Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kerek popsi, nagy cici! L-es méret felett is csinosan. Gyere ide, és szeresd magad úgy, ahogy vagy! fórum

Kerek popsi, nagy cici! L-es méret felett is csinosan. Gyere ide, és szeresd magad úgy, ahogy vagy! (beszélgetős fórum)


167. Styxia (válaszként erre: 164. - A0c1361e44)
2012. máj. 4. 14:49

Amikor én meghíztam - mert depis voltam és munka nélküli- akkor akármennyire is hülyén hangzik évekig nem vettem észre magamon hogy mennyire meghíztam...még mindíg 40-42-es méretü ruhákat akartam venni, amikor már régen 46-os kellett...


Nekem elég sok idö kellett mire pszcyhológiai értelemben is felfogtam a hízást...ebben mondjuk az segített hogy megnézegettem a magamról készitett fényképeket.


Hogy a fórum indító kishölgy tovább akar-e hízni vagy sem nem tudom...de a képeit én is megnéztem és én a méretét olyan 44-46-osra saccolom az pedig testvérek között is XL-XXL bár ez a ruhától is függ...néhol lehet hogy XXXL is kell...nah de nem tartom tragédiának ezt sem.


Nekem pl. 50-es felsö kell a melleim miatt, és nagyon nehéz egy értelmes szép felsöt találni mert, vagy hasban ál jól de kifolyik belöle a mellem, vagy pedig mellben jó de úgy áll rajtam mint egy sátor;(

166. Mazsinka (válaszként erre: 165. - E57e061615)
2012. máj. 4. 14:49
És a ropi nő válaszol: jaj, bármit eszem, nem hízok, egyszerűen hiába! De sajnálom szegényt. A duciknak meg nemcsak a hátuk mögött szólnak be. Pl. nekem volt olyan, hogy mondták: de meghíztál! Lazán, és nem a hátam mögött.
165. e57e061615 (válaszként erre: 157. - Styxia)
2012. máj. 4. 14:43
Megnyugtatlak, a "ropi" nőknek lazán beszólnak idegenek is, hogy pl. miért nem eszel rendesen. A kövér mögött esetleg összesúgnak.
164. a0c1361e44 (válaszként erre: 157. - Styxia)
2012. máj. 4. 14:39

Zora egy másik fórumában ezt is tettük, mindaddig, amíg nem közölte, hogy ő még hízni akar, mert akkor lesz igazán szép.


Nem, nem hiszti, nem bunkóság, hanem egyszerűen az az igazság, hogy nem csak nem esztétikus az általa áhított méret, hanem az egészségére is káros. És igen, pont annyira, mint a dohányos vagy iszákos terhes, valamint az anorexia és bulimia is.


Ma pl. láttam gy nőt, aki oldalról nem volt 10 cm-nél. Nem tudom, hogy direkt lett e ilyen vékony, ő a másik véglet.


Van a normál testalkat, ami persze egyénenként is változó. 165 cm-hez nem 50 kilósnak kell lenni, de nem is 90 kilónak. Ugye ebben egyet értünk.


Ha szerint most azt mondom Zorának, hogy ne vegyen fel farmer sortot, mert az nagyon előnytelen az ő testalkatához, akkor mit fog tenni?

Megmondom: fel fog háborodni, mert ő jól érzi magát a szűk farmer sortban, mert szerinte szép, ha bevág a sort mindenhol és látszik, hogy szétfolyik a combja, valamint az is szép szerinte, ha nincs akkora sort, ami eltakarná igencsak nagy fenekét.

A probléma ebből adódik és nem a súlyából, hanem abból, hogy szerinte ez így szép és szexi, valamint abból, hogy elhiszi azt is, hogy az ő súlyára rámegy az L-es ruha és csak nagyon elszabott ruhák esetében kell csak XL-es és eszébe sem jut, hogy neki már az 5XL is kicsi.


Nekem mindegy ki mekkora, elhiszem, hogy így is boldog, így is szereti magát, illetve szeretik mások is, de ne szajkózza, hogy ez így van rendben.

Egy ilyen méretű nő sosem nőies, sosem csinos és sosem szexi, ezt kell fogadni...

2012. máj. 4. 14:35
Én nyáron melóztam egy gyárban, kemény fizikai munkát végeztünk. A sovány munkatársaim szalonnát reggeliztem fehér kenyérrel, s a nyár végére még fogytak is öt kilót. Én zöld almát reggeliztem, szőlőt, barackot minden nap. Két órára már kopogott a szemem. Kettőt találhatsz, hogy ért-e valamit.
162. Styxia
2012. máj. 4. 14:34
Az pedig hogy kinek mi a "hepi" megintlehet vita tárgya mert ugye, azért azt nekem ne magyarázza senki hogy az olyan jó dolog egésznap két saláta levelet enni mert attól retteg hogy meghízik...de az se lehet boldog aki reggeltöl estig zabál és alig van 50kilós mert anyagcsere problémája van...csak ezekröl nem beszélünk mert ez most passzol az "ideálba"....
161. Styxia (válaszként erre: 159. - Globus)
2012. máj. 4. 14:32

Nah szóval...azért elöször is a túlsúlyt kéne definiálni...

Én pl. voltam 70kiló a 159centimhez és, ez ugye elvileg +20kiló mégis teljesen sportos voltam és nem voltam dagadt....de én ilyen alkat vagyok ha beledöglm sem leszek soha vékony, mert gyerekkoromtól sportoltam meg kemény fizikai munkát dolgoztam...


viszont pl. vannak olyan sportolók is akik ugye nem tulsúlyosak..viszont papíron van rajtuk +10kiló felesleg....


szóval szerintem nem kéne ezen cirkuszolni...

160. Hello Titti (válaszként erre: 159. - Globus)
2012. máj. 4. 14:29
egyáltalán nem happy ..és nem egészséges...
159. globus (válaszként erre: 157. - Styxia)
2012. máj. 4. 14:26

Ez jó, de nem Mauritániában vagyunk.

A baj abban rejlik, ha egyértelmű túlsúlyt vidáman elfogadunk, meg sem próbálunk tenni ellene. Sőt, bizonygatjuk, hogy így hepi.

158. Styxia
2012. máj. 4. 14:25
*mauritánia
157. Styxia
2012. máj. 4. 14:23

Egyrészt ott kedzem hogy valóban vannak az elhízásnak is egészségügyi következményei, pont úgy ahogy mondjuk a testépítésnek, a dohányzásnak az alkohol fogyasztásnak és..és..és...

Itt nem arról van szó hogy a dagadt vagy már tényleg betegesen dagadt (150-200kiló feletti) embereknek nem kéne leadni de(!) abba lehetne már hagyni ezt a fajta hisztériát a túlsúlyos emberekkel kapcsolatban.


Érdekes hogy, azokkal a nökkel miért nem hisztizik senki és bunkózik akik koplalnak, többféle hiánytünetük van, vagy éppen az egészség jegyében mindenfélével mérgezik magukat....de akkor mondjuk az is érdekes hogy, azok akik terhesen dohányoznak meg isznak kevesebbet vannak piszkálva mint a túlsúlyosnak mondott nök...


Ma ha egy nö azt meri mondani -súlytól függetlenül- hogy elégedett magával, akkor majdnem elmebetegnek de legalábbis nagyképünek titulálják, mert a kozmetika és szépségipar ebböl él...abból hogy mi nök állandóan elégedetlenek vagyunk magunkkal...


Itt nem lehet arról vitázni hogy az 50kilós a 80kilós vagy a 125kilós ember jobb ember-e, vagy jobb dolgozó, okosabb-e söt arról sem hogy ki szebb vagy csinosabb mert, mindenkinek más és más a csinos.Továbbá igenis a klutúra és a társadalom amiben élünk az határozza meg hogy mia a számunkra elfogadható és követendö ideál...

Pl. a nyugati kultúrákban egy testesebb nö a: lustaság, a hanyagság, az ápolatlanság, butaság, lassuság, megtestesítöje....más kultúrákban pl. mautarániában ott a testes nö a : termékenység, nagylelküség, melegség, anyaság, gazdagság megtestesítöje, és ennek módja szerint ott kimondottan hízlalják magukat a nök, mert a férfiak csak dagadt nöket akarnak feleségnek.


Szóval szerintem értelmesebb itt egymásnak öltözködési tippeket adni, esetleg oldalakat linkelni mint azon morfondírozni hogy, a dagadt vagy a sovány emberek az egészségesebbek vagy jobb emberek-e...

156. a0c1361e44 (válaszként erre: 150. - Zóra_)
2012. máj. 4. 14:09
Később de észrevettem...
155. a0c1361e44 (válaszként erre: 152. - Mazsinka)
2012. máj. 4. 14:08
Perszehogy örülnél, és azért mert te tudod, hogy az elhízásnak egészségügyi következményei is vannak és valószínű, hogy meg is próbálsz tenni valamit, de a fórum nyitó hízni szeretne, ami ugye nem normális, hiszen már így is elég kövér.
154. Zóra_ (válaszként erre: 152. - Mazsinka)
2012. máj. 4. 13:59
ilyen alkat lehetsz:)
2012. máj. 4. 13:59

Egyébként az egyik legjobb barátnőm is elég kövér. Kb. 160 cm magas, és szerintem olyan nyolcvan kiló lehet, hatalmas mellekkel, nagy pocakkal. Ő mindig szűk, legmodernebb ruhákban jár, és nem érzi azt, hogy ő kövér, önmagát sokkal soványabbnak látja, mint amilyen. Vannak ilyenek.


Ha valaki kritikát gyakorol, nem kell megsértődni, hanem racionálisan mérlegelni. Én is láttam Zóra képeit, és szerintem is nagyobb a ruhamérete.Azt meg, hogy miért kell leblamálni azokat, akik megmondták neki abban a másik fórumban, hogy már bizony ő ducibb, nem értem, ez az igazság, és ezt nem a beszűkült látásmód mondatja az emberekkel. Ők járnak nyitott szemmel, és nem az önmagát L-esnek képzelő XXL-es.


Különben nekem baromira mindegy, ki hány kiló, csak ahogy az anorexiások kövérnek látják magukat, úgy sok kövér ember ügyet sem vesz a tükörképéről, pedig jobban tenné. Én legalább tudom magamról, hogy duci vagyok, és mi van?

152. Mazsinka (válaszként erre: 147. - A0c1361e44)
2012. máj. 4. 13:53
Ez jó. Én xl/xxl-es ruhákat hordok, pedig sokak szerint nem "vagyok kövér", és nem látszik rajtam, hogy ennyi kiló vagyok, amennyi. Szóval, én nagyon örölnék, ha L-es lenne a ruhaméretem, akkor már egészen karcsúnak érezném magam.
151. Zóra_ (válaszként erre: 148. - Styxia)
2012. máj. 4. 13:45
Megnézem, köszi! :)) Én is sok mindent netről rendelek.
150. Zóra_ (válaszként erre: 144. - A0c1361e44)
2012. máj. 4. 13:44
Nem tudom feltűnt e, de ez nem egy új fórum.
149. Styxia
2012. máj. 4. 12:58
[link] <--------------az az xxl-es oldal
148. Styxia
2012. máj. 4. 12:55

szóval nekem 90-95E a melltartó méretem, és nagyon nehezen találok magamnak szép melltartókat, olyanok amik a mell alatt szükek és nem úgy állnak rajtam mint tehénen a gatya...

viszont vannak - még magyar viszonylatban is olcsó- internetes boltok ahol lehet szép és igényes XXL-es ruhákat venni egészen 54-56os méretig...pl. itt van egy osztrák oldal: www.bonprix.at

147. a0c1361e44 (válaszként erre: 110. - Lencsy)
2012. máj. 4. 12:16

Felejtsétek már el az L-es mérete!

Nálatok ez a méret szóba sem jöhet.


Max. az XXXXXL-es...

146. a0c1361e44 (válaszként erre: 48. - C7a878c6b5)
2012. máj. 4. 12:07
Persze, de azért meg lehetne a felső határt is húzni. Kb. 80 kg. Ha csak nem 2 méter magas a nő.
145. a0c1361e44 (válaszként erre: 39. - C7a878c6b5)
2012. máj. 4. 12:05

Ez nem nagy mell, hanem nagy hát.

A B kosár az normál méretű mell. Akkor lennél nagy mellű, ha 70, 75, 80 C vagy D kosarast hordanál.

2012. máj. 4. 12:01

Az L-es méret a nálunk használatos 40-es méret, ami még molett sem.

A fórum indító viszont nem L-es méret, de még csak XL-es sem, hanem legalább 5XL-es méretű. Nem csak kicsit duci, hanem nagyon kövér. És ahogy öltözik az kicsit megforgatja azt a bizonyos szervünket.


Látom elérted a hőn áhított 90 kilót, bár szerintem te már 100 felett vagy jócskán. Ha olyan ruhákat akarsz hordani, amelyek tetszenek, akkor le kellene fogynod, vagy takargasd magad.


Már indítottál jó pár fórumot ebben a témában. Mi volt az oka az új fórum nyitásnak?

143. joe1972
2012. máj. 4. 11:56

nem látni kell hanem érezni a másik kisugárzásat és akor már mindegy hogy kerek a popsi vagy nagy a cici


én legeláb is ez után döntenék egy kedves lányal

142. Zóra_
2012. máj. 4. 11:53
Na hogy vagytok lányok? Mi újság?:)
141. Zóra_ (válaszként erre: 140. - D71ef05a8e)
2012. márc. 11. 14:11
De ez minden területen így van szerintem. Az emberek olyannak látnak minket, amit mi gondolunk magunkról.
2012. márc. 10. 13:12
Igen, lehetséges, hogy akivel ducin nem bánnak nőként, az főleg magának köszönheti ezt, mert ő sem gondol magára vonzó nőként, ellenkező esetben a környezete is úgy viszonyulna hozzá... elgondolkodtató, tényleg.
139. Zóra_ (válaszként erre: 138. - D71ef05a8e)
2012. márc. 8. 20:16
Értelek, mit mondasz, és igen, tényleg van ilyen, de hát a lényeg úgy is az, hogy a te saját magad elé felállított mércének megfelelj. Csak a sajátodnak, senki másének. Egyébként szerintem egy nőt minden súlycsoportban nőnek kezelnek, értem ez alatt, ha cipekedni kell, akárhány kiló egy nő, ha ott egy pasi, nem fogja azt hagyni. :) Én szeretek nagyokat enni, mostanában főleg sokat eszem, hízom is rendesen, ennek ellenére én végtelenül jól érzem magam így és igazi nőnek érzem magam. És szerintem ez a lényeg, hogy tudnójunk nők lenni, mert akkor nőként fognak ránk is nézni.
2012. márc. 6. 14:35

Az az igazság, hogy nagyon nem mindegy, hogy "belül" milyen alkat valaki. Ezt nem tudom jól megfogalmazni szerintem, de olyasmire gondolok, hogy egy lélekben karcsú, légies, törékeny nő, ha túl sokat szed fel magára, öltözhet nagyon csinosan, de nem fogja jól éerezni magát, mert a tükörben nem azt látja viszont, amilyennek legbelül ismeri magát. NEm hiszem, hogy ilyenkor az elfogadás megoldható, legfeljebb egy felvehető szerep lehet. És ezt a törékenységet, karcsúságot kicsit átvitt értelemben is gondolom, vagyis ezek sokkal inkább személyiség- mint külső jegyek szerintem (a külsőnk változik, a személyiségünk kevésbé).

Én sajnos ebbe a típusba tartozom: nekem jól esik, ha elveszik tőlem a nehéz csomagot, ha nőiesen törékenynek, karcsúnak látnak, mert belül ilyennek érzem a személyiségem, de amíg volt rajtam cirka 20 kg felesleg, senki nem azt látta bennem természetesen, mint amilyennek én belül éreztem magam. Pedgi mindig adtam a külsőmre, de ettől még nem voltam önmagam.Többször felszedtem 20 kilót, és többször le is adtam. Első alkalommal még kifejezetten jól süét el a dolog, pont oda jöttek a kilók, ahová kellett, és vonzóbbnak láttam magam, mint valaha - egy darabig. Aztán egy idő után szembesültem a fent leírtakkal, és le is fogytam. Zabálás - újabb hízás - ezúttal már nem olyan szerencsésen - újabb fogyás - újabb hízás - egyre rosszabb arányokkal. Most nagyrészt megint lefogytam, és nekem jobb így, de én pl. vékonyna sem vagyok olyan szép és vonzó, mint sokan teltkarcsúan, ez egyértelmű.


Másrészt, tényleg van, aki úgy tökéletes és úgy gyönyörű, sugárzó, hogy van rajta egy kis felesleg. Aki a tükörbe nézve pontosan azt látja, aki ő maga a lelke legmélyén is. Ők azok, akik általában "szépen" ducikák, mert mindenből ott van és annyi, amennyi kell. Ők tényleg erősek és életvidámak, és nem csak azért mosolyognak folyton és nem csak azért kedvesek, hogy kompenzálják a világ előtt a külsejüket.


Akármi is áll a kerekség hátterében, mindenképpen az elfogadás és az önszeretet a kulcs, mert fogyni is csak így lehet, meg kereken élni az életet is csak így.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook