Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Képeslapküldés működése fórum

Képeslapküldés működése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Képeslapküldés működése

1 2 3
2009. jan. 18. 21:32

Kedves HOXA!

Hogyan lehetséges az, hogy azonos aláírással nyolc képeslapot tesz fel valaki egymás után különböző nick neveken?

Ha ezen a számítógépen a családom bármely tagja fel akar tenni egy képeslapot, akkor ezt a rendszer nem engedi, mivel egy gépről 24 órán belül csak egy képeslap tölthető fel.

Akkor hogy is van ez?

40. Hoxa
2008. júl. 28. 22:31
64.717 db képeslap van jelen pillanatban. Olyan mennyiségben érkeznek, hogy már nem győzzük tárolni és ellenőrizni. Azt hiszem az eddig beküldöttekből is órákig lehet válogatni. Muszáj keretek közé szorítanunk.
39. CILUSKA (válaszként erre: 38. - Hoxa)
2008. júl. 28. 22:19
Miért?
38. Hoxa
2008. júl. 28. 10:11
A mai naptól 24 óránként 1 képeslap feltöltésére van lehetőség.
37. CILUSKA (válaszként erre: 36. - Speedz)
2008. febr. 2. 16:28
Köszi !
36. Speedz
2008. febr. 2. 14:57
Javítottam.
2008. febr. 2. 11:50

Szia HOXA !

A képeslap feltöltésnél a "szerelmes" kategóriába nem lehet képeslapot feltölteni!

Azt írja ki, hogy "válassz kategóriát".

Légy szives nézd meg, hol van a hiba.

34. Hoxa
2008. jan. 29. 14:14
Az, hogy csináltunk egy 18+ kategóriát, nem jelenti azt, hogy a jóízlést sértő képeslapoknak helyet adunk! Úgyhogy kérlek titeket, ennek megfelelően próbáljátok tartani a megfelelő színvonalat a képeslapokra vonatkozóan. Köszönöm.
33. Hoxa
2008. jan. 28. 21:57

<b>Szépen kérek mindenkit, hogy ne töltsön fel olyan lapot, ami szerzői jogvédelem alatt áll, rajta van hogy copyright, vagy hogy preview, vagy egy weboldal címe!</b>

Átválogattam egy csomó képeslapot, a funpicről, meg gumicsizmáról és hasonló oldalakról NE töltsetek át ide képeket, nem beszélve más hivatalos képeslapküldő oldalakról, akiktől már érkezett reklamáció!

Tartsátok tiszteletben más képes, képeslapos weboldalak szerzői jogait!

Köszönöm!

2007. okt. 22. 16:19

Nagyon bosszantó,hogy órákon át keresgélem a képeslapokat,a hozzáillő szöveget,színt stb....

és mit látok,hogy az én általam már feltöltött képeslapom a Hoxán már megint fent van az én aláírásommal,mert ezt én csináltam!

Kedves XY!

Próbálj saját magad is képeslapokat csinálni!

Ha kérdésed lenne,szívesen segítek!

De gondolom,ha letudod kicsinyíteni,akkor készíteni is tudsz!

31. Hoxa (válaszként erre: 30. - Bnedora)
2007. okt. 5. 12:46

Bocsánat, eddig nem láttam a kérdést.

Elég egy képszerkesztő program hozzá, például Paint Shop Pro, vagy Photoshop. Ezekben meg kell nyitni a képet, rá lehet tenni tetszőleges szöveget és úgy elmenteni.

2007. júl. 28. 17:03

Szia Hoxa!

Kérésem lenne hozzád. Láttam olyan képeslapot fenn, ami privát kép, de szöveg, idézet van rajta. Nekem nagyon tetszett, szeretném tudni, hogy ilyet hogyan lehet készíteni. Már kérdeztem valakit, aki ilyen képeslapot tett fel, de eddig még válaszolt. Kérlek, ha tudod a módját, légy szíves írd le. Köszönöm szépen előre is.

Üdv. Dóra

29. Macra
2007. júl. 28. 16:07

Sziasztok ! Én azt szeretném megkérdezni ,hogy a beállításoknál be lehetne -e állítani, hogy lássam melyik lapot ,kinek és mikor küldtem el ?Köszi előre is !

Örülök ,hogy megtaláltam ezt a portált , már küldtem képeslapot és ajánlottam az ismerőseimnek is .Nagyon tetszik !Üdv : Macra

28. Monala
2007. jún. 23. 20:27

Sziasztok!


Nem tudná valaki leírni, hogyan kell saját képet feltölteni úgy, hogy képeslapként felhasználhassam itt továbbiakban?


Előre is köszi a választ!


További kellemes estét!

27. badonyimariaeva (válaszként erre: 26. - Hoxa)
2007. máj. 16. 20:14
Köszi!
26. Hoxa
2007. máj. 16. 20:06
Ez azért van, mert ha pixelre pontosan nem egyezik, akkor nem ismeri fel a program, hogy már van ilyen fent.
2007. máj. 16. 19:56

Miért van az,hogy ha én szeretnék képeslapot feltölteni,azt írja ki a gép,hogy az általam feltöltendő lap már szerepel az oldalon,ami valószínűleg jogos.

De másnap,vagy néhány nap múlva az általam feltöltött képeslapot újra feltölti valaki?

Nektek mi a tapasztalatotok?

24. éva*
2006. dec. 10. 15:32
Beírok én is, hogy ha többször megjelenik lehet, hogy hamarabb feltűnik az infó, hogy kicsi képeslapokat ne tegyetek fel, mert élvezhetetlenek.
23. Hoxa
2006. nov. 9. 20:40

Mégegyszer kérek mindenkit, hogy aprócska képeket ne tegyetek fel, mert állandóan törölgetnem kell.

Bár az érintettek biztosan nem olvassák ezt a topikot, mert erről már jópászor volt szó korábban is...

22. 93a74b44ea (válaszként erre: 21. - Tinendo)
2006. nov. 2. 11:40
Szerintem teljesen jó!:)
2006. nov. 2. 11:25

Hoxa!

Remélem a ma feltöltött képek közül, amit utoljára tettem fel, jó kategóriába töltöttem fel?! Ugye?

20. tinendo (válaszként erre: 19. - Hoxa)
2006. nov. 1. 14:15

Köszönöm,h. visszaírtál. :))

És, hogy megértetted, amit írtam. :))

Szerintem jó ötlet.

Várom a megvalósítását.

19. Hoxa
2006. nov. 1. 13:21

Tájképesbe nyugodtan.


Tinendo, értem amit írsz, jó ötlet, de a megvalósítását nem tudom mikorra tudom megígérni.

2006. nov. 1. 11:32

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy van egy nagyon szép tájképem, amit én fényképeztem(de profinak néz ki;)), ha azt fel szeretném tenni, hová mehet? a privátba, vagy a tájképesbe?

bocsi, ha értetlen vagyok, de még nem töltöttem fel!

köszi

17. tinendo (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2006. nov. 1. 11:04

Hoxa!

Lenne egy kérdésem.

Nem lehetne megvalósítani azt,h. mki tudja,h. milyen képeslapokat tett fel. Nem lehetne egy olyat létrehozni, mint az általad hozzászólt témák?!

Akkor legalább nem kellene keresgélnie mkinek a képeslapok között a feltett képeslapjait.

Bocsika ha értelmetlen volt a megfogalmazás.

Előre is köszönöm a válaszodat.

16. Hoxa
2006. okt. 25. 18:21
Írtom őket, amennyire tudom.
15. tinendo (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2006. okt. 25. 17:24
bizony. :))
14. emagdi (válaszként erre: 13. - 'szti)
2006. okt. 25. 17:17
igen, de nem neked kell számolnod, hogy hányan küldték el, igazából ez a lap feltöltésénél lenne motíváló, hogy olyat töltsünk fel ami valóban érdekes lehet másoknak is, illetve akkor a mérete, hogy lehet látni rendesen (sok a kb 1*1cm-es kép)
13. 'szti (válaszként erre: 11. - Tinendo)
2006. okt. 25. 17:13
azt tudod, mert látod hányan küldték el (már ha megtalálod a régebben feltöltött lapjaidat ebben a tengerben) :-)
12. 'szti
2006. okt. 25. 17:12
iszonyat mennyiségű képeslap van fenn, meg se találom a sajátjaimat
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook