Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kell a pénz, az sem érdekel mi lesz ezután vele. A volt... fórum

Kell a pénz, az sem érdekel mi lesz ezután vele. A volt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Bichi)
nov. 25. 10:33
nem kérdeztem meg,mert csak tegnap tudtam meg,neked ez a mániád hogy mindenkit azonosítasz.de ha megkérdeztem volna is,semmi közöd nem lenne hozzá.
20. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 23:16
Ezt már megkérdezted korábban fórumon is...
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Timycat)
nov. 24. 18:40
nem hittem én semmit.mindig lezárult a jegyzőkönyv behajthatatlanság miatt,de ugye 5 éven belül újra lehet indítani. nem kaptam felosztási tervet,de mivel RENDŐRSÉGNEK is megküldésre került,mivel ez bűncselekmény gondolom csak kifizeti nekünk a végrehajtó ami jár.
18. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 18:22

Felosztási tervet nem kaptál? Abban le van írva kinek mennyi jut.


Ugye nem azt hitted, hogy addig nincs árverés, amíg végrehajtás van? Az elég róka fogta csuka lenne.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Titkoskert)
nov. 24. 17:53
Köszönöm szépen,erre voltam kíváncsi.megyek hétfőn és intézem.
16. Titkoskert (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:50

Amit kifizettek egy évet, azt veszik elétek.

Bemennék a végrehajtóhoz,rákérdeznék, én hol állok a sorban.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Titkoskert)
nov. 24. 17:45
Most kapom mert újra indítottam a végrehajtást tavaly,mert akkor sem fizetett.magyarul 5 évvel ezelőtti tartozás semmit nem kaptam az államtól.nav sem tudott semmit behajtani nála.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Titkoskert)
nov. 24. 17:42
Nekem semmit nem fizetett az állam,ez lejárt tartozás.banki tartozás volt azt látom az iratban Otp Faktoring de magánszemély vette meg.csak azért kérdezem hogy érdemes foglalkoznom a végrehajtónál vele?mert hogy megküldte a rendőrségnek és gyámhivatalnak is.
13. Titkoskert (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:41
Akkor csak kaptál az államtól gyt-t, azt kamatosan visszaveszik majd a kakás árából.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 55Judit)
nov. 24. 17:37
ez egy lejárt tartozás,most 1 éve kapom az államtól de a lejártat nem kaptam meg.ezért került rá a házára.csak azt nem értem miért nem tájékoztatott se a vevőről se a vételárról.semmiről.csak megvették és kész.
11. Titkoskert (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:37

Te is tulajdonosa voltál? Mert akkor vásárlási előjogod is lehetett volna.

Ha nem volt benne részed, akkor sajnos az állam, bank felé az elsőbbség.

10. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:35
Árverezéshez nem kell senki lemondó nyilatkozata, se hozzájárulása.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Titkoskert)
nov. 24. 17:33
nem kaptam,ez egy 2018-as évi ügy.amiről jogerős bírósági végzés van ezért nem értem nélkülem hogy árverezte el a házat.
8. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:33
Ha a férjed adósága feléd rá volt terhelve a házra, akkor igen. Számomra érthetetlen ez az ügy, mert a gyerektartást az állam mag szokta előlegezni, tehát az anya kapja, csak nem az apától, így az apa nem neked tartozik hanem az államnak.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Liliom10)
nov. 24. 17:32
Én sem értem,annyit tudok hogy megvette valaki árverésen a házat.és erről kaptam tájékoztatást.holott földhivatali bejegyzésem volt.hétfőn fel fogom hívni a végrehajtót,hát nehogy már nekünk ne járjon belőle.nem is értem a lemondó nyilatkozatom nélkül hogy tudta elárverezni.
6. Titkoskert (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:30
Nem kaptál az államtól megelőlegezett gyermektartást?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
nov. 24. 17:28
Értem,de akkor ki kell hogy fizessenek ugye?
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:27
Nem értem. Maradt annyi pénz az árverezés után, hogy Te is megkapod a tartásdíjat ? Vagy Neked nem jut ?
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:26

nem eszik olyan forrón a kását ha adni kell. csak ha beszednek, akkor fizess azonnal vagy még tegnap.

Most árverezés után ülnek a pénzen egy darabig, aztán majd kiosztják valamikor kinek mennyi jár belőle. Most nyugi van. Sajnos. Ez csak neked sürgős, nekik nem.

nov. 24. 17:21
Most akkor nekem nem kéne kifizetni a tartozást? Levélben benne,rendőrség és gyámhivatalnak is megküldte.pofátlanság.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook