Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karmikus kapcsolatok fórum

Karmikus kapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. Zizisicc (válaszként erre: 3. - Kinni)
2012. szept. 13. 10:14
Nem minden kapcsolat karmikus. Azokat nevezik így, amikor a lelkek már korábbi életeikben is szoros kapcsolatban álltak egymással. Abban igazad van, hogy minden kapcsolat okkal kerül az életünkbe, hogy vmit meg kell tapasztalnunk, tanulnunk általa, de van, amikor csak a tapasztalás a lényeg, bárkitől megkaphatnánk, de a karmikusnál a személy, a lélek is fontos, mert konkrétan egymással van dolgunk.
2012. szept. 13. 10:04

Érdekes téma.


Nekem van egy ilyen - nevezzük így - karmikus kapcsolatom valakivel, 16 éve. (32 vagyok.) Olyan kapcsolat van köztünk, ami szerintem életeken ível át. 16 éves koromban ismerkedtünk meg, abban a pillanatban éreztem,hogy életünk végéig össze leszünk kötve, nem szerelem volt, hanem felismerés, egy amolyan "na, végre itt vagy, már vártalak" érzés. Azonnal egymásra kattantunk, de nem volt klasszikus "járás" a miénk, csak elképesztő erejű, megmagyarázhatatlan vonzalom, miközben mindig éreztük,hogy nem tudnánk hagyományos kapcsolatban együtt lenni, nem menne. Minden téren ő volt nekem az első, ez nem is lehetett volna másképp. Néha négy-öt évig nem találkoztunk, aztán ott folytattuk,ahol abbahagytuk. Azt hittem, csak én érzem ezt, de két éve megint megkeresett. Boldog párkapcsolatban élek hat éve, más országban, imádom a páromat, de tudtam,hogy "ő" keresni fog még. Nagy energiámba kerül ellenállni neki, mert tudom,hogy nekünk még nagyon sok dolgunk van/lesz egymással, ha nem most, majd a következő életeinkben, mert hogy ezt egyszer fel kell oldani, az biztos...

Sajnos senkit nem ismerek, aki átélt már hasonlót. Nagy szerelmeket, érzéseket mindenki átél, akár több éven át tartóakat is, de ez nem az. Nálunk nem tényező a külső, a kor, a változások, semmi. Ha minket nyolcvanévesen egy szociális otthonba tesznek, akkor is pontosan annak fogjuk látni a másikat, ami. :) Ijesztő érzés, egyben érdekes és felkavaró...

2012. szept. 13. 09:45
Van ilyen kapcsolatom, de nagyon boldogtalan volt miatta az életem. Viszont épp a karmánk miatt nem tudunk egymástól megválni, ezért barátság lett belőle. Ez nem egészen pontos így, viszont nehéz megfogalmazni.
2012. szept. 13. 09:45
Szerintem minden kapcsolat karmikus. Ha két ember közt bármilyen kapcsolat van azt mindig valami energia mozgat ami lehet előző életbeli vagy hasonló a hasonló elv alapján vonzzák be egymást az életükbe vagy valamilyen feladat köti össze őket.
2012. szept. 13. 09:42
Nem találkoztam olyan személlyel akivel úgy érezném, hogy karmikus a kapcsolatom, de ettől még lehet, hogy él ilyen személy a közelemben, csak jól vesszük az akadályokat:)
2012. szept. 13. 09:32
Kinek mi a véleménye illetve tapasztalata a karmikus kapcsolatokról? A karma ok-okozat, sors, már amennyire jól tudom. Szerelem esetében úgy tudom akkor beszélhetünk karmikus kapcsolatról, ha van valamilyen közös életfeladatuk, és se veled se nélküled a kapcsolat, ha valamelyik fél nem fogadja el a másik közeledését. Karmikus lehet a családi, baráti, munkatársi kapcsolat is. Ha van köztetek olyan, aki többet tud erről mondani, és érzi, hogy karmikus valamilyen kapcsolata, netán ez a se veled, se nélküled, akkor várom hozzászólásaitokat. Egyébként, ha valaki bővebben is képben van a karmával ill. ilyen területen tevékenykedik (sorselemzés stb.), az is írhat. Honnan lehet tudni, hogy karmikus? Akit érdekel a téma várom a hozzászólásaitokat, köszönöm.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook