Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kávézó fórum

Kávézó (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. dec. 10. 10:39

Sziasztok ! Bekukucskálok , de nyílván le kell szoknom a kávéról mert a vérnyomásom nem annyira oké...Se baj majd iszom koffeinmenteset...

Zsizell! Megnéztem az iwiwen a dekorációtokat ngayon szép lett !!!Ügyes vagy!!!

Benézek majd később hátha lesz valaki, bár főznöm is kell, meg babasarok rendezés is van....

Remélem mindenki jól van !! Pusszancska!!!!!

374. Tapi1
2007. dec. 10. 06:16
Szia Ropi! Persze semmi gond, csak nem tudtam mit írni! Sajnálom, hogy keveset tudsz megint jönni, de majd kukucskálok, hogy elcsípjem a pillanatot, amikor vagy! Puszi és szép napot neked!
373. ropilis
2007. dec. 10. 06:11

Jó reggelt!

Köszi, Tapi ma reggel egy kávét fogok választani!:)

Itt esik az eső,igaz nincs hideg .

Ma kezdjük a fenyőfa árusitását.

Beindul megint ezerrel a meló...még kevesebbet tudok jönni.

Tapi , ma reggel nagyon szűkszavú voltál remélem nincs semmi gond:O

Szép napot mindenkinek!

372. Tapi1
2007. dec. 10. 04:57
Jó reggelt és szép napot mindenkinek! Kávé, kakaó, cppuccino, forró csoki, ki mit szeret, egészségetekre! Legyen szép napotok!
371. Tapi1
2007. dec. 9. 17:25

Akkor kénytelen leszek várni!


Zsizell, nagyon szép lett a dekoráció, igazán nagyon tetszik! Ügyesek vagytok!

2007. dec. 9. 17:23
Vacsi után jövök! Most muszáj mennem, mert odaég a virslim. Már beüzemeltem a grill sütőt. :-P
2007. dec. 9. 17:22
Szia Tapi!!! :-)))
368. Tapi1
2007. dec. 9. 17:22
Szia Szenna! Én is gyorsan kukkolok, aztán visszajövök!
2007. dec. 9. 17:21
Másfél kiló alma készenáll a holnapi napra, hogy megyegyem... :-((
366. Tapi1
2007. dec. 9. 17:21
jaj, iwiwen kukkolok, te jó ég, miket írok?
2007. dec. 9. 17:21

Zsizell, megnéztem és mondhatom nagyon szép! GYönyörű a dekoráció, igazán ügyes vagy. Gondolom Ropilistól sikerült sok ügyes ötletet ellesni is. A függöny is nagyon édes. Itt is van az OBI-ban, csak az a gond, hogy nem megfelelő méret. Kolos szobájában erkélyajtó is van, ezért 240 cm. magas függönyt kellene venni, de az OBIban most csak 205 cm-es van. Holnap még folytatom akeresést, ha végképp nem lesz, akkor fent megtoldjuk 30 centivel egy sima fehér, hasonló anyaggal, mint a függöny. Majd összehozom.

Most megyek vacsizni, utána jövök vissza!

364. Zsizell
2007. dec. 9. 16:54
Majd később visszanézek!
363. Zsizell
2007. dec. 9. 16:54
Csaó! Feltettem az iwiw-re a képeket.
362. Tapi1
2007. dec. 9. 16:32
Sziasztok! Igen, már idehaza vagyunk egy ideje, de csak most jöttem kávézni, illetve semmi kávé, holnaptól indulhat a szigorú diéta! Megint olyan jó hétvégém volt, hogy ez a 10 nap most nagyon rámfér, de finomakat ettem és jól esett, azt hiszem, pár kiló miatt nem úgrom fejest a kútba, de akkor sem, ha lemegy! Szóval belevágok én is veletek! Remélem, mindenki jól szórakozott a hétvégén! Később én is visszajövök, most kicsit kukkolok a hétvégén, puszi estig!
361. Zsizell
2007. dec. 9. 15:38
Most kicsit dugulok.
360. Zsizell
2007. dec. 9. 15:38

Banyuskával már régen futottam nagyon össze.

Tapi is biztosan már útban van hazafelé.

Ropikám remélem nem voltál ma túl fáradt, mivel tegnap nem tudtál hamar lefeküdni.

359. Zsizell
2007. dec. 9. 15:35
Látom betárazol a jövő hét előtt, hogy ne kívánj meg semmit. Én is hasonlóan teszek. Ebédre sült kolbászt és hurkát ettem egy kis sült krumplival. Én is még ma eszegetek egy kis csokit, mert utána 10 napig nuku.
358. Zsizell
2007. dec. 9. 15:33
Szenna! Micimackós függönyt Kolosnak szeretnél venni? Mi Bencinek az OBI-ban vettük.Nem csak Micimackó van rajta, hanem Zsebibaba, Nyuszi, Füles, Malacka és Tigris is. Majd mindjárt lefotózom és ráteszem az iwiw-re és meglátod. Nem is volt drága.
357. Zsizell
2007. dec. 9. 15:29
Sziasztok! Végeztünk a díszítéssel. Le is fotóztuk, felteszem majd az iwiw-re.
2007. dec. 9. 13:39
Na dugulok egy időre, kávézom, tornázom és majd jövök, resssssssssszzzzzzzzzkessssssssetek!
2007. dec. 9. 13:38
Majd valahogy megpróbálomazért összehozni, majd csendben, lábujjhegyen fogok diétázni, hátha akkor nem veszik észre ;-))
2007. dec. 9. 13:38
Hoztam a cukiból két sajtos rolót és egy citromos mignont, előrelátásból jól teletömöm magam, most aztán 10 napig úgysem lesz semmi nasi. Persze a hét vége az nálam mindig rizikós, mert, ha megyek Anyumhoz, ott nem diétázhatok, mert összeszid.
2007. dec. 9. 13:36
Ma futottam délelőtt egy kört a nagy karácsonyi ramazuriban, nem sok sikerrel. Amelyik függöny bolt nyitva volt, ott nem volt Micimackós függöny, ahol meg lehet, hogy lett volna, az nem volt nyitva. Na majd holnap folytatom. Panírozott halrudakat ebédeltem, de nem volt valami jó. CBA-s volt és egyáltalán nem olyan fehér a belseje (a halhús) mint a dobozon a képen. Azért megettem, bár nem esett alami jól, de tartármártással elment. Vacsira baconos, sajtos virslit sütök, holnap meg jöhet az almanap. Már beszereztem az almát.
2007. dec. 9. 13:34

Tegnap este Banyuskával msn-eztünk egy jót, jól megrágtuk a világ dolgait.

Ropikám! sajnos nem tudtam megnézni az üzit, nem tudok felcsatlakozni a wapra, vagy hová, majd tüzetesebben át kell néznem a használati utasítást. A Hugi szerint lehet, hogy be kell mennem T-Mobilékhoz és beállíttatni valamit. Pedig annyira szerettem volna látni, de nem tudok csatlakozni :-((

2007. dec. 9. 13:32
Sziasztok Drága Kis Barátnőim! Annyira szeretek idejönni, mert mindig felvidítotok! :-))
350. Zsizell
2007. dec. 9. 08:51
Most megyek is,mert rengeteg a teendő. Hétfőn akkor indul a villám diéta. Köszi Szenna, hogy beírtad. Dehogyis hagyjuk abba, ha nem bírjuk. 90 napos után egy 10 napos fél lábbal is kibírható. Remélem az 1. nap után is ez lesz a véleményem.
349. Zsizell
2007. dec. 9. 08:48
Ropilis háza gyönyörűen fel van dízsítve. Kívül-belül karácsonyi fényárban, pompában úszik. Percekig, csak a számat tátottam. Annyira rámragadt a karácsonyi készülődés hangulata, hogy egy-két dolgot gyorsan be is szereztem a boltjából, ami szintén gondolhatjátok milyen jól néz ki. Ma takarítás, és utána a fények, díszítés felrakása lesz a feladat.
348. Zsizell
2007. dec. 9. 08:45

Szép jó reggelt mindenkinek!


Ahogy Ropilis beírta nagyon szuper volt a tegnapi nap. Sokat beszélgettünk és sokat ettünk. Finom ebéd, finom süti, szóval jöhet is a hétfői diéta.

Annakatával is találkoztunk, hatalmas a pocija. Kiskata már most feladja neki a leckét, mert nehéz már cipelnie. Csikati sajna képet elfelejtettünk csinálni. A gép ott volt, de már akkor jutott eszünkbe, mikor Andi hazament.

347. ropilis
2007. dec. 8. 21:59

sajnálom hogy nem sikerült talákozni senkivel sem Szenna:(

Az mms-t elküldtem ,remélem meg tudod nézni majd!

346. ropilis
2007. dec. 8. 21:57

Sziasztok!

Most jutottam oda,hogy tudjak is beirni pár mondatot...

A találkozó nagyon remek volt,sokat dumáltunk és nevettünk!

Gyorsan elszaladt az idő...csak ez volt benne a rossz..

Remélem már haza is értek szerencsésen Zsizellék!

Jó éjt mindenkinek, és szép álmokat!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook