Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kavitációs zsírbontás és társai fórum

Kavitációs zsírbontás és társai (beszélgetős fórum)


14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Ani0601)
2021. aug. 1. 11:36
inkább hülye, mint vagány :D
13. timycat (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. aug. 1. 11:33

Barátnőm dettó. Májusban volt 1 éve hogy zsírleszíváson volt. Sosem volt még olyan duci mint most.


Előtte próbált valami elektromos/ultrahangos akármit is, aztán epesavas szurikat.


Mindegyik után úgy nézett ki mint akit össze-vissza vertek.


Remélem lassan belátja, hogy étrend és mozgás a megoldás. A többi parasztvakítás, pénzkidobás és még veszélyes is lehet.

12. Channa* (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2021. aug. 1. 11:25
Hát nem mindegy!
11. Ani0601 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2021. aug. 1. 11:25
Vagány vagy, én sosem mertem volna kipróbálni 😬😃
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Ani0601)
2021. aug. 1. 11:16
Ezt 1992 óta csinálják. Lehet, hogy azóta már elavult :D
9. andi6020 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. aug. 1. 11:12

Megtaláltam


[link]

8. Ani0601 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. aug. 1. 11:07

Áramot? 😲 Te jó ég, miket ki nem találnak...


A kavitációs zsírbontást nézehettem a karjaimra, de eléggé sokallom az árát...

2021. aug. 1. 11:05
Zsírleszívásos dokumentum filmet láttam egyszer. Utána úgy nézett ki a páciens, mint akit jól megvertek, plusz nagy fájdalmai is voltak 😬
2021. aug. 1. 10:50
Ökörség, pénzleszívás.
5. Channa* (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. aug. 1. 10:37

Húúúú!

Én képtelen vagyok ilyenekre rávenni magam, mindig rettegek, hogy rosszabb lesz a helyzetem, mint a beavatkozás előtt.


Bár egy olyat próbáltam ki egyszer, hogy betekerték a hasamat és combjaimat valami vizes pelenkaszerűvel és melegítettek egy ideig. Alig vártam, hogy vége legyen, soha többet nem mentem. Azt ígérték, hogy a kezelés után 3 cm-el karcsúbb leszek. Hát nem így történt;) Nagy szemekkel csodálkoztak, hogy nem történt semmi! Ilyet még sosem láttak! Én vagyok az első nő, akinél nem volt hatása! De menjek el még 10x és akkor tuti meg lesz az eredménye:DDD


Így maradok a több bicajozásnál, több lábemelgetésnél, több súlyzó emelgetésnél és hasprésnél;) Eddig csak ennek láttam hatását magamon, mert ha vékonyabb nem is leszek, de legalább az izomzatom sokkal tónusosabb lesz....

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Channa*)
2021. aug. 1. 09:59

Voltam zsírleszíváson is.

Utána pár évvel értem el súlyom csúcsát. Nem igaz, hogy ahonnan szívtak, ott többet nem lesz zsírpárna.


Sok évvel ezelőtt jártam valami kezelésre, 10 alkalommal mentem, egy vagyon volt, és lófütyit nem ért.

Valami vékony hosszú tűszerű pálcákat szúrtak a hasamba, 10-14 db-ot, amik egy géphez voltak kapcsolva. A gépen az áram (?) erősségét lehetett állítani. Ki mennyit bírt. Menő hely volt, sokszor láttam a tévében, Gyarmati Andrea is oda járt, pont akkor amikor én. Nekem semmi hatása nem volt.

A kavitációs zsírbontást a beleim meg a petefészkeim, méhem nem lájkolták. Gondolom mert egy barom vagyok. Nem is volt rajtam elég vastag a zsírréteg.

3. Channa* (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. aug. 1. 09:24

Egy volt kolléganőm elment egy ilyen kavitációsra. Szerintem nem kellett volna neki, de így döntött.

Nem tudom, hogy hány kezelése volt, de diétás étrendet is kapott.

Mondtam is neki, hogy a kapott étrenddel amúgy is lefogyna, nem kellene a drága kezeléseket fizetni.



Másik kettő pedig zsírleszívásra ment el, akkor még nem dolgoztam velük, csak a kezelések után kb. 1 évvel. A többiek mesélték, hogy nem elég, hogy nagy fájdalmaik voltak, de még egyenletlen is lett a combjuk.

2021. aug. 1. 09:13
Nem sokat ér, konkrétan semmit. Nekem legalábbis.
2021. aug. 1. 08:45
Van vkinek tapasztalata zsírbontó, vagy bármilyen fogyasztó kezelésekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook