsit szeretnék! (beszélgetős fórum)


1 2
57. Barát.Á. (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2015. dec. 18. 17:03
Ok a német szépen megy, két nyelvjárásban is. ;)
56. Barát.Á. (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2015. dec. 18. 17:01

Nem vagyok diszlexiás, csak 9 évig németül beszéltem szinte kizárólag Bécsbe és Nagyival, néha szülőkkel is. Meg kicsivel előtte 6 évig többet németül mint magyarul két tan nyelvű iskolában. SOTE-ÁOK 2 szemszter, mentőápoló, mentőtiszt végzettségem van magyar, és osztrák több irányű szakápoló ás (NFS) baleseti sürgősségi ápoló kintről.


Viszont olvasom a könyveket mind a két témában.


És aerobiknál nem nagy betűvel van első sorban oda írva. "Csak nagyon rugalmas, nagy csillapítású légbetétes cipőben csinálja vagy talajon!", vagy a futásnál. Mert a gerincét és teljes központi idegrendszerét rázza szét, nem beszélve a térd és további ízületekről.

55. gilingalang (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2015. dec. 17. 14:22

Nem kritizáltam,hanem véleményt nyilvánítottam!

Ami lehet pozitív és negatív!Amihez épp úgy mint Neked, Nekem is van jogom!


Nem szép a csaj, egyszerűen vicces és groteszk derék alatt!Szebb,ha kisebb!De vannak olyan pasik akik ezt szeretik!Nem vagyunk egyformák!

54. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Barát.Á.)
2015. dec. 16. 19:39

Ne terelj már! Csak megjegyeztem, hogy nem létezik tisztán egy testalkat típus, te meg nem vagy fitness guru, innentől le is zártam. Nem zavar, ha kampányszerűen edzel, mert nem érdekel annyira, de néha akkorákat mondasz, hogy majd kiesik a szádon, általában átgörgetek rajta, csak most válaszoltam. Sebaj, legközelebb le sem állok vitatkozni, mert kár bele, na.


Kétajkú...legalább egyet beszélnél jól!

53. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Unom)
2015. dec. 16. 19:34

Még nem, de annak készülök. Tavasztól, ha sikerül, már edzőként dolgozhatok (pedig más az eredeti szakmám de nem ijedtem meg egy kis váltástól). De nem úgy, hogy elolvastam pár könyvet. Én pl. gyerekkorom óta sportolok és majdnem 20 éve súlyzós edzés lett belőle és én nemcsak bikiniszezonban vagyok sportoló. Sőt, amíg papíron nem vagyok edző, nem is fogom kijelenteni, hogy ez a szakmám. Elég gáz, hogy valaki, aki elvileg fizikusnak készült, vagy minek, az egyetemen elvégzett 2 szemesztert, aztán úgy döntött, hogy ő mentős lesz, hébe-hóba ugrál valamire, kijelenti egy nő testalkatáról, hogy az márpedig mi, és a mondandóját megspékeli azzal, hogy a szakmája ebbe vág... A fizikával vagy a mentősséggel kapcsolatos?


Mindegy, hagyom a francba mert Barát á-val képtelenség vitatkozni, diszlexiás, zavarosan ír és szerintem ő sem érti, amit ír.

2015. dec. 16. 19:30
Valamiért pasival könnyebb találni? Vajon miért, mert még több tudós pasi van. ;)
2015. dec. 16. 19:29
50. Barát.Á. (válaszként erre: 42. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 19:28
49. Barát.Á. (válaszként erre: 46. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 19:24

Nekem a kedvenc hobbim a tanulás. Mi itt Ausztriában adunk dietetikus tanácsot. Alap, mert a esemény után is változik a táplálék/tápanyag szükséglet. És mi az amit nem szabad vagy kell fogyasztani. Ehhez alap tudni, a normál étrendet is.

Sok tájegységen sok népcsoport, egy alkati csoportba tartozik, Amazóniától, a csendes óceáni sziget világon át, Afrika egyes régióin át, egész lapföldig. Vagy ott vannak egyes japánban vagy észak-amerikai natív american törzsek. Érdekes amúgy az ausztrálidoknál meg van mind a három típus, de más arányban. Amíg az emberek szelektálódtak, egyes vidékeken a háromból volt, van hogy egy, vagy valamelyik kettő élt csak meg. - és ez bármelyik kombináció lehet. Európa zömében önmagában nem ilyen hely. De történelmi korok is szelektáltak.

48. gribedli*** (válaszként erre: 45. - Barát.Á.)
2015. dec. 16. 19:09
Igen, pont erre gondoltam. Pontosan úgy dől belőled a sok "okosság", mint aki 2 évet sportolt valamicskét (aztán abbahagyta a francba), meg elolvasott pár könyvet...
47. unom (válaszként erre: 46. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 19:07
Megkérdezhetem te hol tanulsz? Edző vagy?
46. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Barát.Á.)
2015. dec. 16. 19:05
Nekünk úgy tanítják, hogy a világon senki sem sorolható be tisztán egy típusba, de egy mentős ezt jobban tudja. Legközelebb ha balesetem lesz, kérek a mentőstől edzéstervet és étrendet, hátha...;))) Szupcsi!
45. Barát.Á. (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 19:03
2 évig keményen sportoltam, igaz magas ugrottam, ezen kívül fitnesz könyvből tanultam tornázni, aztán találtam jobbat. Olvastam több ilyen könyvet, írnak sok butaságot egyesek, mások meg szinte hibátlanok. - Ügyeletben jó, mert ez úgy-e könnyű olvasni való. Úgy hogy egy racionális rálátásom is van, kettő tapasztalatom, három szakirányú olvasottságom.
44. Barát.Á. (válaszként erre: 42. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 18:57
Van, csak nem egy ennyire kevert országban. Én is kevert vagyok.
43. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Barát.Á.)
2015. dec. 16. 18:46

Bocs, nem idevàg, de valahol írtad, hogy 2 szemesztert végeztél el, vagyis nem végezted el a sulit, hanem nekiàlltàl mentőzni.


A mentős mióta fitness edző vagy táplálkozási szakértő? Ezt 2 szemeszterből vágod így? Ráadásul úgy, hogy te fizikusnak készültél?

42. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Barát.Á.)
2015. dec. 16. 18:32
Nem létezik tisztán endomorf alkat, de szerintem ő nem annyira az, mert az endomorfok is hasra híznak ès hosszú lábúak általában, a csajnak meg inkább rövid lába van. Szimplán attól, hogy erős alkat, nem endomorf.
41. unom (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 18:22

Ez a véleménye, így odaillett. Nem PC, de ez inkább jó pont szerintem.

Épp amit az első bekezdésben írsz, az a genetika :)

Tudom magamról, sok erőbefektetéssel milyen lennék, egész más, mint ez a csaj. Épp ezért irigylem.

40. Barát.Á. (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 18:21
Naturálisan endomorph.
39. Barát.Á. (válaszként erre: 36. - Unom)
2015. dec. 16. 18:20
Meg ha klónok lennénk.
38. Barát.Á. (válaszként erre: 34. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 18:19

Sportoltam, és szakmám is.


Anatómiát még el is végeztem.


De helyi izomépítés van, de helyi zsírégetés nincs.


Van egy sorrend ahogy lerakodik a zsír, és egy másik ahogy elégetjük.


Egyszerűsítés alma és körte kövér.


Mert az emberek harmada először arcról fogy például, és pont ők utoljára arcra híznak nagy mértékben. De egy nagy fogyókúra kis +1-2 kiló visszavételével, újra nem lesz sovány az arcuk.

37. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Unom)
2015. dec. 16. 18:15

Nem kell, tényleg. Én nem lennék ilyen, eleve vékony testalkat vagyok, nagy valószínűséggel ugyanúgy edzem és kajálok mint a képen a csaj, csak az én alkatom filigrán, kicsit eltérőbb az összkép.


Mégis egyszerűen nem tudom rámondani, hogy fúj, mert már eleve a munka, amit beletett, az nem fúj, és nőből meg tényleg sokfajta van, nem kell egyformán kinézni, csak más az, amikor valaki úgy duci, hogy tesped, eszik, meg megint más, amikor valaki úgy plus size fitness modell, hogy minden perce erről szól. Az "iszonyat" szó semmiképp nem illett oda.

36. unom (válaszként erre: 35. - Barát.Á.)
2015. dec. 16. 18:14
Pontosan. Unalmas lenne, ha mindenkinek egyezne az ízlése.
35. Barát.Á. (válaszként erre: 33. - Unom)
2015. dec. 16. 18:13
Addig jó amíg sok félék vagyunk, és úgy tudunk boldogak lenni. Ízlésben, és kinézetben, és minden másban is.
34. gribedli*** (válaszként erre: 31. - Barát.Á.)
2015. dec. 16. 18:07

Persze, kell hozzá heti 6x2 óra genetika meg napi 6x kiadagolt genetika:))) izzadással megspékelve.


A többi genetika csak 10% ebben az egyenletben.

33. unom (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 18:05

Nem kell, hohy mindenkinek tetsszen egy kép, ízlések és pofonok.

A ducis képek, amiket említettél, gázosak nagyon.

32. Barát.Á. (válaszként erre: 15. - 123e772adb)
2015. dec. 16. 18:05
Latin fitness sytle.
31. Barát.Á. (válaszként erre: 11. - 123e772adb)
2015. dec. 16. 18:03

Ahhoz genetika is kell, mert ő hasra nem hízik, de popón van azért jó pár kiló zsír is.


Nekem nyáron heti egy fél nap túra, amúgy három, mostanában csak kettő és picire a pocakban vigyázva csinálva (gyakorlatok is vannak elhagyva) tornával kerek a popsim.

30. gribedli*** (válaszként erre: 29. - 123e772adb)
2015. dec. 16. 18:02

Vegyél egy éves bérletet és akkor muszáj lesz elmenni edzeni! De olyan helyre menj, ahol vannak helyes srácok, így gyakrabban mész;)))


És szép lassan meg is lesz az!

29. 123e772adb (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2015. dec. 16. 17:55
Àhh túl lusta vagyok, motivàlatlan. Még ez a kép sem segît, pedig basszus...:)
28. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Gilingalang)
2015. dec. 16. 17:47

Könnyű kritizálni, főleg úgy, hogy valaki nem tudja, mennyi meló van egy ilyen testben, de szerintem egy majdnem 70kilós alacsony nő inkább nézzen ki így, minthogy szétfolyjon.


Bár én nem azt a képet néztem, amit linkeltél, hanem több képet, amit a net kidobott, rendben van. Ezerszer jobb ez, mint azok a fb-s photoshoppolt duci nős vignetták, ahol poénkodnak, hogy a kutyák játszanak a csontokkal, de nem feszesen ducik képei vannak, hanem kikozmetikázott retusált ducis képek lusta nőkről.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook