Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kempingezés gyerekkel fórum

Kempingezés gyerekkel (beszélgetős fórum)


1 2
2016. máj. 9. 11:11
Hát ezek nem igen voltak tapasztalatok de azért köszi. Amúgy ez egy Zeljesen berendezett Nagy bér sátor amiben van konyha étkező rész ja és háló rész is na meg persze 2-2,5 m belmagasságú.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kis.ticsok)
2016. máj. 9. 11:10

Hét és négy éves gyerekkel kempingeztünk Horvátországban, közvetlenül a tengerparton. Körbe utaztuk az Isztriát.


Csodálatos volt. Én nem főzögettem, a cél nem a háztartás elcipelése volt, hanem a közös családi élmény, kikapcsolódás.

Szinte csak aludni vettük igénybe a sátrat.

2016. máj. 9. 11:07
Alig 3 éves gyerekkel sátorba? Ezt én nem vállalnám be. Te nyaralás címén ugyanúgy csinálhatsz mindent, csak nehezített körülmények között, egy kicsivel, aki lehet, hogy élvezni fogja, de lehet, hogy nagyon nem.
3. 4a0bd14227 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2016. máj. 9. 11:01

Megértelek :) Én is max ha elmennék, akkor egy jó nagy lakósátorba, amiben van minden, pl. hűtő, sütő, és fellehet álmi, járkálni rendesen...

Plusz kemping asztal székekkel, elősátorral.

2016. máj. 9. 10:48
Egyszer voltam kempingezni, soha soha többet nem mennék, ha fizetnének érte, akkor sem. Jó, ez nem igaz, mert van az a pénz, amiért mégis, de az nem kevés.
2016. máj. 9. 10:42

Most nyáron fogunk először elmenni nyaralni mint család (akkor lesz a lányunk 3 éves). Balatonakalit vettük uticélnak a Strand-Holiday kempingben bérelünk majd ki egy teljesen berendezett sátrat.


Igazából szeretnélek megkérni titeket hogy írjátok le a tapasztalataitokat milyen volt egy kisgyerekkel nyaralni.

Valamint aki nyaralt már ott milyen volt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook