Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérdés azokhoz, akik fejik a tejcit: milyen mellszívót használsz? Nem sebesíti ki a mellbimbót? fórum

Kérdés azokhoz, akik fejik a tejcit: milyen mellszívót használsz? Nem sebesíti ki a mellbimbót? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. aug. 28. 05:43
Nekem az avent semmit nem ért, nem jött le a tej, fájt is, kaptam kölcsön egy medela kézit. Azzal 10 ml helyett 100-at fejtem könnyen, csak épp fárasztó volt. MOst majd elekrtomosat veszek. Sok olyat hallottam akinek az avent nem vált be, viszont hogy a medela nem volt jó olyat még nem nagyon.
30. e27d5a6391 (válaszként erre: 29. - Birgi74)
2010. ápr. 21. 09:59
Szia,én a medelát használtam,kézit és elektromosat :( szerintem egyiknek sincs olyan ereje hogy kiszivja,van az a hagyományos ami úgy néz ki mint a fecskendő én nem használtam de hallottam hogy az rendesen szivja
2010. ápr. 20. 13:37

helló! van valakinek tapasztalata medela swing illetve tommee tippee elektromos mellszívókkal kapcsolatban?

érdekelne, h melyik mit tud. úg yértem, h azt tudom, h állítólag a medela swing a baba szívási ritmusa alapján szív, tehát váltakozva, nem egyenletes tempóban, de vajon ez elég ahhoz, h ilyeb drága legyen? a tommee tippee nekem szimpi, de a tesóm az avent elektromosra esküszik, mert az "intelligens" :o) mármint elkezded kézzel ezzel beállítod neki a sebességet, és aztán átkapcsolod, és olyan sebességgel szív utána elektromosan, amilyet te beállítottál... de ez tényleg jó? kinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban? legkevesebbet a tommee tippee-ről tudok... és persze az lenne a legszimpibb vmi miatt :o)

28. zsanci79 (válaszként erre: 26. - Bancsa1981)
2010. márc. 1. 17:53
Én a mellszívóhoz nem tudok érdemben hozzászólni, mert én is a kézi Medelát használtam, csak milyen jó ilyent olvasni, hogy egy másik babának is viszik a tejcsit :)))Jó egészséget, és sokáig vigyék még, mert akkor van :))
2010. márc. 1. 17:28
Én elektromos AVENT mellszívót használok, nagyon szuper! Baromi drága volt, de gyors és egyáltalán nem fáj. sebes sosem volt.
2010. febr. 16. 14:21

Csatlakozom Tücsihez:)



Viszont egy "OFF"-olni szeretnék, ha nem gond...Érdemes elektromos mellszívót vennem? Egy másik babának is viszik a tejemet, ezért napjában többször fejek.

Mennyi idő alatt végzek elektromossal? Nem cibálja nagyon a mellet?

2010. febr. 16. 12:33
Chicco kézi,sose voltam sebes és nem fájt utána.
2010. febr. 16. 12:19
Medela mini elektric, én naponta használom többször is, és teljesen jó.
2010. febr. 12. 16:59
Avent kézi teljesen jó
2010. febr. 10. 23:51
Avent kézi és Medela elektromos is jó volt, egyiktől sem lett sebes.
2010. febr. 9. 09:16
Medela mini electric. Ez jól kiszívta, és lehet állítani a szívás erősségét. Az AVENT sz@rt se ért nekem :(
2010. febr. 9. 06:35
Nekem is AVENT van,de maradok a kézzel fejésnél,mert amikor sebes volt sokkal jobban megkínzott mintha kézzel fejtem!
19. misz
2010. febr. 8. 21:58
Én a kézi AVENT-re esküszöm. Olyan erővel nyomom, amilyennel akarom. Bár ha sokat kell fejni, fárasztó a kéznek. De én nagyon szerettem. Soha nem fájt semmim tőle.
18. k_angi
2010. febr. 8. 15:44

szia

elektromos Madela van és szerintem megéri az árát, a kézi fejőtől már biztos teljesen tönkre ment volna a kezem. Egyáltalán nem sebesített és igen a szívóerősséget is állíthatod.

2010. febr. 8. 14:43

Szia! Nekem is Madela van az elején kisebesítette a mellbimbómat, meg nagyon húzta is.Már keztem feladni , aztán rájöttem, hogy milyen hülye vagyok.A használati utasításban ugyanis benne van ha átállítod a szívóerősséget akkor könnyebb!

Azóta a legjobb!

16. lobo1
2010. febr. 8. 13:59
Szia! Nekem is a pesztonka van meg. Nálam anno a nagyobbik fiam kirágta a mellem és ha fejtem fájt elég rendesen. De aztán megszoktam. A kisebbiknél nem volt ilyen gondom. De nekem van hozzá egy belső gumi gyűrű is és nem az egész mellet szívja be. Előtte fejjél le egy kis tejet, puhítsd fel a melled és így könnyebb lesz. Próbáld meg bekenni krémmel és segíti a gyógyulást.
2010. febr. 8. 13:51
Én is Madelát használtam.Elektromosat,az nem annyira brutállius mint a kézi mellszívó.
2010. febr. 8. 13:49
En a medela elektromosra eskuszom! 8 honapig fejtem vele, naponta soha nem okozott gondot.
13. 51cb72b771 (válaszként erre: 6. - 064209f635)
2010. febr. 8. 13:47

Csáo csaj! :)

Kézzel meg sem próbálom. Az lenne ám a kínszenvedés. Valami olyan kell, ami kíméletes, hatékony és gyors.

12. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - 51cb72b771)
2010. febr. 8. 13:46
Nekem Chiccho kézi szívóm volt. Nem volt rossz.
2010. febr. 8. 13:46
Nekem Madela volt, de fájt tőle, így a kézi fejésnél maradtam. Időigényesebb, de sokkal kíméletesebb.
2010. febr. 8. 13:46
Nekem Chicco kézi volt nagyon nagyon jól szívott de a gumija nekem is elkezdte volna sebesíteni,viszont én állandóan használtam az Avent mellvédő krémet.Elég drága de nagyon jó.Utána nem volt semmi baj.
9. 51cb72b771 (válaszként erre: 5. - Monizsofi1982)
2010. febr. 8. 13:46
Cicizéssel semmi gond, csak pár szivattyúzás után (valószínű a nagy vákuum miatt, igen) kisebesedett picit a mellem...nem olyan vészes, viszont fáj...egyébként nem lenne bajom a pesztonkával...
2010. febr. 8. 13:44
Nekem egyedül a kézzel fejés jött be.
2010. febr. 8. 13:44
Avent kézi is nagyon jó, meg van egy svéd tipus, sajna nem jut eszembe a neve...
2010. febr. 8. 13:43

állítólag az avent kézi mellszívó a legjobb, bár én nem használtam, mert nem volt mit kiszívni....

dde akinek van teje , szerintem kézzel is ki tudja fejni...

2010. febr. 8. 13:43
Nekem is Pesztonkám volt,és meg voltam vele elégedve.Lehet,hogy a vákum miatt sebesedett ki a cicid,mert én így jártam,meg a kislányom rosszul cicizett,kész gyötrelem volt a szoptatás :(
2010. febr. 8. 13:43
Én babynova-t használtam,semmi bajom nem volt vele
2010. febr. 8. 13:43
èn Medela Mini Electric Plus használtam nekem jó volt.
2010. febr. 8. 13:40
Szóval nekem van elektomos Pesztonka mellszívóm, de pár alkalom után eléggé kisebesítette a mellbimbóm. (Valószínűleg tól nagy a harang a mellemhez képest, nem tudom...) Mindig tele a cicim tejjel, szeretném lefejni és lefagyasztani, csak valami kíméletesebb, de ugyanakkor hatékony megoldást keresek. Ezért várom a véleményeket, kinek milyen fajta mellszívó jött be!?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook