Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerámialapos villanytűzhelyet vennék, melyiket ajánlanátok? fórum

Kerámialapos villanytűzhelyet vennék, melyiket ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


6. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2015. aug. 16. 19:55

én is ahhoz csatlakoznék, aki azt írja a fogyasztást figyeld!


nekem indesit van, nagyon szeretem. nekem a sütőfunkciók voltk fontosak, a forgónyárson kívül gyakorlatilag mindenfélét használok benne.

2015. aug. 16. 18:47
Van érintővezérlős és gombos is, ha jól emlékszem a miénk érintős.
2015. aug. 16. 18:47
Szerintem a zónák egyformák, már úgy értem, mindegyiken van kisebb és nagyobb is. Nekünk TEKA van. Szerintem a fogyasztáson kívül olyan túl sok mindenre nem tudsz figyelni. Nekünk olyan van, amilyen megtetszett, mindegyiknek más a rajzolata a kerámia tetején. Van kör és négyzet alakú is. Ha megszokod, szeretni fogod, én nem adnám semmiért, max. indukciósért, de gázt soha többet.
3. hulló csillag (válaszként erre: 2. - Pmjudit)
2015. aug. 16. 18:19
Szia! Nekem Fagor van, 8 éves, eddig nem volt semmi gondom vele, nagyon szeretem, könnyű tisztán tartani. Én arra figyeltem, hogy mekkorák a főzőzónák rajta, fontos volt, hogy legyen egy kisebb is. Amúgy nem tudom, mire kell még figyelni, milyen különbségek lehetnek?
2015. aug. 16. 17:34

Mire kell figyelni?

Melyiket ajánljátok?

Melyiket nem?

2015. aug. 16. 17:33
Kerámialapos villanytűzhelyet vennék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook