Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kellemetlen testszag fórum

Kellemetlen testszag (beszélgetős fórum)


1 2
36. globus (válaszként erre: 32. - Franc22)
2011. aug. 22. 20:55
Sokan vannak, akik fürödnek ugyan, de nem cserélik a rajtuk lévő ruhát. Még télen is észre lehet venni ezt, beleizzadnak egy kötött pulcsiba, elvileg ugye nem "koszos", hát ennek aztán tud lenni csípős szaga.
35. klenca (válaszként erre: 1. - Záptojás)
2010. nov. 12. 17:51
Van egyfajta hormonprobléma, amikor kísérőjelenségként megjelenik a kellemetlen testszag.
34. 6451523b1a (válaszként erre: 33. - Szenyó)
2010. ápr. 18. 09:22

Mert minden ember más.

Volt úgy a seregben ,mikor egy hétig nem tudtunk fürödni(riadó).Volt akiről lerohadt a zokni,másnak alig érezhető izzadság szaga volt.Nem vagyunk egyformák.

2009. jan. 22. 23:55
Miért van az, hogy egy negyvenes férfinak 80 körüli testszaga van?
2008. nov. 13. 10:12

Van egy kolléganőm és hát nem kicsit van izzadság szaga. Méterekről meg lehet érezni, hogy ott van. A legfurább az, hogy annyira erős és ő ezt nem érzi. Mikor oda kerültem, egy helyen öltöztünk. akkor még nem tudtam, hogy neki van ilyen kellemetlen szaga. Épp egy nehéz, fárasztó nap után voltam és mentem fel az öltözőbe. Azt hittem, hogy én vagyok ilyen bűzös és már vagy 3szor bekentem és befújtam magam még mindig éreztem. Egy másik kolléganő már pusztult a nevetéstől, mire elmondta, hogy az a kellemetlen szag nem belölem árad. Az a legfurább, hogy reggel korán mikor elkezdjük a munkát már akkor izzadság szagú. Ilyenkor jön a kérdés, hogy nem zuhanyzik? Én ha haza jövök mindig lezuhanyzom, van hogy akkor is mikor megyek. Nyáron pedig többször is.

Tudom, hogy minden ember más, és minden ember másképp izzad. De nem tudjátok, hogy melyik az a termék, ami segíthetne ez ellen? És szerintettek, hogy ajánljam neki, hogy ne sértsem meg.

A leggázabb az, hogy mindenki kerülné inkább, de mivel mellettünk dolgozik így marad az orr befogás.

2007. szept. 11. 16:25

Amióta megbeszéltem a barátnőmmel ezt a problémát, minden teljesen más lett! Sokkal jobb kedvem van, több az önbizalmam, és ez látszik is rajtam. A fiúval, akiről írtam, már több,mint egy hónapja szakítottam (de ő még mindig szeret). Egy hete összejöttem egy másik sráccal :)

Bár jópáran vannak, akik a közelemben "törülgetik" az orrukat. Lehet mégis van valami kellemetlen szagom, de próbálok vele nem foglalkozni. Van barátom, és rengeteg fiú akivel "szórakozhatok". Már haverilag persze :)

30. Cinka (válaszként erre: 28. - Záptojás)
2007. júl. 18. 17:01
Belefér, naná:)))
2007. júl. 17. 15:56

Attol fugg, hogy akkor piszkalja-e (er az arcahoz, orrahoz) amikor Te beszelsz vagy O. Lehet ugyanis a figyelem jele, vagy pedig hazudik. Testbeszed. Persze egyeb jeleket is figyelni kell. Mindenesetre nem szagok miatt piszkalja, az biztos. Nekem vadaszkutya szaglasom van, a reakcio kellemetlen szag eseten az elfordulas, tavolsagtartas, figyelem elvesztese.

Egyebkent az izzadas merteke csokkentheto rendszeres, izzaszto mozgassal (eltavozik, aminek el kell- karos anyagok, amik jo taptalajt nyujtanak a bakteriumok szamara) valamint relaxacios gyakorlatokkal.

2fele "normalis" izzadas letezik, a stresszes (ez jar kellemetlenebb szaggal) es a meleg homerseklet, sportolas miatti (nem jar szaggal normaleweise). A hormonalis eredetu viszont betegseg es gyogyithato.

28. Záptojás (válaszként erre: 27. - Cinka)
2007. júl. 17. 12:06
oké :) és szerinted a 3. randi után korai volt ez a puszi? :D vagy belefér?
27. Cinka (válaszként erre: 26. - Záptojás)
2007. júl. 17. 12:01
Ez a szájrapuszi olyan kis édi volt :))) ne nyomulj túl erősen, mert megriasztod és elfut :DD okosan csinálod, minden randin egy kis lépéssel előbbre )
2007. júl. 17. 11:59
Igen igen :) Ma is találkozunk. Ez lesz a 4. Csak most azzal vagyok gondban, hogy ő elég félénk, még nem volt barátnője. (Bár nekem sem volt pasim..de figyelem magamon,h kicsit rámenősebb vagyok azért :) Tegnap a szokásos 3 puszi helyett szájrapuszit adtam neki,mikor elbúcsúztunk. Nem tom hogy vette. Ha a félénksége miatt esetleg nem mer megcsókolni, megtegyem én még pár randi után szerinted? Vagy hagyjam meg neki ezt a lépést?
25. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Záptojás)
2007. júl. 17. 11:54

A kellemetlen izzadságszagot okozhatja a szerevezet elsavasodása,mérgekkel való telitődése.

Kellemetlen szag és a túlzott izzadás formájában(esetleg lepedék a nyelven,szájszag),a test méregteleníteni próbál.

A böjt,vagy egy kiadós méregtelenítő kúra megoldást jelenthet(esetleg kúrák sosrozata,ha egy nem használ.)Persze épp ezért először rosszabbodhat a helyzet,aztán szép fokozatosan ,ahogy tisztul a szervezet,úgy fognak csökkenni a kellemetlenségek.

Ez is lehet egy ok,hátha segíteni tudtam.:)

24. Cinka (válaszként erre: 23. - Záptojás)
2007. júl. 17. 11:47
Na és a sráccal mizu? randiztok még?
2007. júl. 17. 11:41

Nekem szerencsére sok barátom van. Nem hagytak el..de úgy néz ki, nem is lett volna miért. Mind1.

Osztálytársnőd már biztos 'meggyógyult'. És vannak ilyen furcsa dolgok..egyik pillanatban csúnya, semmi pasi az életében, aztán jön egy fordulópont, és mindenki oda-vissza van érte :)

22. Cinka
2007. júl. 17. 11:28
Nekem volt a gimiben egy osztálytársnőm. Csúnya is volt szegény és iszonyú büdös szájszaga. Senki nem barátkozott vele igazán, pedig tök okos csaj volt. Valami betegség miatt volt ez a kellemetlen szaga. Biztosak voltunk benne, hogy szűzen fog meghalni. Na erre, vagy 23-24 évesek lehettünk, véletlenül láttam egy másik városban az utcán - egy bomba hapsival!!! Az államat fogtam, le ne essen végleg, úgy bámultam őket :DDD mindketten diplomás emberek és azóta már jópár éve házasok. Lehet a srácnak nincsenek szaglócsillói:DD vagy akármi, de látod, nem akadály a pasizásban az ilyesmi sem)
21. Cinka (válaszként erre: 11. - Rozsazsa)
2007. júl. 17. 11:24
Hehe de ügyes valaki, hogy kihasználja a lehetőséget egy kis reklámra :DDDD amúgy az Avon ilyen esetben egy kalap ... .
20. Záptojás (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2007. júl. 17. 11:19

Szia! Köszi :)

És igaz! Valószínűleg csak azért tűnik fel az orrpiszkálás, mert mindig azt nézem.


Neked is kellemes nyarat és további szép napot :D

19. emagdi (válaszként erre: 17. - Záptojás)
2007. júl. 17. 11:15

szia!

ezek igazán jó hírek!

úgy tűnik, hogy felnagyítottad a problémát, ami valójában szinte nem is létezik.

lehet, hogy csak neked tűnik úgy, hogy mindenki az orrát piszkálja a közeledben. valószínű mindenki közelében előfordul ez, de neked már annyira ráállt a szemed erre, hogy mindig azt hiszed ez miattad van.


szerintem próbáld meg elfelejteni ezt az egész dolgot, és élvezd a nyarat, annak minden örömével együtt!:))))

18. srrse
2007. júl. 17. 11:05
En is 40 kg -os sulyfeleselggel kuszkodom... sokszor izzadok..nem erzem hogy budos lennek..viszont idegesit hogyha tiszta vi zelssza ruham:(. egy jo hete hasznalom a yessplus termekeit..az Ezustkoloidot..meg a gelt..s mondhatom jobban erzem magam minden szempontbol. Mostanaban 2 x napotna letusolok..na meg ha nagyon nagyon leizadok..torna utan..s utanna az ujfajta rexona deoval fujom be honam.alatt s az olyan par zonat ahol erosebben izadok..igy nalam beavall nincs sem budoseg...sem semmi mas..ok..minden :)
2007. júl. 17. 10:50

Nos már rég néztem meg mi is van a topicommal. De gondoltam itt az ideje.

Szóval két hete írt egy srác sms-t, hogy szeretne velem megismerkedni. Gondoltam nem hajtom el, megnézem mi lesz. De annyira féltem, hogy elmodtam a legjobb barátnőmnek a problémámat. Hogy mennyire zavar, és hiába teszek ellene, egyszerűen semmi nem segít. Ő azt mondta, hogy egyáltalán nincs is kellemetlen illatom. Azt hiszem hiszek neki, mert elég korrekt lánynak ismerem őt. Mondtam neki, hogy nyugodtan mondja meg, ha mégis van, nem lesz belőle sértődés, sőt nekem segítene. De akkor is ragaszkodott ahhoz, amit először mondott. Miközben beszéltünk, én egész este sírtam. Mikor hazamentem, anyu látta, hogy nincs rendben valami. Megkérdezte, így Neki is elmondtam, hogy mi a baj. Ő is azt mondta, hogy soha nem érzett rajtam semmit. Ilyen hülyeséggel minek idegesítem magam? Csodás kedvem volt utána. Mintha kicseréltek volna.

De akkor már csak arra vagyok kiváncsi, hogy ha leülök valaki mellé, mért kezdi el az orrát piszkálni? Allergiás rám? Valami mégis van...

Találkoztam a sráccal is, már túl vagyunk a 3. randin. Most megint úgy vagyok, hogy akkor tényleg semmi? Csak beképzelem? Gondolom, ha annyira büdi lennék, nem akarna velem lenni. Ugye? :)

2007. júl. 17. 09:46
A táplálkozási szokások változása feltétlen szükséges,és bizonyos tisztálkodási folyamatok szükségszerűen fokozottabban megvalósítandó feladat,mellette meditációs gyakorlatokat is javaslok,az orvosi kontroll mellett.
15. emagdi (válaszként erre: 1. - Záptojás)
2007. júl. 17. 09:42

szia!

csatlakozom az előttem szólókhoz, nyugodtan menj el orvoshoz, ne zavarjon az, hogy kellemetlen esetleg a szagod, hiszen pont ezért keresed fel az orvost!

anyukáddal is nyugodtan beszéld meg, szerintem egyáltalán nem ciki. másrészt ha ennyire súlyos tényleg a probléma, akkor egyrészt ő is látja, hogy mennyire izzadsz, másrészt akkor ő is érzi a szagot. (de nyilván ő ismer, és tudja, hogy nem azért van, mert nem tisztálkodsz rendszeresen).

esetleg anyukád is úgy gondolja, hogy nem szól neked, nem visz el orvoshoz azért, nehogy téged kellemetlen helyzetbe hozzon (hiszen látszólag téged nem zavar, mert nem beszéltél még erről neki).


valami oka biztos van ennek a fokozott izzadásnak, az okot kellene megszüntetni. persze közben tüneti kezelésnek érdemes lehet használni az izzadásgátló deókat. (eddig miket próbáltál?)

14. LoLiNa
2007. júl. 17. 07:02
az antiszudor tényleg jó! lábszagra, hónaljra! csak vigyázz mennyit kensz magadra, nehogy kimarja a bőröd!
13. .Lilla. (válaszként erre: 1. - Záptojás)
2007. jún. 17. 09:28

Szia

Nekem is van ilyen problémám mondjuk engem a folt zavart inkább.. Van egy szer, az a neve h SOLUTIO ANTISUDORICA nemtudom hogy hallotál e már róla, de ez több embernek is bevált. Próbáld ki, ha gondolod írj privit és megadok fórumcímeket ezzel kapcsolatban;) Szijja

2007. jún. 4. 12:57
Lehet, hogy pajzsmirigy-túlműködésed van, az pl okozhatja, ugyan úgy az idegesség, fáradság is. Inkább keress egy dokit,az kevésbé ciki, mint életed végéig parázni,mikor lesz kellemetlen szagú a hónaljad. Én rexonát használok, talán az a legerősebb deo ami jól funkcionál ilyen esetben.
2007. jún. 4. 12:10
Nekem a klimax miatt van több izzadásom és az AVON izzadásgátló deo-i váltak be teljesen és ajánlottam a gyülibe nagyon sok lánynak, és mindnek bevált. Reggel mosdás után 1x kenek és kész egész napra. Nálam kaphtó is mert Avonozok évek óta.
2007. máj. 11. 22:58

Szia Záptojás!

Sajnálom, hogy ezzel problémával küzdesz, de az orvost szerintem keresd fel, azért orvos, hogy segítsen a bajodon - s NEKED EZ A BAJOD!

Nekem a következő dolog vált be: Bőrfertőtlenítő kednővel törlömmeg a hónaljamat, majd utána egy izzadásgátló sthiftet kenek rá! Nekem ez bevált. A fertőtlenítő elöli a szagot okozó gombákat és ezért nincs izzadságszagom. Persze ez sem örök élet- de nekem egy nap elég ezt megcsinálni. Nem tudom , de lehet hogy nálad is beválna, lehet hogy nem egésznapra, de talán próbáld ki. Én a Clara Sept fertőtlenítő sprayt használom ill. a DM-be lehet kapni fertőtlenítő kendőt, de abban 10 db van és így kevésbé éri meg, mint a spray.

9. Záptojás (válaszként erre: 5. - 9a1606c0fc)
2007. ápr. 14. 10:03
És ezt a stiftet drogériákban lehet kapni? Vagy gyógyszertárakban?
2007. ápr. 13. 20:57
Hát ez ,nagyon kellemetlen!
7. opál (válaszként erre: 1. - Záptojás)
2007. ápr. 13. 19:14

Szia! Van 1 barátnőm és neki is ez a proplémája,de neki srumája van(pajzsmirigy túltengés) és ez van olyan válltozatban ami kifelé "nő" és van amikor befelé.

De a tünetek közt szerepel az izzadás és a kellemetlen testszag.


Szerintem beszéld meg anyukáddal a gondodat,ciki biztos de ő segíthet!:-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook