Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem a karantén idején fórum

Szerelem a karantén idején (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. máj. 14. 11:10
Miért ne?☺️
64. Érdekes73 (válaszként erre: 63. - A50686ee2c)
2020. ápr. 15. 13:51
Igazán romcsi lenne .
2020. ápr. 15. 13:51
Első randi helyszíne a kórház, közös teszt után eredményvárás, majd bevásárlás után vacsi a tesco parkolóban, örök élmény lenne 😂
62. Pampalini (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 15. 12:17
Hát ha csak plátói szerelemre vágysz...
61. Scherlock (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 15. 12:15
Mi tart vissza?
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Érdekes73)
2020. ápr. 14. 22:58
Maszkban és kesztyűben?
59. Érdekes73 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 14. 21:21
Az ismerkedésnek személyes találkozóval lenne értelme. Az meg most elég rizikós.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Pampalini)
2020. ápr. 14. 19:32
Igen ismerkedni szeretnék
2020. ápr. 14. 18:37

Gondolom ismerkedni azt lehet, amiről szól eredetileg a fórum.

Elégszer forgattátok ki a szavaimat. Amen.

2020. ápr. 14. 16:15
Igen ,az emberek most megmérettetnek minden szempontból.De senki nem mondta ,hogy könnyű lesz az élet.
55. vivo44 (válaszként erre: 45. - Pampalini)
2020. ápr. 14. 16:02

Jól áthárítottad a az eredeti beszélgetést és nem kötekedést magatokra gyorsan a szerelmes párokról:-)))

Senki nem vitatta, hogy felnőtt, dolgozni akaró, tudó embereknek dolgozni kell járni. Egyszerűen az volt számomra furcsa, hogy egyik kommentedben azt írtad, hogy nem tartod helyesnek, hogy a lányod eljár 50 km-re a barátjához, a másikban pedig, hogy hát szerelmes....menjen.

Nem lehet szerelmes pár hétig érintés nélkül?

Több száz ezren szeretnek (nem csak szerelemmel) virtuálisan, online, mert gondolják és esetleg tudják, hogy egy 15 éves asztmás is belehalhat egy 22 éves fertőzésébe, ahol már nem elég a pipa, vagy az inhaláló...

De igazad van (nehogy azt gondold kötekedek!)!

A szerelem mindent legyőz!....csak ezt a vírust sajnos az sem, de sebaj.

Az ilyen kóricáló emberkéknek (nem csak épp a te lányodra!), akik egy intim együttlétért jelenleg túl sokat kockáztatnak, aláiratnék egy papírt, melyben lemondanak saját maguk és családtagjaik orvosi ellátásáról úgy egy évre.

54. Amaunet (válaszként erre: 53. - Pampalini)
2020. ápr. 14. 13:37
A #45-ben nekem más hozzáállás jött le.
53. Pampalini (válaszként erre: 52. - Amaunet)
2020. ápr. 14. 12:27
Heti egyszer megyünk boltba. Maszkban. Azon kívül kizárólag dolgozni megyünk. Postán párom. Èn csak ritkán èrintkezem ügyfèllel a fürèsztelepen. Egyik munkatársam párja piacon dolgozik. Tudok mesèlni milyenek a felelötlen emberek. A hètvègèn szabályosan kirajzottak a városi emberek. Èrtem èn hogy fontos dolguk volt. Hol is? De mi, akik munkán kívűl nem találkozunk senkivel, ne engedjék kèt embert egymáshoz, akik egyáltalán nem találkoznak senkivel, csak a szülőkkel. Szerintem az a felelötlen aki beáll a sorban a seggembe, ès rám köhög. Se maszk, de mèg a kezèt se teszi maga elè. Ezèrt csak a helyi kisbolt a cèl, hajnalban. Akinek kell pár szál deszka, de öreg mint az ország út. De lehet sorolni. Csak ki kell nèzni. Semmi nem változott. Mindenki megy mintha muszály lenne.
52. Amaunet (válaszként erre: 51. - Pampalini)
2020. ápr. 14. 10:07

Nem, nem tettem szóvá sehol, hogy dolgozni jártok. Vannak szolgáltatások, amelyekre szükség van.

Én a gondolkodásodat tettem szóvá.

51. Pampalini (válaszként erre: 50. - Amaunet)
2020. ápr. 14. 09:25
A te szemedben már azèrt felelőtlen vagyok, amièrt eljárok dolgozni, ès párom is. S rengeteg embert látunk aki nem jött maszkot sem. Szóval îgy vigyáznak ránk. Mi ezt nem tudjuk kivèdeni.
50. Amaunet (válaszként erre: 49. - Pampalini)
2020. ápr. 14. 08:23

Te tetted közé. Ne volt ebben semmi kötekedés.


Csak míg vannak, akik valóban otthon ülnek, addig mások vannak olyan felelőtlenek, hogy tudtukon kívül fertőznek másokat.

Ahhoz, hogy az ember ne essen pánikba ismeretek kellenek. De ahhoz is, hogy okosan viselkedjen.

Szerintem neked is szükséged volna még információra, hogy ne ilyen felelőtlenül gondolkozz.

49. Pampalini (válaszként erre: 48. - Amaunet)
2020. ápr. 14. 06:50

Ez îgy van.

Lányom barátja home officeban dolgozik ő sem találkozik senkivel.

Csak az vessen rájuk követ aki egyáltalán nem találkozik senkivel. További kötekedèsre nem válaszolok, mert nincs èrtelme.

48. Amaunet (válaszként erre: 45. - Pampalini)
2020. ápr. 14. 00:46

És a lányod barátja hány emberrel találkozik?


Valóban, nem kell betojni.


De én a közeledbe nem mennék azok után, amit itt leírtál.

Képzeld, gyermekek, fiatalok is megfertőződnek, akik látszólag makk egészségesek. Nagyon sok fájdalom, mire legyőzik vagy meghalnak.


Sosem tudhatod, hogy mikor vagy már fertőzött, mikor fertőzöl másokat.

47. globus
2020. ápr. 13. 21:52
Idesanyám....
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Vivo44)
2020. ápr. 13. 21:43
10 percet venne igénybe
45. Pampalini (válaszként erre: 44. - Vivo44)
2020. ápr. 13. 20:41

Párom a munkahelyén találkozik napi szinten vagy 100 emberrel. Én is a családon kívül 5-6 emberrel, ha nem foglalkozom az ügyfelekkel. A lányunk egész héten itthon tanul, csak kettőnkkel találkozik. Autóval megy, jön a két ház között, senkivel nem találkozik, csak a barátjával.

Bár látom itt a fórumban lassan már azt is kitalálják hogy neten, vagy telepatikus úton is terjed a vírus. Annyira nem kell betojni tőle. A vírus önmagában nem halálos. Csak akkor, ha már amúgy is rettentően le van gyengülve az ember immunrendszere. Friss műtét, vagy komolyabb betegség. Nem véletlen hogy sok az idős a halottak között.

Az időseket mi is elkerüljük, mert a munkánk miatt szinte biztos hogy nem ússzuk meg mi sem. Apósom velünk élt, de elköltöztettük, és gondoskodunk róla, hogy ne kelljen neki sehova menni. Csak szabadban, több méter távolságban váltunk pár szót, mikor viszünk valamit. Szüleim szintén. Az élet nem állhat meg. Ha mindenki otthon marad, egy hónapon belül összeroppanna a magyar gazdaság. Akkor pedig a biztosnak hitt nyugdíj, segélyek is veszélybe kerülnek. Nem csak magunkért dolgozunk, hanem mindenkiért. Nem hinném hogy pont azon múlna bármi, hogy egy szerelmes pár találkozik heti egyszer. Pécsett, és nálunk is vannak karanténban. Bár honnan össze lehet szedni, és mi szülők vagyunk nagyobb veszélyben, és nem tőlük.

44. vivo44 (válaszként erre: 41. - Pampalini)
2020. ápr. 12. 23:57

Értem én, csak nem tud otthon megülni a popóján, mint sokan mások.

Bár azok akik a tóparton, tescoban vannak, nem hiszem, hogy hozzátok mennek utána, míg a lányod a mászkálásával igen.

Gondolom érted a különbséget.

De természetesen a ti életetek, egészségetek!

43. Amaunet (válaszként erre: 40. - Csutkamano)
2020. ápr. 12. 23:37
Már bocs, hogy nem kezdem az általános iskola biológia és fizika tananyagnál, mivel neked arra lenne szükséged.
42. bnedora (válaszként erre: 24. - Csutkamano)
2020. ápr. 12. 23:14
Ezt orvosok mondják.
41. Pampalini (válaszként erre: 19. - Vivo44)
2020. ápr. 12. 23:03
Egy részt nem közönséges k. Szerelmes. Én is elmennék az ő korában. Más részt 22 éves. felnőtt nő. A tesco gázabb, vagy a tó partok, ahova a sok Pesti idióta utazik.
40. csutkamano (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2020. ápr. 12. 18:59

Mivel a feltett kérdéseimre nem válaszoltál, úgy gondolom, a felvilágosításod nem sokat ér.

Ettől függetlenül legyen szép estéd, további kellemes húsvéti ünnepeket kívánok.

39. csutkamano (válaszként erre: 30. - Vivo44)
2020. ápr. 12. 18:50

Köszönöm, hogy tájékoztattál arról, hogy az internet nem csak a HOXA-ban merül ki. Erre magamtól sosem jöttem volna rá.


A probléma felvetését nem kötözködésnek szántam, és nem kérdőjelezem meg mások tudását.

Csupán a gondolataimat, kérdéseimet írtam le ide.


Neked is kellemes húsvéti ünnepeket kívánok.

38. Amaunet (válaszként erre: 32. - Csutkamano)
2020. ápr. 12. 18:45
Nem kioktatni, csak felvilágosítani szerettelek volna, ha már magad nem tudsz utánaolvasni és azt értelmezni.
37. e141ff872d (válaszként erre: 36. - Amaunet)
2020. ápr. 12. 18:43
Na ez az ilyen szerintem nincs
36. Amaunet (válaszként erre: 35. - E141ff872d)
2020. ápr. 12. 18:42

Ez gyönyörű volt!:D

Gyakorlatban hogyan néz ki?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook