Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kényes téma: kellemetlen testszag fórum

Kényes téma: kellemetlen testszag (beszélgetős fórum)


11. murva (válaszként erre: 1. - Ce57fb7bd6)
2009. júl. 15. 17:04
Ha naponta lefürdik nem a tisztálkodás hiánya okozza a szagot valami oka van a barnás folyásnak feltétlenül vidd őt nőgyógyászhoz hiszen ő is látja amit te látsz,szerintem nem intim lemosó a megoldás az hogy soha nem beszéltetek ilyesmiről egy dolog,de más nem fog neki szólni csak összesúgnak esetleg a háta mögött ha érzik......Érezd kötelességednek ezt mert az anyád és ez a te feladatod mert te vagy a gyermeke tudom kellemetlen de nem kell fifikáskodni őszintén kellszólni,hogy mit észlelsz és hogy ez orvosért kiált,mondjuk azt nem értem ő miért nem megy ezzel orvoshoz mert e tekintetben még nem idős.Én 57 éves vagyok azért nem értem ezt a mentalitást .
2008. nov. 18. 03:11
Idős korban sok minden meghváltozik, főleg a hormonális háztartás és a táplálkozással is összefüggő anyagcsere. Minden időskorú " büdösebb" a kelleténél, és nagyon sokan ezt maguk nem is érzékelik. Jó hogy szóltál. Ezen a helyzeten csak fokozott higiéniával lehet túltenni.
9. salabakter (válaszként erre: 6. - Ce57fb7bd6)
2008. nov. 14. 08:17
Nem tudom,azóta hogy áll az ügy,de jól tetted,hogy te szóltál,és nem idegen,mert azok biztos tapintatlanok lettek volna.
8. 6b94deaef4 (válaszként erre: 6. - Ce57fb7bd6)
2008. márc. 3. 19:27

szia és bocsi, hogy csak úgy hozzászólok a témához...

" azt írtad, hogy sírt " ez jó jel, vagyis abból a szemszögből, hogy +értette / felfogta amit mondtál neki... ez mellett persze fájt a lelkének, hísz ki szeretne ilyen hírt hallani... pár nap és ismét próbálj vele erről beszélni, mond el neki, hogy szereted és aggódsz érte, talán nőgyógyászhoz is elmehetnétek együtt, próbáld meg javasold neki, hogy van egy nagyon jó nőgyógyászod... "anyukádnak szinte ez tabu téma" talán nagyon sok éve nem is volt orvosnál,mikor lehetett utoljára?... nem ártana egy alapos vizsgálat, és akkor ott mindenben tudnak segíteni, tanácsot adni.

7. gerna (válaszként erre: 6. - Ce57fb7bd6)
2008. márc. 3. 19:04
Mondd meg neki, hogy szereted és aggódsz érte, ezért szóltál! dehogy kellett volna (tovább) hallgatnod, hiszen azt írtad, hogy ez a probléma már hónapok óta fennáll.
2008. márc. 3. 19:02
Megmondtam neki, h valami nem jo. Most meg jol megsertodott es sirt egesz nap. Nem igazan volt jo otlet. Lehet, hallgatnom kellett volna.
5. era06 (válaszként erre: 1. - Ce57fb7bd6)
2008. febr. 29. 14:23

Ez kényes téma, főleg ha nem igazán lehet beszélni vele ilyesmiről.

Előfordúlhat, hogy a vízholyag nem zár rendesen, és csöpög egy kicsit. Lehet neki móma is, ami nyomja a vízholyagot. Tisztaságibetét kellene mindenképpen. Te is ilyet használsz, milyen jó kellemes, friss, illatos érzés, nem piszkos a bugyi stb. találj ki valamit.

Biztsan érzi a barátnőja is, ha nagyon jóban van vele akkor, beszélhetne vele. Találj ki egy mesét, ismerősöd ismerőséről, büdi volt az emberek a háta mögöt megszólták,stb.

Csak rájön, hogy róla van szó.

Kemény dió, ha soha nem beszéltetek arról ami a bugyiba van...

4. hajnalok (válaszként erre: 3. - Ce57fb7bd6)
2008. febr. 29. 13:42

Ha megemlítenéd neki hogy észrevettél a fehérneműjén

valamit és félsz attól hogy nehogy beteg legyen, lehet hogy elmenne veled orvoshoz.

3. ce57fb7bd6 (válaszként erre: 2. - Gerna)
2008. febr. 29. 13:36
Szia! Tavasszal, lassan egy eve, hogy volt. Akkor nem szoltak es minden normalis volt. Legalabbis nem emlitette, h problema lett volna. Arra is gondoltam, h megemlitem a legjobb baratnojenek es o beszeljen vele errol. Megiscsak egyidosek es lehet, h csak en kepzelek olyasmit, ami nincs is. De ez meg hogy nez mar ki? Megiscsak en vagyok a lanya. Nekem kell errol beszelnem vele.
2008. febr. 28. 19:28
Ha eddig nem is beszéltetek ilyesmiről, most muszáj lesz. Említsd meg neki, hogy mennél rákszűrésre, ő mikor volt ilyenen, eljönne-e veled... nem tudom, most Mo-n vagytok-e vagy odakint, de valami formája mindenütt van ennek. Ha elmentek együtt orvoshoz, ott kiderül, mi ez a gyanús dolog.
2008. febr. 28. 19:17
Sziasztok! Egy nagyon kellemetlen és kinos kérdésben kérnék tanácsot. Anyukám az idén lesz 60 éves. Gondolom pár éve már nem menstruál. Pontosan nem tudom, mert soha nem beszéltünk ilyen dolgokról. 13 éves voltam, amikor nekem először megjött. Bejelentettem neki, de onnantól ez tabu téma volt közöttünk. Sem a szexről, sem semmilyen női dolgoról nem beszéltünk. Ezért is kinos nekem, h hogyan szóljak neki. Pár hónapja mellette ülltem a kanapén és tv-t néztünk. És éreztem, h anyukám büdös. Nem izzadság szaga volt. Hogy is mondjam? Olyan mintha nagyon erős hüvelyi folyása lenne. Sőt! Amikor a mosogépet raktam be, észrevettem, h a bugyiján is barnás folyásos foltok vannak. Nem vér volt. Gondolom, ha én érzem, más is. Öcsém is néha megkérdezi, h mi ez a szag? Hogyan mondjam meg neki finoman, nem sértőn, h használjon intim lemosót. Azt is hallottam, h ezek a szagok lehetnek a klimaxal is összefüggésben és lehet, h gyógyszerrel vagy valamilyen kezeléssel megszüntethetők. Soha nem beszéltünk ilyenekről, most hogy álljak elé és mondjam meg neki, h Anya, büdös vagy és tisztálkodjál sürübben. Azt hozzáteszem, h termeszetesen naponta lefürdik, de úgy látszik ez kevés. Segitsetek, adjatok tanácsot! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook