Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerbetegség, depresszió, félelem fórum

Kényszerbetegség, depresszió, félelem (beszélgetős fórum)


2014. okt. 11. 10:11
Köszönöm kipróbálom:)
5. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2014. okt. 10. 22:51

És melegem ajánlom, hogy hallgasd kitartóan Eckhart Tolle: A most hatalma c. könyvének hangoskönyv változatát.

Alapjáraton leköti az agyadat a hallgatás és kevesebbet "ketyeg". Amúgy pedig ő nagyon jól elmondja, hogy lehet kezelni a rémisztő érzéseket, gondolatokat.

Jobbulást.

4. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2014. okt. 10. 22:46
Kineziológus vagy családállítás.
2014. okt. 10. 19:23
köszönöm.:)nálad is volt ilyen vagy ismerősnél?
2. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2014. okt. 10. 19:20
Én ajánlanám neked a terápia mellett, hogy Dr. Domján Lászlónál végezz el egy agykontroll tanfolyamot
2014. okt. 10. 18:59
Sziasztok!Nálam idén év elején jött elő a kényszerbetegség(agresszív) egy pánikrohamot követően.Elmentem orvoshoz aki azt mondta hogy valószínűleg gyerek korom óta beteg vagyok csak épp élhető szinten működött(állandó kombinálás,negatív "személyiségjegyek")-na és a szorongás amiről úgy voltam hogy van és kész.A lényeg hogy valamilyen szinten jól jártam hogy most jött ki és nem ötven évesen igy van esélyem a gyógyulásra vagy legalább is egy minőségibb életre.Mert hát nyilván nem az életemmel van gond hanem azzal hogy már nem tudom meglátni a szépet sem így marad a negatív állapot.És nem tudom hol álljak neki a dolgoknak.Mert vannak félelmeim,szorongok,az örömérzet sincs na és persze a kényszerbetegség..Hamarosan megyek terápiás orvoshoz,viszont gyógyszert nem nagyon szeretnék már szedni,a babám a pocakomban és amúgy sem hiszek benne túlzottan.Számomra ezek félelmetesek,meg úgy általában ezek a mentális problémák,a megörüléstől való félelem stb stb:/Ami még gond,hogy neki állok valaminek és vagy az akaraterőm nem elég már vagy épp nagyon szabadulnék és hatalmas a csalódás ha valamiben nem látok egy kis sikerélményt sem hogy na itt érdemes tovább haladni.Kinek van tapasztalata ezen a téren,vagy bármi ami segíthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook