Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 éves kislányomnak enciklopédiát vennék. Melyiket ajánljátok? fórum

8 éves kislányomnak enciklopédiát vennék. Melyiket ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


6. martin3 (válaszként erre: 1. - Kenzol)
2010. dec. 15. 23:01

én is szoktam a neten rendelni, de előtte mindig bemegyek egy könyvesboltba és ott kiválasztom melyik a legjobb,

az enciklopédis szerintem nagyon jó ötlet én már 4-5évesen is vettem, van pl a Laorusse-nak is egy sorozata, attól függően hány éves, meg pl van Micimackós is (Disney Első enciklopédiám) az is témakörökre van lebontva, ez nálunk nagy sláger, pedig csak 6éves lesz a kislényom márciusban(ezt 4 évesen kapta, de a mai napig szívesen nézegeti velem). Természet, Állatok, Föld címűek vannak, nekünk a természet van meg egyelőre, de ez is több témára oszlik: évszakok, növények, föld, ég, víz. Gyönyörű képekkel, igényes kidolgozás.

A Larousse viszont kicsit sablonos rajzú, nem olyan szép...nekem a Micimackósban épp az tetszett, hogy nagyon színes, gyönyörű képekkel, szinte "megérint" a kép. Szerintem ez még egy 8évesnek is jó.

2010. dec. 15. 21:59
Nkem a Ravensburger is tetszik.
2010. dec. 15. 20:40
Gyermekenciklopédiát ill. én a Mi, micsoda sorozatból választanék.
2010. dec. 15. 20:11
sekinek sincs véleménye,vagy hülyeségek?
2010. dec. 15. 17:48
Általános enciklopédiát szeretnék, és mivel neten kell rendelnem, tanácsot szeretnék kérni,melyik a jó és használható.
2010. dec. 15. 17:47
8 éves kislányomnak enciklopédiát vennék. Melyiket ajánljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook