Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Karantén most? fórum

Karantén most? (beszélgetős fórum)


27. liliom10 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 20:22

Nagyon örülök ! :)

Vigyázzon magára a párod, illetve egymásra is !

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Liliom10)
2021. júl. 10. 09:26

Szia , igen meggyógyult minden rendben van vele , holnap dêlután már kezdi a munkát , igen vasárnap délután , hiszen hétfő reggelre a boltokba kenyér kell , ilyen a pékek élete

Köszönöm érdeklődésedet 🙂

25. liliom10 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 15:28
Meggyógyult a párod ? Hogy vagytok ?
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Liliom10)
2021. júl. 9. 11:29
Köszönöm 🙂
23. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 15:43
További gyógyulást a párodnak ! Nektek is további szép vasárnapot ! :)
2021. júl. 4. 06:53

Köszönöm a biztatást ,a teszt negatív lett , enyhe tüdőgyulladása van ,amit a röntgen kimutatott ,azóta lement a láza jobban is érzi magát ,de még gyenge .

Bocsánat hogy csak most írtam , legyen szép hétvégéje mindenkinek .

21. aszparagusz (válaszként erre: 13. - Liliom10)
2021. jún. 30. 16:29

Dr. Hoxa már diagnosztizál is.

Orvos vagy, aki távgyógyít?

Egy 2 napja tartó 39 fokos lázat sok minden okozhat.

Többek között tüdőgyulladás is.

20. liliom10 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2021. jún. 30. 16:23
Csak aggódom egy emberért, aki 4 gyereket tart el ! De ha nem lennének gyerekek, akkor is szeretném, ha életben maradna !
19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Liliom10)
2021. jún. 30. 14:44
Jó, hogy nem rendelsz papot.
18. liliom10 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 14:21
Hogy van a párod ?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Liliom10)
2021. jún. 29. 16:49
Szia ,de igen figyeltem rád ,de tegnap beszéltünk az orvossal aki elrendelte a tesztet ( pcr) amire még most is várunk ,DE megnyugtatásul csináltunk egy gyógyszertári tesztet ,negatív lett , ezután hívtuk az orvost ezt elmondtuk ,mi volt ,végül úgy döntött hogy megvizsgálja , küldött röntgenre ,ahova holnap megyünk ,de addig is írt neki antibiotikumot, aztán meglátjuk
16. liliom10 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 29. 08:25

Milyen gyógyszert ? Lázcsillapítót ? Azután jön az izzadás, mert viszi le a lázat. De attól nem gyógyul meg ! Tüdőgyulladásra antibiotikum kell !!!

Mintha nem figyeltél volna rám. :(

Nemcsak a covid van a világon, sőt ! Most pláne !

Remélem, túléli a párod ezt ! A háziorvos tudja, hogy felhevülve bement a hűtőkamrába ???

2021. jún. 29. 05:21
Bocsánat nem oktatni (telefon elírtam) oltatni !!
2021. jún. 29. 05:20

Jó reggelt , mindenkinek ,fél éjszaka nem volt láz aztán kezdődött , 38,6 volt bevette a gyógyszert aztán jött az izzadás ami kegyetlen szokott lenni , ömlött róla a víz ilyenkor , szószerint minden csupa víz az ágyban a matrac is.

De ma kiderül ,remélem , köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek , sajnos nem vagyunk oltva de ha ezen túl leszünk akkor az lessz az első teendőnk oktatni!!!!

Senkinek nem kívánom amit ezalatt a pár nap alatt átéltünk.

13. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 19:58

Most írtad le a diagnózist ! Egyértelmű, hogy tüdőgyulladást kapott a párod ! Ha nem küldik RTG-re, akkor is azonnal erre való antibiotikumot kell kapnia !!! Simán bele lehet halni egy tüdőgyulladásba ! Rengeteg ilyen eset volt az antibiotikumok felfedezése előtt, főleg lakodalmak idején, mikor a kimelegedett, leizzadt emberek hideget ittak. Sőt, nekem is volt fiatalon, mikor egy buliban ősszel szellőztettek, álltam a kereszthuzatban. Utána tüdőgyulladást kaptam, alig bírtam elmenni a RTG-re és vissza, jártányi erőm is épphogy volt.

Felejtsd el a vírust, ez a "bement felhevült testtel a hűtőkamrába" teljesen egyértelmű a tüdőgyulladás !

Antibiotikum azonnal ! És soha többé ne tegyen ilyet ! Menjen az a hűtőkamrába, aki nincs leizzadva, felhevülve !

12. mama3537 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 19:10
Ha véletlenül pozitív lesz a teszt eredménye mindannyian karanténba kerültök, kivéve az a személy, aki be van oltva. Ha te kaptál oltást, akkor nem kerülsz hatósági karanténba, de a gyerekek igen!
11. bnedora (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2021. jún. 28. 18:56
...., vagyis az anyuka,...
10. bnedora (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 18:55

A fiamék októberben kapták el, vagy az anyuka, és náluk mindenki karanténban maradt. Szerintem ez így lenne helyes. De jól is tették, mivel a család többi tagja is elkapta, így nem adták tovább.

Jobbulást a párodnak.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. jún. 28. 18:37

És a családtagokat mi vonatkozik?

Nekünk semmi bajunk ( még) a 4 gyerekkel , mi mehetünk vagy be kell zárkózni nekünk is?

Igazából ez érdekelne

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2021. jún. 28. 18:31
Igen ,így igaz mozdulni sem nagyon bír ,nemhogy járkálni ,mindenképpen marad és fekszik Csak azért kérdeztem a karantént hogy az akkor ránk is vonatkozik a 4 gyerekkel -- nekünk semmi bajunk-- ( még) vagy csak ő rá?
7. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 17:37
Reméljük nem cov. lesz ,bár más sem jó ,de hát most alapból ebből indulunk ki.
6. libikóka (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. jún. 28. 17:31

Valószínüleg mozdulni sem bír.CSak FI töpreng hogy mitévő legyen.

De ,,,biztos ami biztos,,,maradni ajánlott,,kell,,.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2021. jún. 28. 17:30
Köszönöm , legutóbb 20 éve volt ilyen beteg , pékségben dolgozik és hát valljuk be ott majd dupla olyan meleg van mint kint , bement a hütőkamrába felhevült testtel ,én tüdőgyulladásra gyanakszom ,más baja nincs a lázon kívül ,de majd a teszt megmondja ,ráadásul ő nem járt boltokba meg ide - oda ,tartva a vírusról
4. globus (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2021. jún. 28. 17:25
Alapvetően nem baj, ha otthon marad. Nem jó kószálni lázasan ilyen kániku(k)ában :)
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 17:17

Nyáron gyakran vannak ilyen ,lázas történetek.

Jobbulást:))

Egyébként ahogy Globus írta,értelemszerűen:))

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 28. 17:10

Szerintem ugyanúgy, mint régen.

Betegség kezdetétől karanténban kell lenni, azaz otthon maradni. A tényleges karantén - amennyiben pozitív lesz az eredmény- nem a teszt kérésétől, elkészültétől számítódik, hanem a betegség kezdetétől. Tehát nem hosszabbítja az, hogy most várni kell eredményre.

Ha negatív lesz, akkor nyilván szabadul azonnal, akárhányadik napon.

Más baja is lehet. Ha már negatív eredménnyel rendelkezik, menjen egyéb kivizsgálásra.

2021. jún. 28. 16:57

Sziasztok , érdeklődni szeretnék hogy a mostani helyzetben ez a karatén dolog hogy müködik?

Párom 2 napja 39 fokos lázas addig szünik míg hát a gyógyszer ,utána visszamegy ,orvos elrendelte a tesztet amire most várunk

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook