Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek nőknek fórum

Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek nőknek (beszélgetős fórum)

2007. dec. 3. 10:09
Én a páromnak egy kabátot vettem,mert már olyan régen vágyott már egy ilyenre.Már megelőlegeztem neki tegnap!A gyerekek játékot,aztán még kiderül ki mit érdemel.
2007. dec. 3. 10:07
A nagyszülők és a nagybátyám a gyerekeim képeivel készített 2008as naptárat vagy faliórát fognak kapni, és a gyerekek még kézműveskednek hozzá valamit.
2007. dec. 3. 09:14
Semmit.Ajándékmentes Karácsony lesz!!!!
55. a5f2072932 (válaszként erre: 35. - Erikpipi)
2007. dec. 1. 23:53

Az öt éves nagy fiamat a kirakók érdeklik és a dominó, a középsőt a barkácsszerszámok, a kicsit, aki most 15 hónapos, minden amit lehet pakolni. Most a cipőket és a konyhai edényeket rámolja szívesen. Kapott egy dömpert, abba rámol be és ki mindent és hozza-viszi a játékokat. Építeni még nem akar, pedig építőkockából nagyon jók vagyunk. :-)

Szóval ahány gyerek, annyiféle ajándékban kell gondolkodni. Egyre közelebb az ünnep és még mindig nincs megvéve semmi. Ti hogy álltok?

54. caravell (válaszként erre: 53. - Fda58604ed)
2007. dec. 1. 21:34
ez nagyon kedves ötlet és hangulatot is csinál,szóval tetszik! :))
2007. nov. 29. 13:01
Én a karácsonyi ajándékok mellé sokszor teszek egy borítékba kaparós sorsjegyeket. Olyan jó, amikor a szeretteim az asztal körül izgatottan kapirgálnak a vacsi után!
52. rika
2007. nov. 29. 12:16
Mi a keresztfiammal díszített poharakat fogunk ajándékozni idén. A párom inget fog kapni, anyukám csillárt a családtól, a testvérem most költözött új házba valamit majd oda. Anyós is a poharakat fogja kapni.
2007. nov. 29. 11:17
Szülöknek vmi gyogyászati dolgot gondoltam, amit otthon tudnak használni, főleg derék és hátfájdalomra. Esetleg lenne vkinek konkrét ötlete, ami már bevált neki és megbízható?
2007. nov. 28. 18:35
Az ajándékokat már megvettem a gyerekeknek,még kell a páromnak,az anyósoméknak,a sógornomnek,a szuleimnek,és a testvérem gyerekeinek.Egyszóval még nem vettem semmit.
49. lily3
2007. nov. 27. 09:38
Az én kislányom mindent megrendel magának amit a tv-ben lát.Én mindet feleslegesnek tartom.(Szellőcske,Polly pocket busz,pony villa,20 ezer forintos baba,polly pocket csúszdás játék)ezeket kérte.Ebből majd veszek valamit+a nagyi is vesz,hogy az öröm meglegyen szerintem ez a lényeg,de ezek mellé veszek társasjátékokat ami hasznos és végül ennek is fog örülni ha már meglesz.
2007. nov. 19. 18:47

A kisbabának valami pihepuha anyagból készült ágynemű, vagy csörgő, színes puha anyagból készült gyömöszölnivaló figura. A kisfiúnak fiús játékot, kisautót, labdát, vízhatlan könyvecskét, amit fürdéshez is szívesen visz, kemény lapos könyvecskét.

A kislánynak már egyszerűbb: gyöngyfűzőkészletet, kreatívdobozt, könyvet, zenecédét...

2007. nov. 19. 18:16
Kérdezd meg a szülőket. A könyv, egy jó hangzó anyag mindig jól jön. kirakós, építőjátékok vagy akár egy bábszínház vagy akár a Csodák Palotája is élmény lehet mindenkinek - és ez a lényeg.
2007. nov. 19. 18:12
A kicsinek a játszószőnyeg a legnyerőbb, bármi feje fölé akasztható tükrös, csipogós, zenélős figura. Az egy éves ne legót kapjon, hanem inkább duplót, vagy még nagyobb építőjátékot, majd belejön idővel. A 9 éves kaphat társasjátékot is már (barátaival eljátszanak majd), sőt akár ifjúsági könyvet is.
2007. nov. 16. 21:27
Lehet,hogy semmit, senkinek.
2007. nov. 16. 19:13

Kedves párok! ki programot ajándékoz,annak tudom ajánlani a szerelem labirintusát!

www.labirintus.com


Gyertyát is lehet ajándékozni, színben méretben változatos: csak ismerni kell az illető lakását. Láttam már félméteres csodás darabot is. Sok helyen van ilyen bolt. Keresd: www.gyertya.lap.hu

2007. nov. 16. 18:52

Sajnos nem pesti vok, nagyon messze attol,nem megoldható a vacsi, de köszi.Azért gondoltam erre,mert sokszor hallottam, hogy jo lenne, de még a házassági évfordulojukra se adnak ki erre pénzt.Pedig jo lenne nekik gyerekmentesen.

Színház itt nincs,meg nem is mennének el, annak csak én örülnék, de nagyon, tavaly is ilyen videot kaptam.

2007. nov. 16. 17:26

a színházjegy / koncertjegy nálunk is bevált! plussz esetenként a show + vacsora kombinációs utalvány is (pl. nálunk dinner & crime, 4 fogásos vacsora és egy krimi elöadás, ahol a nézök is aktív résztvevök)

én a legjobban "élményt" szeretek ajándékozni, amit esetenként közösen (a kedvesemmel) élünk meg, vagy pedig a pár mindkét tagja profitálhat belöle

41. Ancika (válaszként erre: 40. - Erikpipi)
2007. nov. 16. 17:05

nagggggyon jóóóó ötlet :DDDD

köccc pipikém :DDDD cupp!!!!

2007. nov. 16. 16:55
Szinházjegyet, azt én is szeretek kapni, ha lehet 2-őt, hogy párban menjenek:)
2007. nov. 16. 16:25
Fűszercsomag drágaább, különlegesebb fűszerekkel és hozzá fűszertartók?
38. caravell (válaszként erre: 30. - Tünde86)
2007. nov. 16. 16:20

Pesten jó a vacsi?

Tudok egy éttermet, aki ad ajándékutalványt, előre ki kell fizetni és egy évig érvényes. Bocs, nem írom le (reklám) a nevét,de keress priviben, vagy akit érdekel. Magyaros és vadételek, svédasztal: három órán át amennyi belefér, hidegtálak, sültek, levesek hatalmas választékban meg sokféle desszert és frissensültek látványsütödével,ott grillezik. Az ital a rövid italok kivételével, tehát bor,sör,pezsgő üdítők, kávé szintén ingyen, meg pogácsa stb. Szép elegáns hely. tudom ajánlani.


Ez nem reklám, semmi érdekem nem fűződik hozzá,csak nagyon közkedvelt a családi és baráti körben . Már diploma osztó évfolyambulit is szerveztem oda a különteremben.

37. Hisztikirálynő (válaszként erre: 30. - Tünde86)
2007. nov. 16. 16:15
hű, a vacsi nagyon szupi ötlet, én tuti örülnék neki, ha valakitől ilyena ajándékot kapnék:)
36. erikpipi (válaszként erre: 34. - ALLICS)
2007. nov. 16. 11:50

Csak olyat ne vegyél, amihez 6 elem kell. Én vettem egy forgó lámpát, és drágább volt az elem, mint a lámpa.:DDDD

HA veszel, akkor sem kell csak 1-2 valami apróság. A nagyobbak sem szeretik az "árubőséget", s nem is tudják értékelni. Nálunk egy szülinap 14 féle ajándékzacskó akkora a család. Láttad volna az arcát az első években. Sokszor belealudt a saját bulijába.:))

35. erikpipi (válaszként erre: 33. - A5f2072932)
2007. nov. 16. 11:47

Nekem egyik sem hasznos, amit a gyerek mond, de ha azt kéri megveszem. Nekem is a kicsi 15 hónapos, és mindent a szájába vesz, de csinál ő mást is hajaj...

Mondjuk a fiamnak sem hasznos a szemceruza amit magamnak veszek, ha érted mire gondolok.:DDD

Nálunk a 2 nagy van külön, és mi a kicsivel, de az összes játékát megosztja vele, amit csak lehet, ugyis rengeteg maradt. Nekem furi, hogy a kicsi mindent szétrág, mert a középsőnél szinte rögtön legóval kezdtük.

Vehetsz a nagynak legót, nagyon szeretik a robotot,(egyszer kell összrakni,nem is szokták szétszedni) nem is drága, és a kicsinek, nem kell dupló, vannak olcsóbb összrakható játékok műanyag építők. Az enyém is kapott, és most kezdi összerakni. Most éppen az elektromos fogkefém a menő, természetesen bekapcsolt állapotban.

Egyébként, mi érdekli őket?

34. ALLICS
2007. nov. 16. 11:42
Hát egy 3 hónapos babának mit lehet venni?Csak amire szüksége van/lesz.Csörgők,Játszószőnyeg zenélő kütyük ruhák, plüssök...stb
33. a5f2072932 (válaszként erre: 32. - Erikpipi)
2007. nov. 16. 11:39
Igen, vannak ötleteik, el is mondják, Te nem mindig olyat mondanak ami tényleg hasznos lenne. Az is gond, hogy például legót szeretnének, de a pici miatt azt nem vehetünk, mert nem hagyja őket játszani, valamint ha elszórják az apró építőt, könnyen lenyelheti a kicsi. Sajnos nincs két gyerekszobánk, hogy külön játszhassanak!
2007. nov. 16. 11:27
Gondolom, a két nagyobbnak vannak ötletei mit szeretnének. Rajzoltasd le velük.
31. a5f2072932 (válaszként erre: 29. - B2076ec79b)
2007. nov. 16. 11:22
Köszi az ötletet (tánc- szőnyeg), ha kapunk még akkor valószínűleg megvesszük, mert a két nagy nagyon szeret táncolni és ugrabugrálni. Ja, és grat a pocaklakóhoz!
2007. nov. 16. 10:35
Köszönöm az ötleteket.Ékszert nem igazán hordanak,vagyis pont mindkettö mostanság kapott egyik gyürüt,másik nyakit és medált a férjétől.Konyhai dolgon is gondolkoztam, de anyosától, akit mestercukrász oktatonak is felkértek már, mindenféle szakácskönyvet és extra konyhai felszereléseket megkap, amit rendszerint elajándékoz vagy elad.Kozmetikai kezelés,ez nem is olyan rossz ötlet.Jajj annyira kiszámithatatlanok,ki kell fogni épp a hangulatukat,örülnének-e neki.Én még esetleg egy kétszemélyes vacsorára gondoltam a férjükkel, hogy kikapcsolodjanak.
29. b2076ec79b (válaszként erre: 28. - A5f2072932)
2007. nov. 16. 10:17

Szia!


Igaz nekem csak 1,5 gyerekem van és lányok, de a nyag nekem is 5 éves. Én valami társasjátékot fogok neki venni, mert mostanában már lehet vele játszani. Vagy valmi készségfejlesztő dolgot. Igaz az ilyen ismerjük meg a foglalkozásokat..stb már mind megvan :)


De most láttam a cora újságban egy tv-re köthető tánc szőnyeget, ami olyan hogy ilyen körök vannak rajta és amelyik világít arra kell lépni, vagy valahogy így, de biztos tudod mire gondolok. Ráadásul nem is drága, 3 vagy 4 ezer ft.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook