Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Képeslapküldés működése fórum

Képeslapküldés működése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Képeslapküldés működése

1 2 3
11. tinendo (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2006. okt. 25. 17:11

Erre már én is gondoltam, csak nem írtam a Hoxának, neh. azt higgye,h. a törzspontokra hajtok. :))

Szerintem jó ötletnek számít, mert így legalább tudod,h. a feltöltött képed másoknak is tetszik. :))

10. tinendo (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2006. okt. 25. 17:10

Én megpróbálom betartani a leírtakat.

Már rutinos vagyok a "lecseszés" óta, és ha felteszek valamit, előtte megnézem,h. nincs-e már olyan fent?!

Remélem velem nem volt és nem is lesz már probléma sem a képeslapok, sem más terén.

2006. okt. 25. 17:05

esetleg ha csak azért járna pont, ha valaki más elküldte az én általam feltöltött képeslapot, akkor érdekelt lennék abban, hogy olyan képeket töltsek fel, ami várhatóan mások számára is érdekes, hasznos, szép stb ...

(csak egy ötlet ami most eszembe jutott)

8. Hoxa
2006. okt. 25. 16:30
És lefektetném azt a szabályt is, hogy a képeslap galéria nem saját kép galéria. Tehát nem azért jött létre, hogy ha már az adatlapra nem fér valami, akkor ide tegyétek. Természetesen lehet a privát képeslapok közé olyan képeket tenni, amit pl. a rokonoknak elküldötök., de ne használjátok a saját képgalériátok meghosszabbítására, mert a képeket törölni fogjuk és esetleg törzsponti levonással jár majd a nekünk okozott rengeteg plusz munka.
7. Hoxa
2006. okt. 25. 16:28

Kérlek titeket, hogy ne jelöljetek be egy képeslapnak 5-6 kategóriát, teljesen felesleges.


Minden kutya vicces, de az kutyás képnek számít.

Minden tájkép szép kép, de az tájképnek számít.

A Máshová besorolhatatlan pedig nevében hordozza, hogy ha már máshová be tudtad kategórizálni a képet, akkor ebbe már felesleges bejelölnöd, mert az már ellentmondás, nem?


Ahol a kategória tartalmazza a "szöveges" elnevezést, oda olyan speciálisan olyan képeket várunk, amelyen szöveg jelöli meg az adott témát.

Pl. valentin napos képekhez ne tegyetek sima szivecskés képet, mert az mehet a szerelmesbe, nincs rá írva, hogy ez speciálisan valentin napi...


Egyébként tervezem, hogy levesszük a több kategóriába sorolhatóságot és csak 1 lehetőség lesz, mert néhány ember túlzásokba esik.


Kérem, aki segíteni szeretne a képeslapok terén, a saját lapjait nézze át, próbálja egyetlen kategóriába és a MEGFELELŐ kategóriába tenni.

Több új kategóriát is csináltam, ezért nagyon sok képet újra be kell sorolni, pl. kutyás, macskás stb.


Abból a szempontból is nézzétek át a lapjaitokat, hogy ha rá kattintotok, mekkorában nyílik meg.

Sok feliratok képeslap került fel, ami annyira kicsi, hogy el sem lehet olvasni...

Ezek törlésre kerülnek, de segíthetnének egy kis önvizsgálattal...


Előre is köszi!

Hoxa

2006. szept. 15. 09:53
Én spec. azokat sem értem, akik képesek 2cm*2cm-es képet feltenni, amin ki sem lehet nézni, hogy mit ábárázol. Pláne, ha egy idézet is van rajta, ami ilyenformán olvashatatlan.
2006. szept. 14. 22:22

<B>Nagyon mérgesek vagyunk egyesekre!

Neveket most nem írok, mindenki vegye magára, aki ilyet csinál!

Mi értelme ugyanazokat a képeket feltölteni többször a képeslapok közé? Olyat, amit előző nap is feltöltöttetek? Egyetlen haszna van ennek számotokra, a törzspontok gyűjtése. Ennyire azonban nem kellene erre hajtani, mert urgumburgum.

Legközelebb akit ilyenen kapunk, !jelentős! törzspontveszteséggel fogjuk sújtani.</B>

4. Hoxa
2006. máj. 7. 20:19

Kibővítettem a kategóriákat. Most már van külön anyák napi, állatos, gyümölcsös, tájas-városos.

A már feltöltött lapokat fokozatosan újrakategorizáljuk ezek alapján.


Kérlek titeket, ha olyan képet akartok feltölteni, ami a meglévő kategóriákba nem passzol, akkor írjatok róla és tovább bővítjük a listát.


Vagy ha van olyan témakör kívánságotok, ami még nem szerepel, akkor is szóljatok és keresünk ilyen képeslapokat nektek.

2005. dec. 7. 11:30
Nagyon aranyosak a képek.Azonnal továbbitottam néhányat.Mindenkinek megnyerte a tetszését.Köszi!
2005. dec. 7. 00:43
Hoxa ez nagyon jo otlet, ugy velem a tobbiek neveben is koszonjuk,nekem itt Au-ban olyan mint kifejezett Mikulas nap nincsen(6-n) de most lett koszonet neked!:-)
1. Hoxa
2005. dec. 6. 14:00
A Mikulás és a magunk nevében szeretettel nyújtjuk át nektek ezt a kis ajándékot.
Vegyétek birtokba és küldjetek képeslapokat karácsonyra, születésnapra, szerelemből, barátságból, vagy csak úgy, ha kedvetek tartja. :)


Ugrás a teljes írásra: Képeslapküldés működése
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook