Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kellemetlen testszag fórum

Kellemetlen testszag (beszélgetős fórum)


1 2
6. 9cea3ab90a (válaszként erre: 3. - Záptojás)
2007. ápr. 13. 17:20

Nem szabad félned,szerintem bízalommal fordulj hozzá.

Ez igeis fontos dolog,és az anyukád bíztos segít a megoldásban.

Ki kell próbálni minnél több izadsággátló deót.

S napközben vannak nagyon jó illatos törlökendők,amik kifejeztetten erre a célra vannak.

Addig kell próbálkozni amíg nem találod meg a megfelelőt.

De szerintem sikerülni fog!

5. 9a1606c0fc (válaszként erre: 1. - Záptojás)
2007. ápr. 13. 17:15
Én 39-40kg-al is izzadtam, mert magasvérnyomásom volt. Sok féle dezodort kipróbáltam. Most ALOE EVER-SHIELD siftet használok. Nekem ez nagyon bevált. Még a legnagyobb melegben sem izzadok és nincs testszagom. Igaz, hogy nem olcsó, de nem sajnálom rá a pénzt, mert azóta nem figyelem a mellettem állókat, hogy most fintorognak vagy sem.
4. 5e67f791bc (válaszként erre: 3. - Záptojás)
2007. ápr. 13. 17:13
Szerintem jo nehany kerdesben kell meg tamaszkodnod a tanacsara, ne szegyelld ezt sem. Plana, ha jo a kapcsolat!
2007. ápr. 13. 17:10
Nem szedek semmilyen gyógyszert, szóval biztos nem attól van. Beszélni kellene erről anyuval is, csak nem tom hogy kezdjek bele, mert elég cikinek gondolom, még előtte is, pedig jó a kapcsolatunk.
2007. ápr. 13. 17:04
Szerintem megis menj el az orvoshoz, mert ki kell vizsgalni mitol lehet. Ha nem teszel semmit nem is fog valtozni semmi! Lehet valamilyen gyogyszertol van, amit szedsz, nem? Nekem egy ismerosomnek az asztmagyogyszeretol lett kellemetlen testszaga. Biztosan van oka. Es biztosan meg is lehet szuntetni. Ha csak tunetileg kezeled nem ersz el semmit. Jarj utana mitol lehet. :)
2007. ápr. 13. 16:38
6-os korom körül figyeltem fel arra, hogy nagyon izzadós lettem. Most már 17 éves vagyok, és ez egyre jobban zavar. Biztos az is közrejátszik, hogy van egy pár kiló feleslegem, de a kellemetlen testszagnak biztos nem ez az oka. Bármilyen dezodort kipróbálok, egyszerűen nem jó. A folt a pólómon annyira nem is zavar, mint a szag. Pedig naponta minimum kétszer zuhanyzom, és ha megyek valahova akkor is mindig megmosakszom. De 10 perc múlva olyan, mintha semmit nem csináltam volna. Egyszer a háziorvosom írt fel nekem egy dezodoráló hintőport, de az sem segített semmit. Tudom el kellene menni orvoshoz kivizsgáltatni, csak félek a vizsgálattól. Vagyis inkább a kellemetlen illattól félek. Mit gondol majd az orvos, hogy nem tudok megmosakodni. Pedig de, csak gyorsan visszajön. Az is nagyon zavar mikor a barátnőim az orrukat fogdossák, már annyira nem bírják. Pedig nem tehetek róla. Lehet a táplálkozási módomon kellene változtatni, de nem igazán tudom hogy és mit. Az is nagyon rossz, hogy emiatt nem tudok közeledni a fiúkhoz sem. Állítólag csinos vagy, sok fiú szeretne velem megismerkedni, de mindig elutasítom őket. Minden barátnőmnek van már barátja, vagy volt már, de nekem egy sem. Szörnyű érzés, hiszen simán lehetne. Tudtok nekem segíteni ezt a témát illetően?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook