Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karmikus kapcsolatok fórum

Karmikus kapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. 9f98008a3b (válaszként erre: 35. - István54621)
2013. febr. 18. 14:54
Tehát valakinek meg van írva a horoszkópjában, hogy pl. láb nélkül fog születni???
35. istván54621 (válaszként erre: 34. - 9f98008a3b)
2013. febr. 18. 14:30

Az amit a 33-as hozzászólásomban leírtam csak egy adottság,van még a szabad akarat,meg a sors.A jellemet,és az adottságokat,késztetéseket nagyon jól ki lehet olvasni a horoszkópból.A sorsot mejó-

solni,a jövőt megmondani majdhogynem lehetetlen.

Azért a radix(születési)horoszkópból ki lehet olvasni dolgokat,azok a bolygóállások amik a születésünkkor voltak,a tudatalattinkban bant vannak,és ha a jelenlegi bolygómozgások érintik ezeket,nagy valószínűséggel változások jönnek.Sok módszer van,de szerintem csak kevés mond igazat.

34. 9f98008a3b (válaszként erre: 33. - István54621)
2013. febr. 18. 05:50
És aki fogyatékkal születik, Ő minek/kinek köszönheti azt a kegyet"!???
2013. febr. 15. 12:09

Én nem hiszek az előző életben,meg hogy az a feladatunk,hogy tanúljunk.Egyszer élünk,és mindenki saját magának köszönheti a sorsát,az,hogy a saját viselkedésünkben is vannak számunkra is érthetetlen,és nehezen megmagyarázható dolgok,hát az ember személyisége egy bonyolult összetet dolog.Én hobbi szinten asztrológiával foglalkozok,ez a tudomány az ember jellemével,és ezen keresztül a viselkedésével foglalkozik,és a karmával kapcsolatban is válast ad.Az ember személyisége bonyolúlt,összetett dolog

azt is mondhatnám,hogy több énünk van,pl,az eggyik énünk szerint csinálunk valamit,ami a másik énünkel teljes mértékkel ellenkezik,ijenre mondják,hogy karmikus,de ez csak azt mutatja,hogy több énünk van.12-álatövi jegy van,12-embertipus,

eggyméstól nagyon eltérő személyiségjegyekkel.Ha születésedkor a nap a halak jegyében volt,akkor a te jellemedben sok van a halak jellemvonásaibol,

igen ám de nem csak a nap hejzete befojásolja a jellemedet,hanem az hold,az ascendens(felkelő jegy)a vénusz,mars,merkúr,stb egészen a plútóig.

A jegyekről el kell mondani,hogy vannak amelye,hasolóak,jól eggyüttműködne,segítik eggymást,pl,vizes jegyek(hala,rák,skorpió)vagy tüzes jegye,pl,(kos,oroszlán,nyilas)levegős jegyek(mérleg,ikrek,vízöntő)és a negyedik csoport a föld jegyek(bika,szűz,bak)ezek a jegyek eggymástól 4- jegyre vannak.A radix (születési)képletben például,ha két bolygó eggymástól négy jegyre vanak,hasolóképpen működnek

segítik,megértik eggymást,de van rosz kapcsolat is amikor a két bolygó eggymástól 3-jegyre van.

Pl,egy tűzjegy meg egy vízjegy alapjába véve más beállítittság,nem értik meg eggymást,másképp gondolkoznak.A külömböző bolygóállások erősíhetnek

eggyes tulajdonságokat,vagy éppen gyengíthetne,vagy az is lehet,hogy más,más élethejzetben más,más énünk kerül előtérbe.Sok-

szor ezért nem éertjük,hogy ezeket,vagy azokat a dolgokat,hogyan és miért csinálhattuk meg,(karma).

Ugyanúgy ahogy bennünk működnek ezek a dolgok ,társkapcsolatban is ugyanígy működik.Van amit szeretünk a másikban van amit,elviselünk,kö-

zömbös,és van amit ki nem állunk.Hát szerintem ez így működik.

32. Brig9
2013. febr. 13. 17:28

Én agyermekem apjával vagyok érdekes helyzetben!

Mikor először láttam, valami mély érzés kerített hatalmába! Valami olyasmi, mintha 1000 éve ismerném és dolgunk van egymással!

Hirtelen jött is a gyerek (nem véletlen, nagyon akartuk)!!

4. hónaptól érdekes dolgok derültek ki róla, még a barátai sem selytették ezeket! Én akkor is azt mondtam, mellette vagyok, mikor már mindenki elhagyta!

Gyermekünk megszületése után számomra világos lett, nem tudunk együtt élni! Választanom kellett: Vagy teljes anyagi és érzelmi biztonságban egyedül felnevelem a kisfiam, vagy az apjával maradok, de lehet, éhezünk, fázunk!

Hát döntöttem, elhagytam!

Azóta ritkán látjuk, legutóbb 3 éve! De valahogy nem hiányzik! Tudom, hogy volt mit tanulnom tebből az esetből, és, ha vele nem találkozom, nincs ez a csodás különlegeges kisfiam, akit a párom sajátja ként nevel! Kicsi fiam, pedig apja ként rajong érte (Apának is szólítja)! Imádják egymást!

Mostani páromtól tudom, nem lehetett volna gyerkőc, több okból kifolyólag is! És velem megtörtént a csoda, pont olyan apát kapott a kisfiam, mint Ő maga! Egy asztrológus ismerősöm megnézte a képletüket, Ő is csak ámult... :)

Tehát karmikus kapcsolat volt a biológiai apával való találkozás, mert, ha csúnyán is hangzik, kellett egy pici sejt tőle, hogy egy boldog családom lehessen másokkal! És ezt köszönöm Neki!!!!!

31. abigail333 (válaszként erre: 3. - Kinni)
2013. febr. 13. 17:01
Én is ezzel értek egyet. Van előző életből jövő karmikus kapcsolat és vannak olyanok, amiket ebben az életben teremtesz.
30. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 29. - 9f98008a3b)
2013. febr. 13. 16:55
Lehet.
29. 9f98008a3b (válaszként erre: 28. - 1fbc7619c9)
2013. febr. 13. 16:50

Nekem még sokat kell fejlődnöm...


Haragtartó vagyok.:/

28. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 27. - 9f98008a3b)
2013. febr. 13. 16:47
Sztem te jó vagy!
27. 9f98008a3b (válaszként erre: 24. - M-agika)
2013. febr. 13. 16:46

Helyre kell tenni a dolgokat, mert mindig van mit tanulnunk, jobbá kell válnunk...


Nehéz, Nekem legalábbis.

26. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 24. - M-agika)
2013. febr. 13. 16:36
Nekem azt mondták, azért kerülünk ugyanazokkal kapcsolatba mert nem fejeztük be a feladatunkat.Nem tudom.Ki tudja még igaz is lehet.
25. M-agika (válaszként erre: 21. - A35402231e)
2013. febr. 13. 16:23

Én nehezen tudok megnyílni, de nagyon nagy ritkán összehoz a sors olyan emberrel (nem feltétlen párkapcsolat) akivel mintha ezer éve ismernénk egymást, és minden klappol, nos én ebből érzem meg, hogy valószínűleg ez az lehet :)

Ezek mellett pedig volt olyan kapcsolatom is, ahonnan szinte menekülni sem tudtam. Nem szó szerint értem, de valami láthatatlan mágnes volt köztünk, nagyon vonzódtunk egymáshoz, és bármilyen rossz dolog történt, bármivel bántottuk is meg a másikat, mindig visszataláltunk egymáshoz.

Már vége, sok sok évig tartott.. valószínűleg addig tarthatott ez így, amíg meg nem tanultunk valamit a másiktól.

24. M-agika (válaszként erre: 22. - 9f98008a3b)
2013. febr. 13. 16:18

Lehet butát kérdezek, de ha ez így van, akkor hogyan tud az ember fejlődni, ha igazából "ugyanazokkal" kerül kapcsolatba?

Kellenek új kapcsolatok, hogy fejlődni tudjunk nem?

23. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 22. - 9f98008a3b)
2013. febr. 13. 16:16
Miért is ne????
2013. febr. 13. 16:14

Minden kapcsolat valahol karmikus, hiszen minden életedben azokkal a lelkekkel vagy/futsz össze, akikkel már volt dolgod anno....


Amúgy meg ha azzal vagy, aki mellett kiteljesedik a lelked, miért ne lennél boldog?

2013. febr. 13. 16:13
Valaki olvasott már vagy tapaszalt az életében karmikus kapcsolatot? Úgy hallom ezek nem mindig boldogak. Miért lehet ez, hogy elvileg a másik feleddel vagy és mégsem szenvedést ad?
2012. okt. 13. 11:10
Igen igazad van azért nem is kerestem!!Nincs is szándékomban!mert tudom hogy ennél sokkal többet érek!!! Annyiból szokatlan hogy nem volt még így velem !!
19. Zizisicc (válaszként erre: 18. - 70c8cd4453)
2012. okt. 13. 11:04
Igen, tudom, hogy nehéz a nem lezárt dolgokat elengedni, mert általában az ember válaszokat keres a miértekre, amik ilyenkor felmerülnek, de sokszor van, hogy nem kapunk válaszokat, vagy csak jóval később. Próbáld meg úgy lezárni, hogy ennek vmiért így kellett lenni. Tedd ki Te a pontot, ne várd azt, hogy ő tegye ki. Ill. tekintsd pontnak azt, hogy szó nélkül felszívódott, ne várj magyarázatot.
18. 70c8cd4453 (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2012. okt. 13. 10:55
Azon vagyok hidd el hogy elengedjem!! De lehet hogy önmagammal szemben vagyok türelmetlen!!! Nem tudom!! De szeretném lezárni!! Annyiból lett volna könnyebb ha lezárjuk!!de mindegy valahogy csak tul leszek rajta!!:))
17. Idhikai (válaszként erre: 15. - 70c8cd4453)
2012. okt. 12. 21:38
... az Idő a Karmát is legyőzi, csak türelem! :)
16. Zizisicc (válaszként erre: 15. - 70c8cd4453)
2012. okt. 12. 21:26
Engedd el. Ha tényleg dolgotok van egymással, akkor még találkozni fogtok ..... Amúgy meg ..... sokféle dolgod lehet a másikkal ..... nem feltétlen az, hogy boldog párkapcsolatban éljetek ..... lehet, hogy ennyi volt vele, és most az a dolgod, hogy elengedd ...... ki tudhatja?
2012. okt. 12. 19:24

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni! Talán van valakinek valami használható ötlet!!

Volt egy férfi az életemben!Aki sajnos 2 hónapja szó nélkül eltűnt! Úgy hogy 1 évig volt köztünk valami ami kevesebb volt mit szerelem és több mint barátság!Nehéz definiálni!! Szeretnék már túl lépni ezen az egészem ! mert ok értek én a szóból!Azaz a ki nem mondott szóból! De egyszerűen nem megy!!!Pedig lefoglalom magam nem rágódom egész nap a dolgon!! Annyira érzem hogy lenne még dolgunk együtt! Kérem hogy csak olyan írjon aki hisz a karmában!!?? Mit tegyek???

2012. szept. 27. 09:57
a reinkarnációs utazás során ki lehet deríteni, hogy ki volt az előző életben
13. virag32 (válaszként erre: 12. - Biológus)
2012. szept. 17. 09:11

:)

Én is általa döbbentem rá, hogy van ilyen.

12. biológus (válaszként erre: 5. - Virag32)
2012. szept. 17. 07:53

Tévedtem.

Te most tökéletesen megfogalmaztad, amit nekem nem sikerült. :) Nos, nálunk is ez a helyzet.

11. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Odile)
2012. szept. 13. 22:39
Az ok-okozat és nem cél. Sokan összekeverik.
10. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Odile)
2012. szept. 13. 18:39
Minden kapcsolat karmikus, mert senkivel sem "véletlenül" találkozik az ember...
2012. szept. 13. 11:22

Én nem hittem ilyenekben sosem hallottam a vonzás törvényéről, a karmáról, az ezoteriával sem szoktam foglalkozni sőt a horoszkópba se hittem. De idővel minden változik, mert van olyan amikor az ember megtalálja a másik felét-de lehet későn- próbál ellenállni az érzésnek eltávolodnak majd közelebb kerülnek... Mint egy mágnes... Ha próbálod kerülni annál jobban vonz vissza...


Soha ne mondjuk hogy soha... Idővel annyi mindenben változott már a véleményem...

2012. szept. 13. 11:08
Azt hiszem nekem ez a kapcsolatom ilyen... Sok a hasonlóság bennünk, viszont mindig van valami akadály, ami miatt megromlik egy kicsit a kapcsolat. Viszont kölcsönösen nem tudjuk egymást elengedni. Próbálok rájönni miért, úgy érzem mindkettőnknek, bár jelenleg nekem alakítanom kell a felfogásom, és akkor eljön az idő, mikor újra egy pár lehetünk. Még hosszú út áll előttünk, de mintha minden akadály egy próba lenne...
7. kinni (válaszként erre: 6. - Zizisicc)
2012. szept. 13. 10:40
A karma azt jelenti ok-okozat. Szerintem nem csak előző élet lehet ok-okozat hanem bármi más. Egyébként meg akikkel ebben az életben szoros kapcsolatban vagyunk, társ, szülők, gyerekek, 100%, hogy volt közünk hozzájuk előző életekben, gyakran nem is egyszer, hanem sok életen keresztül bevonzzák egymást a lelkek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook