Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kávézó fórum

Kávézó (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. dec. 8. 18:09
Megyek megnézem a leveleimet, hátha lesz itt valaki, mire visszajövök.
2007. dec. 8. 18:09
Ropikám, az mms-t nem tudtam megnézni, mert a régi telcsimben volt mér a régi sim kártyám. Ma délelőtt kicseréltettem Orsikával, de az mms-t nem vitte magával. Rettentő bonyolult, szóval, ha tudod, akkor légyszi küldd el már mégegyszer, puszi érte előre is.
2007. dec. 8. 18:07

Orsikáék ma költöztek, mi ebből semmit nem érzékeltünk, mert Recsken voltunk. Kolos szobája már nagyjából be van rendezve, kíváncsi vagyok, mit művel majd a kis Manó, ha meglátja. Nagy alvás ma biztosan nem lesz, mert otthon szétaludta magát, visszafelé az úton is durmolt, azt hiszem, ma nehéz lesz időben elaltatni. Sőt, szinte lehetetlen.

Hogy sikerült a tali? meséljetek majd. Engem mostanában mindig beenged a fórum, remélem, hogy így is marad.

2007. dec. 8. 18:05

Zsizell a leírást a www.fogyipatika.hu-n találod a csodakúrák között. "Tíznapos villámdiéta" néven fut. Elkezdjük, aztán majd meglátjuk. Legfeljebb abbahagyjuk, ha nem megy. De szerintem egészen kibírható, kicsit egyhangú, de ha a másnapi kajára gondolsz, az kicsit feldob.

Szia Valcsi! Nálunk is egész nap esett, bár én eléggé messze lakom Zsizelltől. ;-))

A cappuccinót én is szeretem, reggel análkül nem tudok beindulni. Van olyan is, hogy már hajnalban felkelek és kimegyek a konyhába cappuccinozni, mert annyira meginnám, hogy egyszerűen nem bírok magammal.

341. d3edebbda4 (válaszként erre: 340. - Zsizell)
2007. dec. 8. 13:28

Sziasztok! Én capucinóztam. :)

Közel lakhatunk, bár az eső lába nálunk inkább lóg, és néha érinti a földet. Nem szeretem, ha az idő ilyen szomorú.

340. Zsizell
2007. dec. 8. 07:11

Szép jó reggelt! Ronda esős idő van, de ám a kedvem ez sem tudja elrontani!

Ropilis, Annakata már nagyon várom a személyes talit. Most mennem kell teregetni. Puszi mindenkinek! A kávét ma én szervírozom nektek, persze választhattok cappucinót és kakaót is.

339. Zsizell
2007. dec. 7. 22:42

Szenna nektek jó utat holnap. Osikáék költöznek?

No megyek én is lefeküdni.

338. Zsizell
2007. dec. 7. 22:41

Szenna szívesen csatlakozom hozzátok hétfőtől, mert kicsit elszalad velem a ló az utóbbi napokban az édességevés terén. Légyszi írd már be, hol is találom pontosan ezt a 10 napos diétát, mert elfelejtettem. Vasárnap meg akarom vásárolni, amit hétfőn kell enni.

Ropilis a menü nagyon kedvünkre való lesz. A megbeszéltek szerint megyünk, reggel remélem Benci sem kell túl korán, ha már ilyen későn feküdt le. Sajna mellette nem lehet nagyon lustizni, mert már 6-kor kukorékol hétvégén is.

337. Zsizell
2007. dec. 7. 22:38
Gondolom már mindenki alszik, de én most értem ide. Színházban voltunk 17-től. Nagyon jó volt, a Kolozsvári bírót néztük. Bencinek is nagyon tetszett, illetve a baráti család gyerekeinek is. Még meglepetésként volt mikulás csomag osztás is utána, így nagy volt az öröm. Nem mintha nem lenne itthon elég...Utána elmentünk vacsizni, majd egy kis Tesco-zás, ha már B.csabán jártunk. Most fejeztem be Bencinek a meseolvasást, de már alszik is mint a tej.
2007. dec. 7. 19:18

Remélem, hogy bekukkantotok ide és olvassátok. Majd szuggerálok, hogy gyertek ide, gyertek ide, gyertek ide, míg elolvassátok! :-))


Zsizell, mi Katával lehet, hogy belefogunk hétfőn egy karácsony előtti 10 naposba, nem csatlakozol? Tudod, amit a múltkor csináltunk, az egy nap egyfélét evőset...Gondold meg és majd jelezd! Mi most megint nagyon elszántak vagyunk, csinosak szeretnénk lenni karácsonykor.

Puszi Mindannyiótoknak!

2007. dec. 7. 19:16

Millió milka puszi Nektek holnap estig, ha nem találkoznánk, akkor holnapután estig. Remélem, hogy akkor mindenképpen tudok jönni.

Kívánok Nektek csodás hétvégét, jó pletyizést, érezzétek jól magatokat!

2007. dec. 7. 19:15
Mit is mondjak még. Ma annyi dolgom volt, hogy alig jutottam levegőhöz, jó, hogy vége van már a hétnek, mert egy nagy rohanás volt az egész. Remélem, hogy nyugodt hét végém lesz, bár nem annak indul, Mama és Anyum megint összevesztek. REmélem, hogy holnapra elvonulnak a viharfelhők, de azt hiszem Mamával beszélnem kell komolyan, de nem tudom, hogy érek-e el majd valamit vele.
2007. dec. 7. 19:14
Tornáznom is kellett, mert hplnap tutira nem lesz rá időm, tegnap sem volt, na ezért lezavartam egy fél órás capoeira aerobikot. Holnap reggel indulunk Recskre és majd csak késő délután jövök haza. Azért majd bekukk, hátha.... Nagyon,de nagyon irigyellek Titeket a tali miatt, szívesen ott lennék Veletek, de sajnos nem tehetem, túl nagy a távolság.
2007. dec. 7. 19:12
Sziasztok Drágáim! Sajnos csak egy-két mondatra maradt már időm, ellötyögtem az időt a városban. Jól meg is áztam, mert elkezdett szakadni az eső. Sikerült megint egy-két ajándékot megvenni, most megy a mosógép, le kéne szedni a száraz ruhákat, hogy legyen hely a frissen mosottnak. Konyhában mosogatni, szobában elpakolni, szóval van bőven tennivalóm.
331. ropilis
2007. dec. 7. 18:19

Sziasztok!

Hazaértünk, de most nem tudok maradni,sajnos ....

Elő kell készitetem a holnapi ebédet.És még rengeteg dolgom van.

Szenna, igen talizni fogunk Zsizell és én még amikor mi voltunk Gyulán akkor dumáltuk meg hogy majd decemberben el fognak jönni.

És ez anap honap lesz!!!

Milánói sertéshusi lesz a menü:P

még aazért visszazézek,háha lesz egy kis időm...

2007. dec. 7. 17:54
Tapikám ! Ti is érezzétek jól magatokat siess haza és vigyázzatok magatokra nagyon !!! Vasárnap várunk !! Pusszi mindenkinek!!!
329. Tapi1
2007. dec. 7. 17:38
Indulunk, de egy puszira és esti kávéra még bekukk, küldtem nektek mailt, pusszancs mindenkinek! Sziasztok és érezze magát mindenki nagyon, de nagyon jól a hétvégén! Pá-pá!
2007. dec. 7. 17:36
Sziasztok ! Sehol senki ?? Sajnálom . Mindegy gépközelben maradok aztán majd később visszanézek majd!!!
2007. dec. 7. 14:12
Megyek gyorsan elvégzem a dolgomat, mosogatás, pakolás utána meg kezdődik a fizetés. Ez a hónap legszebb napja! ESte majd bekukk, pusszancs Nektek!
2007. dec. 7. 14:11
Holnap reggel én is megyek haza, Hugival és Kolossal. menekülünk a költözködés elől. Mire visszajövünk remélhetőleg minden át lesz már cuccolva.
2007. dec. 7. 14:10
Zsizell, csak nem megint talit szerveztek? A három lány, Ropi, Annakata és Te???? Én erről mit sem tudok :(( Nem, mintha el tudnék menni, de ha tényleg tali, akkor nagyon, de nagyon irigy vagyok.
324. Zsizell
2007. dec. 7. 12:06
Megyek,mert van még egy kis munkám.
323. Zsizell
2007. dec. 7. 12:04
Tapi bizony szuper bulit tud csinálni egy fúvós zenekar. Nálunk szokott tűzoltó zenekarok fesztiválja lenni és mindíg el szoktunk menni oda.
322. Zsizell
2007. dec. 7. 12:01

Szenna, nálunk nagyon szép idő van, így küldök egy kis szelet, hogy elfújja felőletek is a felhőket. Napsütés, enyhe idő van nálunk.

Ropilis,hívhatsz majd nyugodtan, de inkább etse 19 után, mert színházba megyünk 17-től.

321. Tapi1
2007. dec. 7. 11:49
Na még bekukkantottam, aztán vasárnapig elveszek! érezze mindenki jól magát ahétvégén! Én is várom most kivételesen, mert ez a Mikulás koncert mindig nagy buli! Persze aki szereti a fúvós zenét, de egy fúvós zenekar is tud hatalmas bulit és vidámságot csapni! Januártól az én fiam is megy az ifjúsági fúvós zenekarba! Az lesz csak nagy buli, amikor már őt is látom zenélni a többiek közt! Puszi nektek és a déli kávéra vendégeim vagytok! Sziasztok!
320. Zsizell
2007. dec. 7. 11:34

Sziasztok!


Bekukk, de látom mindenki el van foglalva. A fejem még tompa, de ez a nap mindíg ilyen szokott lenni.

A "mikulás" eljött hozzám, már 3 napja itt rostokol és a fejfájásnak ez az oka. Köszönöm, azért hatottak a puszik, mert már jobb, mint reggel volt.

Tapi kellemes hétvégét nektek is. Nekünk nagyon csúcs lesz biztos. Három csaj tud ám dumcsizni! A fiúk meg jól el lesznek!

2007. dec. 7. 09:03
Na de!! Azért sem lesz rossz kedvem :))
2007. dec. 7. 08:54
Sziasztok Lányok! Jó alaposan lekéstem mindenkiről :-(( A reggeli kávé viszont megvolt. Igen Zsizell, nekem is elsősorban a jó kis beszélgetés egy kávé mellett... ez jut eszembe a kávézóról. Remélem, a fejfájásod elmúlik hamarosan. Lehet, hogy megint front van. Szörnyű ronda idő van itt nálunk, borús, ködös, igazi lehangoló "novemberi" időjárás.
2007. dec. 7. 06:58
Nagyon szépen köszönöm a meghívót már be is jelentkeztem.Mégegyszer köszönöm.
316. Tapi1
2007. dec. 7. 06:58

Ropi, pussz neked is és kellemes hétvégét!

Majd valamikor vasárnap talán összefutunk!

Na most már tényleg megyek, ma megint rohanós nap nekem is! Sziasztok!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook