Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keleties vagy virág illatú parfüm a jobb? fórum

Keleties vagy virág illatú parfüm a jobb? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 28. 00:18

én a fanyar, visszafogott, mégis átütő, nőies parfümökben hiszek.


amikor először ajánlgatták az estée lauder boltban a "pleasures"-t, nem akartam megszagolni, mert a bolt ismerten iszonyú drága - én csak azalapozóért jártam oda -, és féltem, hogy rámsóznak valamit. mégis azonnal megvettem egy nagyobb kiszerelést. egyszerűen beleszerettem.


rá két napra bementem dolgozni, és a mellettem ülő kollégám, akivel nem nagyon bírtuk egymást (nem balhéztunk, vagy ilyesmi, csak nemigen szóltunk egymáshoz éveken át), átfordult a székével, és kerek szemekkel, megkérdezte, mi ez. mondtam. majd azon a héten szombat délután felhívott a céges mobilon - a csapat sose hívta egymást a cégesen, hacsak nincs komoly helyzet a melóban -, hogy most vásárol a barátnőjének születésnapjára, és hogy hívják még egyszer a parfümöt? megmondtam, megvette, utána mondta, hogy micsoda öröm volt... én azóta is veszem, szerintem ennél jobb visszajelzés nem kell :)


jó, kicsit össze kell szorítani a fogat, amikor kifizeti az ember, de tényleg nem tudok ütősebb, elegánsabb, kifinomultabb illatot felhozni, személyes kedvencem, ez már talán ki is derült:))

2011. ápr. 27. 23:20
Nekem konkrétan a virág...de kinek mi :)
2011. ápr. 27. 22:41
Kinek mi ...
2011. ápr. 27. 20:49
ízlések és pofonok ....... :D :D
2011. ápr. 27. 20:08
az a jobb ami neked megfelel....de lehet kevrtetni ha a bolti parfümök nem jönnek be.
2011. ápr. 27. 19:59
Keleties vagy virág illatú parfüm a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook