Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérdezném, hogy mostanában született koraszülött babás mamák vannak? fórum

Kérdezném, hogy mostanában született koraszülött babás mamák vannak? (tudásbázis kérdés)


8. Lilla33 (válaszként erre: 1. - 81fea164b2)
2010. szept. 15. 09:28
Sziasztok! Én február 4-én szültem iker babákat, kislányok, akik a 27.hétre jöttek. 810g és 990g-os kicsik voltak :(, az első pár hét nagyon rizikós volt, de túlélték és úgy néz ki teljesen egészségesek :)), már egy csomó vizsgálaton túl vagyunk. Már 6 kg körüliek és ugyanúgy fejlődnek mint az időre született babák. Ha kérdésetek van nyugodtan kérdezzetek mert elég sok tapasztalatom van a témában...sajnos...de most már nagyon nagyon boldog vagyok,hogy "megúsztuk"...:D Szép napot mindenkinek!
2010. szept. 9. 13:35
Koraszülött osztályok támogatására indult jótékonysági akció keretében Babafotó Gyűjteményt indítunk, ahova várjuk minden olyan kisbaba fotóját, aki megjárta az újszülött intenzív osztályt (PIC.) Ha te is szeretnéd elküldeni a babád fényképét, kérlek írj. (Célunk a figyelemfelkeltés, hogy milyen sok családot érint a téma! És persze az, hogy minél többen segítsenek az akció keretében.)
2010. júl. 27. 10:59

Nekem is koraszülött volt a lányom és most is veszélyeztetett terhes vagyok, a dokim már mondta, hogy örülne, ha kihúznám a 34. hétig, mert akkor már császározni se kéne. Én a Szent Imrében szültem, csak berohantunk az ügyeletre és onnan már nem engedtek a választott intézményembe (ÁEK), a babát vitték el a János kórházba. Most december 31-re vagyok kiírva, de nem tudom meddig húzom.


Hol vettél koraszülött pelust? Én eddig csak nagyon kevés helyen láttam és amikor érdeklődtem, akkor azt mondták, a kórházak veszik meg, nem a szülők, tőlünk viszont elvárták, hogy vigyünk be a gyereknek. A szerencsénk az volt, hogy picit több, mint 2,5 kilós volt a lányom, ezért a 2-4 kilós Libero jó is volt rá.

5. 81fea164b2 (válaszként erre: 4. - Gera19)
2010. jún. 23. 14:58
húúú igen jó sok kérdésed van. van msn-ed?
2010. jún. 23. 14:56

Mikor szültél?Hányadik héten?Remélem minden rendben a picúrral!Mennyi pelust haszáltatok el?A korán nem is adnak pelust?Kinél szültél?

Jaj, egy csomó kérdésem van....

3. 81fea164b2 (válaszként erre: 2. - Gera19)
2010. jún. 23. 14:49
3as ikrek?? Húúúú nem irigyellek :) de gratulálok hozzájuk. igen pécsen a klinikán szültem. hát igen az ikrek korababák általában és kisebb súllyal jönnek... Akkor remélem neked segíthetek, mert kisfiam is korababa volt 1790 gr-mal jött 44 cm-el és egy csomó pelust berendeltem neki és ki is nőtte őket. Rajtam maradt 290 db bontatlan pelus, amit eladnék, mert nagyon jó áron vettem, annyiért tovább is adnám, hiszen neked is kell majd bőven pelus és gondolom nem mindegy mennyiért.
2010. jún. 23. 14:43
Szia!Én még kismama vagyok, de biztosan krababák lesznek:-(Hármasikreket várok.A klinikán szültél?Én ott fogok.
2010. jún. 23. 14:31
Kérdezném, hogy mostanában született koraszülött babás mamák vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook